EXTRASY powiedzieli

POWIEDZIELI: Mirosław Oczkoś

Dr Miroslaw Oczkoś – właściciel firmy doradczo-szkoleniowej Oczkoś Perfect Image. Aktor, reżyser filmowy i telewizyjny. Doradca i mentor wizerunkowy ludzi biznesu, polityki, show biznesu.

↩︎

„Jestem w stanie sobie wyobrazić, że jak będzie zatrzymywany Mateusz Morawiecki, to też będzie podpisany jako były doradca Donalda Tuska. To żaden problem”

↩︎

„Trwa tzw. droga krzyżowa Mateusza Morawieckiego. On jest upokarzany w każdym momencie. W zasadzie codziennie jest coś, jakby stację odbywał. (…) Premier znosi to mężnie, choć i tak na końcu nie dostąpi zbawienia. Tak czy siak czeka go ukrzyżowanie, bądź ćwiartowanie z posoleniem lub bez posolenia. To już zależy, czy zasłuży, czy nie zasłuży, (…) a Piłatem nie jest Sasin, tylko prezes Polski”

↩︎

„Kolejnym batem na premiera jest Marek Kuchciński, choć to żart sam w sobie. Liczba puszek przywiązanych do jego ogona, które ciągnie, a te wydają dźwięki jest tak duża, że kakofonia nie zniknie – od latania po Polsce, po kontakty damsko-męskie. Wszystko się w pewnym momencie wysypie.(…) Kuchciński to jeden z trzech „swawolnych Dyziów”, obok np. Jacka Sasina, u którego myśl nie krępuje wypowiedzi.To może się tylko skończyć na równi pochyłej.”

2 komentarze dotyczące “POWIEDZIELI: Mirosław Oczkoś

  1. krokodyl

    niesamowita analiza sprawy

    Polubienie

    • A ja w te puszki nie wierzę , ciągnie się za nim armia pomagierów i odcina je od ogona ,czasem na sznurku na leżąco ktoś się wiesza, takie sprawy ,panie dzieju.

      Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: