readingLIST WIARA / KU KLUX KLER

Słowo na niedzielę. Pokrzywdzeni

A więc jednak, nie ma najmniejszych wątpliwości. Chrześcijanie w Polsce są celem zmasowanej, nie mającej precedensu agresji. Nie ma w zasadzie dnia, żeby któregoś z nich nie powiszono na przydrożny drzewie, albo przybito do krzyża, wleczonego potem wraz z ofiarą przez całe miasto na najbliższe wzgórze. Więc naprawdę nie powinniśmy się dziwić, że ci biedni, zaszczuci ludzie wszelkimi sposobami usiłują się bronić.

W walkę o ich deptane prawa, włączyli się nawet przerażeni sytuacją prominentni (przynajmniej w ich mniemaniu) polscy politycy z kanapowej partyjki jaką bez wątpienia jest Solidarna Polska. Oczywiście lekka to przesada z tą „kanapową” partyjką, bowiem szczerze mówiąc to nie ma tak małej kanapy, którą by oni byli w stanie zapełnić. Wystarczyłby nieco większy fotel.

Pisałem już o tych na wszelkie sposoby nieustannie jebanych chrześcijanach, ale nie odmówię sobie przyjemności, by raz jeszcze do tego wrócić. Zwłaszcza, że do akcji zbierania podpisów w obronie prześladowanych włączyła się obywatelka Kempa. Myślę sobie, że nie ma lepszej kandydatki która by dokumentnie już ośmieszyła tą i tak w zamyśle śmieszną akcję. Beata potencjał ma przeogromny, to waga ciężka pod każdym względem. Nie kłamię, łatwo to sprawdzić patrząc na pierwsza z brzegu fotkę.

Ale może odstawmy nieco na bok te heheszki.

Problem wedle mnie polega na tym, że w ogóle mamy problem. Z chrześcijanami, czy też katolikami, jak ich zwał tak zwał. Nie trzeba być szczególnie bystrym obserwatorem, by stwierdzić, że to ONI prześladują wszystkich wokół i zapewne każdy z nas doświadczył złych stron ich religijnej gorliwości. A do czego prowadzi owa religijna gorliwość, w zasadzie to nadgorliwość zwana inaczej fanatyzmem, mamy liczne przykłady.

Nie dalej jak w piątek religijny psychopata zaatakował pisarza Rushdiego i trudno dziś powiedzieć, czy ofiara przeżyje. I naprawdę nie ma wielkiego znaczenia, czy ów religijny zjeb był od Allaha, czy może od innego bożka. Fanatyzm jest fanatyzmem a imię i nazwisko boga raczej nie ma tu znaczenia.

Żeby daleko nie szukać, to przecież nie inaczej było w Gdańsku, w styczniu 2019 roku, kiedy to fundamentalista religijny rytu patriotycznego, zasztyletował prezydenta Adamowicza.

Hadi Mattar dźgnął nożem Rushdiego, bo nasłuchał się Chomeiniego, Stefek Wilmont dźgnął Adamowicza, bo nasłuchał się TVPiS. Iran Chomeiniego rzucił klatwę na Salmana, Polska PiSu rzuciła klątwę na Adamowicza. Dwie różne religie, to samo zacietrzewienie. I boję się co będzie dalej, bowiem naśladowcy Chomeiniego z TVPiS na całego szczują właśnie na Tuska, więc może odpukajmy w niemalowane, bo może być różnie.

Mówienie więc o jakiejś koniecznej ochronie chrześcijan przed prześladowaniami, brzmi w tej sytuacji jak niesmaczny żart. A jak obserwuję niektórych kościelnych dostojników, to moje obawy tym bardziej rosną. Taki pan Jędraszewski nie ma może (jeszcze) brody niczym Chomeini, póki co nie nosi też ręcznika na głowie, ale poglądy ma całkiem z ajatollahem zbieżne i podobną, zastanawiającą łatwość ich wygłaszania. Nie wróży to niczego dobrego. Więc kto kogo powinien się bać i przed kim bronić.

6 komentarzy dotyczących “Słowo na niedzielę. Pokrzywdzeni

 1. Anonim

  Trzeba się zabrać za skurwieli, ale legalnie. Najpierw obłożyć podatkami, docisnąć szelki do gardła finansowo i prawnie, żeby stracili oddech, upaństwowić majątki kościelne, wprowadzić NIK do diecezji i kurii, wytoczyć kilka procesów KARNYCH i posadzić za przestępstwa pospolite, wykorzystać przy tym tv publiczną (oczywiście dopiero po przejęciu), dalej – zlikwidować pojęcie nadawcy społecznego i i zmusić nadawców katolickich do wystąpienia o normalne komercyjne licencje… Dojechać skurwysynów można, ale dopiero po przejęciu władzy. No i stworzyć fundusz filmowy, albo chociaż roczny program w PISF (też po wymianie ekipy) na filmy dokumentalne w stylu Sekielskich, ale przede wszystkim o ekonomii KK, tak jak Amerykanie robili dokumenty o Banku Vaticano i biskupie Marcinkusie. Ustanowić parafie, jako pojedyncze przedsiębiorstwa usługowo handlowe i fiskus! Bez żadnych ul, chcą iść na VAT, niech idą. ZUSy pełnopłatne dla księżyków. Zlikwidować fundusz kościelny z powodu kryzysu finansowego, który zafundowała poprzednia ekipa. Puścić dziadostwo z torbami. No i zacząć od tego by wyprowadzić religię ze szkół! Parę tysię księży i siostrzyczek na pierdolony bruk wyjebać! Takiemu głodziowi pod śledztwo ten jego pałac na Podlasiu pod lupę NIK. I innym purpuratom. Rozliczyć co do cegiełki. Jak nie ma faktur – odebrać i wsadzić do pierdla. W sumie to dla nich przyjemność, jak chłopaki z grypserki zrobią im z dupy autostradę.Po pięciu latach latach temat będzie załatwiony, a Polska cywilizacyjnie ruszy z kopyta, bez tego kościelnego garbu. Porządnych księży zostawić, bo parę procent będzie potrzebnych, w końcu wciąż będą tacy, którzy chcą się odpierdolić w futro i pójść w niedzielę na sumę. Zadne represje, trzeba ich tylko zrównać w prawach z resztą obywateli i będzie pozamiatane.

  Polubione przez 2 ludzi

  • Anonim

   Tylko kto miałby to zrobić? Wszak to wszystko kruchciane dziady są. Jak nastąpi zmiana władzy – jeśli w ogóle nastąpi – to myślisz, że kto to będzie? W kraju 1,5 % heretyków dorwie się do władzy i pogoni to całe towarzystwo? Około pół miliona dusz poskromi i rozpędzi cała resztę?
   Pozbądź się złudzeń.

   Polubienie

 2. …..dostali te „Privileg Exorbitant „ za sprawa tego jebanego jp2,rzady przeznaczaja setki milionow na nowo powstajace instytuty np.mysli jp2 ..,inne instytuty religijne,instytuty glinskiego,kaczynskich it’d.,stworzylli 20 instytutow bez kurwa sensu(zadnego naukowego)…te kurwa miernoty pisowskie ,co oni reprezentuja w przypadku lryzysu ekolog.Odry.kryzysu energetycznego,inflacyjnego ?…syf, kila, mogila I ojciec sw. !!

  Polubienie

 3. wiesiek

  Nie ma co się śmiać To jak mówią Rosjanie podgotowka do wprowadzenia jakiegoś stanu wyjątkowego czy innych restrykcji opóźniających prawnie wybory.Co pozwoli tym z PIS dalej rzadzic.Nie ma sie co śmiać jak szykują wojska w postaci Bakiewiczow i innych Rycerzy a i pewno by w to wpakowali WOT czy inne Policje.
  Chłopcy pójdą jak w dym zanęcani dotychczasowymi beneficjami i przyrzeczonymi „po zwyciestwie”a za nim ruszy sie lud do którego dociera tylko TRWAM czy inne TVP Wiadomości gdzie pełno jest takich sensacji”o prześladowaniach”
  Wiec nawet takie wiadomości należy traktować z cala powagą.
  Jesli juz wmówili ze Odre zanieczyścili Niemcy choc śnięte ryby znaleźć można blisko źródeł to co jeszcze potrafi wmówić”ciemnemu ludowi” Gdy będzie trzeba to i księdza się utłucze albo kościół podpali by mieć argumenty
  Dlatego Czuj duch !! I nie lekceważyć

  Polubienie

 4. Podobno Jak ten stary dziad,ten obecny tzw.ojciec swiety /nie pj2/ np.umrze to koniec swiata ma nastapic ?‘,nie wiem skad to wiedza, podpbno z jakichs starych ksiag .

  Polubienie

 5. wandeczka9

  ”Polska cywilizacyjnie ruszy z kopyta, bez tego kościelnego garbu” Dokładnie. Rozsądny plan.Mnie się podoba. Ten ”garb chrześcijański ”ciągnie ludzkość w mroki.Od tysięcy lat.Obawiam się, że to potrwa jeszcze parę dekad. Na rynkach widzę… stosy. Dla przeciwników bozi. Historia zatacza koło. