SZUM&POCHODNE

Mordercy z Jezusikiem w tle

Nie powinienem pisał o tym nieszczęsnym chłopaczku z Częstochowy co go de facto zamordowała własna matka i dymający ją w przerwach tortur psychol w barwach Rakowa, bo po prostu tu się nie da napisać niczego, co nie byłoby nawoływaniem do linczu owej pary. Z pewnego punktu widzenia, w takich jak ta sytuacjach, szybki lincz powinien być prawnie dopuszczalny, a przynajmniej uważany za coś społecznie uzasadnionego i sąd mógłby sprawców owego linczu uniewinnić z powodu małej szkodliwości czynu. W ten dość prosty i nie generujący dodatkowych kosztów sposób, przeminiono by w kompost śmieci, które już za życia gniły.

Niewykluczone, że idąc dalej – bo skala przestępstw wobec dzieci dramatycznie wzrasta – należałoby pedofilów, zwłaszcza tych w sutannach, bo ze względu na swą liczebność są grupą najbardziej niebezpieczną, obowiązkowo kastrować, w świetle kamer i nie w żadnym tam szpitalu, tylko jak najbardziej na widoku, na ołtarzu, w samym środku kościoła. A potem powiesić na trzy dni na tym krzyżu co obok stoi, uprzednio zdjąwszy zeń Jezusika, bo przecież obaj się nie pomieszczą, i czekać czy przeżyje, czy może niekoniecznie. A jak nie przeżyje to czy zmartwychwstanie, co mogłoby świadczyć, że niesłusznie został oskarżony (i wykastrowany).

No tak sobie po prostu myślę, że przestępstwa wobec dzieci, w ten sposób powinny być karane. Chodzi, jak ładnie się to nazywa, o efekt mrożący. W innym przypadku, za tydzień, za miesiąc, góra dwa, będziemy mieli kolejnego Kamila Mrozka (być może jest tak, że teraz, w chwili kiedy to czytacie, ktoś morduje własne dziecko w równie wyrafinowany sposób), zapominając w międzyczasie o tym z Częstochowy.

To jest kurwa dziki kraj, z dzikim narodem któremu patronuje niejaki Jan Paweł Drugi, z dość swobodnym stosunkiem do dzieci, zaś wyimaginowana królową jest nijaka Maryja. Gdzie problemem jest mityczna, wyimaginowana „seksualizacją dzieci” zaś narastająca fala przemocy w rodzinie nie budzi najmniejszych nawet refleksji. Pierdolone łajzy w środku Europy.

Nie powinienem, jak już zaznaczyłem, pisać o tym nieszczęśliwym chłopaczku z Częstochowy…, a jednak o nim napisałem, choć może nie tyle o nim. O nas napisałem.

zamiast listu gończego (Jezusik w tle i wszystko jasne)

PS. Czekam teraz na „symetrystów”, że jakoby jeszcze nie trzeba ferować wyroków, że może ta matka i jej gach niczemu nie są winni, bo przecież to byli dobrzy katolicy jak sąsiedzi mówią, co niedziela w kościele, i księdza przyjmowali, tacy nie mogą być aż tak źli. Może dziecko samo na tę rozgrzaną kuchnie się rzucało, samo się petami przypalało i rękę we wrzątku trzymało i że nie ma winnego, póki winy się nie udowodni. Liczę też, że Kaja Godek coś powie, bo przecież tak zaciekle walczy o „życie nienarodzonych”, więc może jest okazja żeby teraz powalczyła o życie tych narodzonych, których najwidoczniej ma jednak w dupie. No co symetryści, nie mam racji? Nie bójcie się, wystawcie głowy.

6 komentarzy dotyczących “Mordercy z Jezusikiem w tle

 1. A biologiczny ojciec pojechał się modlić o zdrowie dla Kamilka na Jasną Górę… TY CHUJU PIERDOLONY! Gdzie byłeś jak ci ta pizda dziecko katowała tyle lat? Gdzie byłeś, jak dziecko spieprzało z domu i chowało się na przystankach? Tylko się kurwy umiecie w tym kraju modlić.

