About Iwonka’s

Odwiedzając tę stronę wchodzicie na mój prywatny teren i czytacie mój prywatny pamiętnik. Muszą się z tym wiązać pewne niedogodności. Oznacza to między innymi, że komentarze podlegają moderacji, co niektórzy nazywają cenzurą.

❗️ Zasady są proste. Te które mi się nie podobają, są rasistowskie, głupie, nachalnie narodowo-godnościowe, źle wpływają na moją próżność, lub gdy mam takie widzi mi się, są z zasady blokowane przez Iwonki.

A one nie znają litości. Krytykanctwa, malkontenctwa i złośliwego głaskania pod włos nie tolerują, a nie tolerują dlatego, że ja mam taki kaprys a one rozkazy. Na dzień dobry eliminują też wszelkich wariatów, nawiedzeńców i innych idiotów, którzy zaglądają tu i popierdując w rytm Mazurka, próbują zaistnieć licząc na poklask.

Tych wyjątkowo natarczywie atakujących, informuję też, że ich IP (nawet zmienne, choć nie tylko) jest najprawdopodobniej na czarnej liście, a to oznacza, że komentarze przez nich w pocie czoła generowane lub przepisywane z przekazów dnia, z urzędu i bez czytania lądują w spamie.

To mniej więcej tyle, co powinniście wiedzieć. Pozdrowienia od Iwonek i Autora 🕷

IWONKA ROKU 2019

W tym roku pracowały też te Iwonki