KULTURA&MEDIA

Kurwizja. Przewodnia siła narodu

Z przeprowadzonego ostatnio sondażu CBOS – załóżmy przez moment optymistycznie, że czasami można mu ufać – wynika jasno, że TVP to telewizja przeznaczona dla przygłupów, czyli przewodniej siły narodu. Wyniki są jakie są, są jednoznacznie i nie da się tego zmanipulować, co najwyżej nieco wygładzić w czym akurat CBOS jest dobry. W każdym razie rzeczywistość jest taka, że tę burdel-telewizję Kurskiego, oglądają i cenią sobie głównie odpady powstałe w wyniku skomplikowanego procesu ewolucji.

To telewizja dla absolwentów zawodówek i szkół co najwyżej podstawowych, którzy niekoniecznie posiedli zdolność czytania, wystarczy, że jako tako widzą, czyli są dopiero po pierwszym winie, albo pierwszej zgrzewce piwa. Mają dochody albo ich nie mają, a jeśli mają to prawie tak jakby ich nie mieli.

W grupie fanów TVP rządzą też emeryci, acz zauważyć należy – czego CBOS nie zauważa – że emeryt emerytowi nie jest równy. Emeryci z dużych miast i na dodatek wykształceni – to zła wiadomość dla pana Kurskiego – zazwyczaj pokazują TVP środkowy palec.

Jeśli mowa o tzw „grupach społeczno-zawodowych„, to bez Kurwizji nie mogą się obyć przede wszystkim robotnicy niewykwalifikowani, acz nie brakuje też rolników. To jest ta zasadnicza widownia telewizji publicznej, to jest ta siła która utrzymuje ją przy życiu i to dla nich właśnie pan prezes Kurski robi tę całą szopkę. Dla przygłupów i debili, mających problem z określeniem gdzie wschód a gdzie zachód no i dla wyborców PiS, dla owej pisbiomasy, będącej w sumie zlepkiem tego wszystkiego o czym wyżej wspominałem: niewykrztałciuchów, z zaburzonym dystansem do rzeczywistości.

Co ciekawe, prawie 80% tych, którzy delikatnie mówiąc, nie przepadają za TVP – ci z wyższym wykształceniem, z dużych miast, młodych, z dochodami – którzy postrzegają to coś, czyli Kurwizję za kompromitujący szit, oni wszyscy uważają, że po zmianie sytuacji politycznej, TVP powinna być natychmiast rozwiązana.

No, sądzę, że nie jest to dobry dzień dla Jacka Kurskiego. Niechaj szybko wyśle ochroniarza po czekoladki i kwiaty dla żony, bo może go nie wpuścić do domu. W Wesołej już się z nich śmieją.

5 komentarzy dotyczących “Kurwizja. Przewodnia siła narodu

 1. kamrat

  Stopień zidiocenia publiki TVP jest przekracza wszelkie granice wuobrażni!A co najgorsze-oni mają prawa wyborcze!
  I”uszczęśliwiają”całą resztę!

  Polubione przez 1 osoba

 2. wiesiek

  Jak im ks Walenty powiada iz grzechem jest oglądać TVN no to oglądają TVP gdzie im poddadzą a to diskopolo,albo głupawy konkurs i parę innych addycji mieszczących się w granicach pojmowania. A w TVN nie ma łatwo W jednym o zgrozo prywatnych szpitali Krakowa gdzie w ofercie ich tv był i TVN 24 i TRAM nagle TVN 24 znika i nikt nie potrafi wytłumaczyć z tego zjawiska.TRWAM jak trwał tak trwa.

  Polubione przez 1 osoba

 3. sugadaddy

  Problem w tym, że to właśnie oni stanowią trzon tego narodu – to tzw. lud boży.

  Polubione przez 1 osoba

 4. Anonim

  Pocieszam się, choć to nędzna pociecha, o ile w ogóle nią jest, że ci którzy głosowali na PiS też muszą płacić 3000 pln za tonę węgla. Hm, a będą płacić jeszcze więcej, pewnie już za tydzień lub dwa. chociaż na razie nie płacą, bo węgla nie ma i nie wiadomo kiedy będzie. Putin i wojna to tylko siódma lub ósma część tej ceny.

  Polubione przez 2 ludzi

 5. Ktoś, komu chce się wstawać rano w niedzielę aby pójść do kościoła nie ma problemu aby w drodze powrotnej zahaczyć o lokal wyborczy i oddać swój głos. W przeciwieństwie do liberałów bez obowiązku kościelnego, śpiących do południa.

  Polubione przez 1 osoba

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: