About Iwonka’s

Wypowiedzi krytyczne mające charakter opinii na tematy publiczne korzystają z najwyższej ochrony prawnej, czyli wszystko można tu pisać i wszystko można komentować. Ponieważ jednak wchodzicie na mój prywatny teren, do mojego prywatnego ogródka i czytacie mój zasadniczo prywatny pamiętnik, muszą wiązać się z tym pewne niedogodności.

Wszystkie komentarze są oczywiście dozwolone, ale pod warunkiem, że muszą mi się… podobać.

Jeśli z jakiś powodów nie przypadły mi do gustu, nie podobają mi się dlatego że mi się nie podobają, źle wpływają na moją próżność, nie trafiają mi do przekonania, mam zły dzień, lub wkurzają mnie jego autorzy, takie komenty są przez Iwonki usuwane, nigdy nie ujrzą świata dziennego. Iwonki nie znają litości. Krytykanctwa, malkontenctwa i złośliwego głaskania pod włos nie toleruję, a nie toleruje dlatego, że mam taki kaprys.

Natarczywie atakujących, informuję też, że ich IP (choć nie tylko) jest najprawdopodobniej na czarnej liście, a to oznacza, że komentarze przez nich w pocie czoła generowane lub przepisywane z przekazów dnia z urzędu i bez czytania lądują w spamie. Innymi słowy jak piszesz te komentarze i piszesz i się trudzisz a one nie są widoczne to znaczy że są w kosmosie.

No mniej więcej tyle, co powinniście wiedzieć. (R)