About Iwonka’s

Wszystko można tu pisać i wszystko można komentować, ale ponieważ wchodzicie na mój prywatny teren, do mojego prywatnego ogródka i czytacie mój zasadniczo prywatny pamiętnik, muszą wiązać się z tym pewne niedogodności.

Czyli wszystkie komentarze są oczywiście dozwolone, ale pod warunkiem, że mi się… podają!

Jeśli z jakiś powodów nie przypadły mi do gustu, nie podobają mi się dlatego że mi się nie podobają, źle wpływają na moją próżność, nie trafiają mi do przekonania, mam zły dzień, lub wkurwiają mnie ich autorzy, takie komenty są przez Iwonki usuwane, co oznacza, że nigdy nie ujrzą światła dziennego.

Iwonki nie znają litości. Krytykanctwa, malkontenctwa i złośliwego głaskania pod włos nie tolerują, a nie tolerują dlatego, że ja mam taki kaprys a one rozkazy.

Natarczywie atakujących, informuję też, że ich IP (choć nie tylko) jest najprawdopodobniej na czarnej liście, a to oznacza, że komentarze przez nich w pocie czoła generowane lub przepisywane z przekazów dnia z urzędu i bez czytania lądują w spamie. Innymi słowy jak piszesz te komentarze i piszesz i się trudzisz a one nie są widoczne, to znaczy, że są w kosmosie.

No mniej więcej tyle, co powinniście wiedzieć. (R)

**

W TYM ROKU NAJLEPIEJ PRACOWAŁY TE IWONKI