TABLOID ONLINE

To blog z założenia całkowicie nieobiektywny. Złośliwie tu manipuluję faktami a jeśli trzeba, złośliwe fakty wymyślam i na gorąco je komentuję. 

To wymarzona przystań dla wszelkiej maści bluźnierców, szubrawców, sprzedawczyków, moralnych zboczeńców  i oczywiście dla Żydów z Brooklynu, bo oni wszystkich sponsorują, zwłaszcza tych z kamienic, ulice pozostawiając naiwnym tłumom.

Przestrzegam osoby delikatne, chorobliwie wrażliwe, o wyraźnym skrzywieniu katolickim, wchodząc tu mogą poczuć się autentycznie urażone, nie mówiąc o poważnie nadwyrężonych uczuciach. Proszę przeto o skalkulowanie ryzyka, rozważenie wszelkich za i przeciw i prewencyjne opuszczenie strony bez wgłębiania się w jej treść!

icon-blackmotiv-200

::REGUŁY GRY

nie ma żadnych reguł gry. Trzeba się z tym pogodzić. Zasady wymyślam na kolanie i zmieniam prawie codziennie, generalnie zaś mnie wolno wszystko a tobie Bywalcu prawie nic. Gwiżdżę na to co o tym myślisz! Jeśli mimo tego chcesz napisać komentarz, to wal śmiało,  acz pamiętaj, że jeśli mi się on nie spodoba, to zbanuję go szybciej niż Ty zdążysz go skończyć. I w sumie jest to najprostszy regulamin tego bloga.

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.