  Polubione przez 2 ludzi

 2. Bogdan Palicki

  Przypadek jeszcze drastyczniejszy opisuje Mariusz Szczygieł w swym zbiorze reportaży – „Nie ma”.

  Polubienie

 3. podpis

  Popieram, w końcu należy się wkurwić żeby zrobić w tym kraju jakiś porządek.

  Polubienie

 4. wiesiek

  W kraju gdzie rozdawnictwo pieniędzy tzw 500 + większość uznała za słuszne nie bacząc ze większość specjalistów mówiła nie nie tedy droga jeśli chcemy pomoc I prowadzić to będzie do patologii Nie dziwi nic.
  Bo rozdającym nie chodziło o pomoc o dzietność im wprost chodziło o natychmiastowe poparcie w rządzeniu I efekt osiągnęli.Suweren uwierzył mimo iz ma zle tego przykłady/a przypominam iz ta bezrobotna rodzina żyła z zasiłków i 500 + na 6 dzieci.
  W kraju gdzie za miarę porządności przyjmuje się ilość”świętych obrazów w domu niedzielne spacery do koscioła i „przyjmowanie księdza Nie dziwi nic.Bo to jest dobra wymówka do sąsiadów MY NIE WIDZIELI NIE SŁYSZELI.
  W kraju gdzie ciąga sie sąsiada po sądach lub ostrzega „za odgłosy ostrego seksu” za uciążliwe prace remontowe”za „palenie na balkonach” itp itd nikt nie słyszał krzyków torturowanego dziecka.
  Nikt nie zareagował nie powiadomił Nie dziwi nic.
  Nie reagujemy nawet gdy rzad nas posuwa od tyłu,powtarzając do usrania a to ze dostaniemy 13 EMERYTURE a to zwroty podatku nie bacząc iz jest to tylko procent od wcześniej ukradzionych.Nie dziwi nic
  Chcieliście to macie skumbrie w tomacie.
  Stańcie przed lustrem .Pomyślcie o ile jeszcze potraficie logicznie myśleć,bo wstając z kolan walnęliście się w łeb i to porządnie
  Taka to gmina !

  Polubienie

 5. wiesiek

  Nie zwalajcie wszystkiego na „służby” bo one od wieków wiedza tylko tyle co im doniosą „ciche ucha” nominowani przez dobra zmianę „sygnalistami”
  Tak jest i było i będzie „od zawsze” W każdym ustroju
  Gdzie byli sąsiedzi czy sąsiadka zwani „miejskim monitoringiem” Wiedzącym co u sąsiadów się dzieje,kto kogo zdradza kto od kogo wychodzi z rana.Kto z kim sypia
  Wiedzących co od kogo słychać odgłosy seksu a gdzie akurat trwają libacje czy remonty.
  Wiedza wszystko nawet z nr mieszkania gdzie i co się dzieje.
  Plotkować potrafią wywieszać kartki w windach potrafią.A w tym przypadku walili głupa.
  I to ich wina sąsiadów Bardzo wielka wina ! I nie wciskajcie mi kitu ze jest inaczej
  I zgadzam się z Autorem w 100 %
  „To jest kurwa dziki kraj, z dzikim narodem któremu patronuje niejaki Jan Paweł Drugi, z dość swobodnym stosunkiem do dzieci, zaś wyimaginowana królową jest nijaka Maryja. Gdzie problemem jest mityczna, wyimaginowana „seksualizacją dzieci” zaś narastająca fala przemocy w rodzinie nie budzi najmniejszych nawet refleksji. Pierdolone łajzy w środku Europy. „

  Polubienie

 6. Taką mamy Polskę katolicką.Rozmawiam że znajomymi to oni nie wierzą że kościół to też ognisko pedofilskie.oni wierzą że pójdą do nieba.

  Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: