Doprawdy jakieś dziwne szczęście i przy okazji gust ma ten nasz pan Anżej, jeśli chodzi o zawieranie znajomości i publiczne potem ich eksponowanie. A to wdaje się w dyskusję z nastolatkami i przemiłe ich przy okazji łaskotanie (słowne na szczęście), co budzi przynajmniej zdziwienie jeśli nie coś poważniejszego. A to z kolei flirt podejmuje z paniami (lub panami) o dziwnie brzmiących nikach, sugerujących czym w istocie się zajmują (pamiętacie Sebe, Leśne Ruchadło, Tłustą Foczkę, itp…). Albo też zadaje się z panną Jolką, nawet się z nią obściskuje, ewidentnie się śliniąc (fiu, fiu…), co nawet zakurwiło do tej pory nadzwyczaj spokojną panię Agatę i było powodem wielu domysłów. Na szczęście Jolka już się odkochała i mam nadzieję, że zainwestowała w coś bardziej przewidywalnego, Coś tam jeszcze pewnie po drodze było, wszystkiego jednak nie pamiętam a z wrodzonego lenistwa nie chce mi się tego sprawdzać, sami do tego dojdziecie.

No w każdym razie taki farciarz z tego Anżeja.

Teraz objawiła się fota na której pan Anżej pozuje z gwałcicielem ⬆️, oraz przy okazji pedofilem, aktorem Bartłomiejem Morawskim, co oczywiście w świetle tego co napisałem wyżej, raczej już nie budzi zdziwienia. Nie wiem szczerze mówiąc z jakiego okresu pochodzi ta fotka, ale zapewne to zupełnie nieistotne, bo o wyczynach jurnego Bartłomieja wiedziano dużo wcześniej, niż Anzej został prezydentem. Dowodzi to jedynie, że Anżej po prostu ma nieokiełznany i niezdrowy cug na obiektyw i fotografuje się z byle kim i czy byle okazji, a potem dopiero się okazuje, że to kurwa lub pedofil.

Do tych ostatnich ma jakąś słabość, bo jakiś czas temu, będzie ze dwa lata, ułaskawił pedofila molestującego wielokrotnie własną córkę, co oczywiście nic nie znaczy, poza tym co faktycznie znaczy. Mętnie się potem z tego tłumaczył, choć akurat fotki z tym ułaskawionym raczej sobie nie pstryknął. A może? Nie wiem…

No i teraz ten nieszczęsny aktor…

W skrócie historia wygląda tak, że ów pan Morawski, zapraszał nastolatki (nieletnie znaczy się) na pozorowane sesje fotograficzne do własnego mieszkania, potem albo je upijał, albo zamulał jakimś zamulaczem, a potem to już było z górki. Dymał je dopóki nie odzyskały świadomości (jak to zgrabnie napisała prokuratura: „doprowadzał do obcowania płciowego lub innych czynności seksualnych”).

Prokurator zarzuca mu (aresztowano w czerwcu ubiegłego roku), popełnienie dziewięciu gwałtów (na razie tylu się doliczono), w tym przynajmniej czterech (na razie tyle ustalono) wobec małoletnich z których najmłodsza miała niespełna 14 lat. Dochodzi do tego jeszcze tzw. „posiadania treści pornograficznych z udziałem nieletnich”, czyli treści jak najbardziej pedofilskich.

Co ciekawe pod koniec roku 2020 zapadł już jeden wyrok w sprawie Morawskiego, chodzi o gwałt, ale z jakiś powodów wyrok się nie uprawomocnił, więc Morawski przez pewien czas cieszył się wolnością i łypał okiem na prawo i lewo, którą by tu jeszcze wydymać, póki jeszcze można. Nie wiem czy jeszcze siedzi, czy chwilowo na wolności, ale wiem jedno, że to wyjątkowa menda, a z mendami nie powinien do wspólnej fotki pozować żaden chcący uchodzić za poważnego prezydent, żadnego kraju, z wyjątkiem tych najbardziej kabaretowych.

Co ciekawe aktor był kiedyś członkiem PO, ale kiedy prawda wyszła na jaw, kim jest i co robi i co sobą prezentuje, a było to jakieś 12 lat temu chyba, natychmiast wyjebano go na zbity pysk. On chyba na złość byłym kolegom, skumał się z PiS, występował nawet w ich spotach wyborczych i dwa razy kandydował do sejmu z ich list, na szczęście bez powodzenia, co też niewielkim jest pocieszeniem, bo zamiast jednej mendy dostała się tam całkiem inna menda. No taka to historyjka jest.

Powtórzę więc raz jeszcze tezę postawioną na początku, że o wyczynach pana Bartłomieja Morawskiego wiedziano już dużo wcześniej, zanim powstało to rzeczone słodkie zdjęcie.

Pytanie przeto, czy pan Anżej na pewno wie co robi i czy panuje nad swoimi odruchami? Raczej niekoniecznie, bo wyjątkowo lubi pozować, nie mając zazwyczaj i niestety świadomości z kim się fotografuje. Nie sądzę też, aby ludzie którzy czuwają nad jego wizerunkiem (holo, są tam tacy? Jest tam ktoś w ogóle? Mrugnijcie dwa razy okiem jeśli potrzebujecie pomocy), byli w stanie go ostrzec, bo po pierwsze z wrodzonego lenistwa zapewne wcale nie musieli widzieć co to za typek ten Morawski, a jeśli nawet to – jak sami przyznają – panowanie nad emocjami i spontanicznymi odruchami pana prezydenta jest w zasadzie niewykonalne.

Anżej chce być takim miłym człowiekiem, słodkim białym misiem, co to przytuli, zatańczy, wpisze się do pamiętnika, w konsekwencji wychodząc na [-ocenzurowano-], który nie wie co czyni. Marne to jednak usprawiedliwienie pozowania do zdjęć z przestępcami.

Jedyne zapewne honorowe wyjście w tej sytuacji, to pana Morawskiego pilnie ułaskawić (ma podwójne obywatelstwo więc natychmiast pryśnie zagranicę), nawet przy nieprawomocnym wyroku, co nie jest jakimś wielkim wyczynem, bo pan Anżej doskonale wie jak to się robi. Ćwiczył to już na Kamińskim i Wąsiku. A jak go ułaskawi, no to już z czystym sumieniem będzie mógł powiedzieć, że owszem pozował do zdjęcia z tym Morawskim, ale sorry, to przecież niewinny człowiek, wiem co mówię, bo sprawę badałem i osobiście oczyściłem go z zarzutów. Najpewniej oszczerczych.

6 komentarzy dotyczących “Znajomi Anżeja

 1. pablobodek

  Uwaga redakcyjna – Szanowny Autorze. Pisałem już o poniższym, ale bez skutku. Nadal drażni mnie (zapewne nie tylko mnie) ten błąd. Piszesz „…ale z jakiś powodów…” Jest to liczba mnoga – jakieś powody, więc powinno być – z jakichś powodów.
  Pozdrawiam, dziękuję za celne i dowcipne komentarze.

  Polubione przez 1 osoba

 2. ad notam

  Bardzo poważnie zastanawiam się i raczej nie będę głosował na PO, ani tego typu twory polityczne. Skłoniło mnie do tego wystąpienie Donalda Tuska, który zapewniał, że na jego listach wyborczych nie znajdzie się nikt, kto nie zagłosuje w sprawia aborcji po jego myśli. I już kilka godzin później odezwały się głosy posłów z PO, którzy postanowili się sami pozbawić szansy, aczkolwiek były to wystąpienia szydercze i prześmiewcze. To jednak uświadomiło mi jak potężną siłę wewnątrz PO stanowią skrzydła konserwatywne i czym to grozi w przyszłości. Czym? Ano właśnie tym, że nie będzie rozdziału kościoła od państwa, nie mówiąc już o samym prawie aborcyjnym. Przypomniała mi się także lista wstydu, ludzi którzy z ramienia PO nie zagłosowali gdy sejm rozpatrywał postawienie przed trybunałem stanu niejakiego Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobro. A to ktoś zatrzasnął się w kiblu, komuś kelner za późno podał posiłek, ktoś spóźnił się na autobus itd itp. Uświadomiło mi to, że w polskiej polityce zbyt długo trwa pojedynek między dwoma nienawidzącymi się facetami. Oni są niereformowalni. Jeśli wygra PO nie liczcie na prawo aborcyjne, rozdział kościoła od państwa, nie liczcie na rozliczenie afer i ludzi PiS. Zyję w tym kraju zbyt długo, bym miał to nadzieję. Polska jest niereformowalna, chyba że umrze Kaczyński, Ziobro i Tusk. Nie zagłosuję też na Kamysza, bo to konserwatysta. W SLD same miękasy, gęby pełne frazesów i zero skutecznych działań. Hołownia najchętniej sam by się przebrał w ornat. Kukiz to debil, Korwin – pojeb, który nienawidzi kobiet i do tego ruski agent. Nie chce mi się po raz kolejny stawiać na PO, którzy nawet nie rozliczyli Kaczyńskiego i Ziobry, chociaż mieli ich na widelcu. A Kamiński i Wąsik? Tyle lat bujali się bezkarnie za PO? Przyszedł Duda i wyczyścił, a teraz chłopcy rządzą bawiąc się teczkami. I to dzięki nim mamy to co mamy teraz. To naprawdę jest wina Tuska. Tym razem będzie tak samo. Każdy ma na każdego teczkę. Teczki , a właściwie gra w teczki stanowi o tym co przeżywa przeciętny Polak. Mam na myśli tych najuboższych. Nie chce mi się kurwa już głosować w tym kraju.

  Polubienie

  • wiesiek

   No to masz pecha ze swoim „siódmym niebem nienawiści gdzie „wszyscy kwy i złodzieje,nie wyłączając nas.Czas chyba zmienić kraj.Lub wewnętrzna emigracja

   Polubione przez 1 osoba

   • Tusk miał szansę w latach 2007-2015 postawić JK i ZZ przed Trybunałem Stanu, a prokuraturę wyczyścić z ziobrowców. To był ten czas. Teraz to może obydwu w/w pocałować w pewne miejsce.
    W PO jest także dużo dewotów i rodzin księży. Dlatego kościołowi nic się nie stanie.

    Polubienie

  • sugadaddy

   Niestety większość woli żyć złudzeniami pozostając durniami. Ci co liczą na PO, że zrobi tu jakąś rewolucję – to kpy. Pierwsze co zrobią, to hołd lenny czarnej zarazie, bez której nikt tu wyborów nie wygra. A w ogóle, to wpierw trzeba wygrać wybory i wtedy realizować kontrowersyjne zadania, a nie roztaczać wizje, jak swego czasu Belka zapowiadał podniesienie podatków. Politycy to w większości zwykłe cepy, które szukają łatwej forsy, bo nie potrafią robić nic sensownego.
   CEHAUJ im w dupę.
   PS Przecież, do cholery, to wszystko są katolicy – jeśli ktoś sobie wyobraża, że katolik wywali religię z państwa, to jest imbecylem.

   Polubienie

 3. Hydraulik Antoni

  No i ta historyjka z Izą Pek kochanicą Pięty która jeździła z Dudusiem w dudobusie wyborczym a. mowa ciala obojga skłaniała do jednoznacznych przypuszczeń

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: