duperele

Kasia zalegalizowała swojego (kolejnego) mężczyznę

Wiecie z pewnością o tym, że zapomniana nieco gwiazda prawicowego dziennikarstwa Katarzyna Gójska-Hejke, wreszcie wyszła za mąż. W zasadzie to po raz kolejny wyszła za mąż, o czym za chwilę. Z pewnością na czas jakiś osłodzi to nieco jej życie, bowiem ostatnimi czasy może się czuć się zawiedziona i niedoceniona. A sprawy mają się tak, że się źle mają.

Przyszły oto nowe czasy, koledzy awansują, koleżanki awansują, łóżka podrzędnych kierowników zamieniają na łóżka poważnych teraz i liczących się prezesów, a ona nic. Jak utknęła w gównianych gazetach i nie mniej gównianej telewizji, tak tkwi w tym szambie bez większych nadziei na awans. Ślub więc to wielkie dla niej wydarzenie, tym bardziej, że mężem został Michał Rachoń, mężczyzna przystojny, dowcipny i chętny do przytulenia na dłużej starszej nieco koleżanki. Acz trzeba z niepokojem zauważyć, że jego wspaniale zapowiadająca się w TVP kariera, jakby nieco przyhamowała.

Bliskie ich zakochanym sercom środowiska prawicowo i katolicko zorientowane, ślub i próbę uporządkowania rozczochranego życia oczywiście popierają. Tym bardziej, że para jest ze sobą już od kilku lat (choć nie raz bywało pod wiatr i nie raz pod górę) i od kilku lat dyma się niesakramentalnie na kocią łapę, czyli grzesznie bardzo, a nawet zapamiętale tkwiąc w tym grzechu, dorobiła się dwóch córek. Nie wiadomo do końca, bo głosy są tu podzielone, czy Michał tak bardzo nie uważał, czy Katarzyna aż tak była przebiegła, ale dzieci są faktem.

Oczywiście nie brak w ich najbliższym otoczeniu i takich, którzy z niedowierzenia kręcą głową, bo nijak w tej głowie im się nie mieści, że rozwódka uważająca się za wzorową katoliczkę, jak gdyby nigdy nic ślub kościelny bierze. No, ale widać moi drodzy są w kościele żelazne niby zasady, które jakby co to można  sobie w dupę włożyć. Niekumatym gejom i rudym przypomnijmy tu, że Katarzyna Gójska-Hejke jest po rozwodzie z Krzysztofem Hejke, znanym fotografem i operatorem, z którego w międzyczasie ona i jej środowisko zrobili kompletnego wariata i człowieka psychicznie niebezpiecznego, acz to zdecydowanie opowieść na inną okazję.

Na tym kościelnym ślubie byli ci, którzy być powinni, w tym Tomasz Sakiewicz, Piotr Lisiewicz, oraz wychwycona bezbłędnie przez paparazzich pogodynka Telewizji Republika Ilona Januszewska, którą nota bene od dłuższego już czasu pan młody Rachoń lubieżnym wzrokiem omiata. Ale powtarzam tu tylko plotki.

Paru osób jednak brakowało. Bo nie zapomnijmy, że poza eks-mężem Krzysztofem, panią Kasię chętnie też swego czasu używał, świętej niestety już pamięci prezes Kurtyka, oraz najwspanialszy agent odrodzonej Rzeczpospolitej Tomasz Kaczmarek. Zasoby stringów pani Kasi nie były też ponoć obce samemu Tomaszowi Sakiewiczowi, ale to też tylko publicznie rozpowiadana, nie do końca potwierdzona plotka, choć szybkie awanse Kasieńki dają do myślenia. W każdym razie poza sympatycznym panem redaktorem Sakiewiczem, żaden inny użytkownik Kasi się na ślubie z jakiś powodów nie pojawił (jeden to nawet z oczywistych powodów).

Normalnie to nie jestem skory do zaglądania ludziom pod kołdry, ale ponieważ koledzy pani Hejke czynią to z wyjątkową ochotą i determinacją, więc w ramach rewanżu postanowiłem też podonosić kto u nich z kim się pierdoli, zazwyczaj na dziko i niesakramentalnie. Przychodzi mi to o wiele łatwiej, bo nie jestem świętobliwy.

A jeśli najdzie mnie ochota, a pewnie najdzie, to o hotelowych harcach prominentnego prezydenckiego urzędasa i hipopotama Andrzeja D. z prominentną biurwą i słonicą Beata K. też napiszę. A co mi tam, niech Kundelek skutecznie z Pudelkiem rywalizuje.

3 odpowiedzi »

  1. Niebanalne schodki dostarczają na piętro, tutaj są praktyczne pokoje a także garderoby. A kiedy grupa będzie niewielka sypialnię trzeba zaaranżować na bawialnię. Polecam

  2. Hipopotam pukał słonicę???
    Ty na poważnie???
    Trudno nawet wyobrazić sobie motywy kierujące jednym i drugim przedstawicielem fauny pisowskiej…
    Rozumiem gdyby Andrzejek próbował wychędożyc jakieś młode gęsiątko omamione seksapilem Andrzejkowego stanowiska, podobnie jak też nie zdziwiłoby mnie katolickie rozdziawienie Beciowych odnóży przed pragnącym kontynuować karierę Misiewiczem, ale żeby to jedno z tym drugim to jest już autentycznie występek przeciw wszelkim prawom natury i zboczenie najbardziej perwersyjne ze wszelkich zboczeń!

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.