TOL? WTF!

icon-blackmotiv-200

icon-lovejad-150::CZYM JEST TABLOID ONLINE

to blog z założenia całkowicie nieobiektywny a większość tutejszych informacji jest wyssana z mojego brudnego palca i bezczelnie zmanipulowana. To codzienna porcja trującego jadu! Podobieństwo do pewnych osób i instytucji, w tym także do prezydenta, prymasa i premiera (przyszłego) jest jak najbardziej celowo i złośliwie zamierzone. Wszelkie interwencje i skargi przyjmuje dzielnicowy.

Przestrzegam osoby delikatne, chorobliwie wrażliwe, o wyraźnym skrzywieniu prawicowym a co gorsza katolickim, że wchodząc tu mogą poczuć się autentycznie urażone, nie mówiąc o poważnie nadwyrężonych uczuciach. Proszę przeto o skalkulowanie ryzyka, rozważenie wszelkich za i przeciw i prewencyjne opuszczenie strony bez wgłębiania się w jej treść!

icon-blackmotiv-200

::REGUŁY GRY

nie ma żadnych reguł gry. Trzeba się z tym pogodzić. Zasady wymyślam na kolanie i zmieniam prawie codziennie, generalnie zaś mnie wolno wszystko a tobie Bywalcu prawie nic. Gwiżdżę na to co o tym myślisz! Jeśli mimo tego chcesz napisać komentarz, to wal śmiało,  acz pamiętaj, że jeśli mi się on nie spodoba, to zbanuję go szybciej niż Ty zdążysz go skończyć. I w sumie jest to najprostszy regulamin tego bloga.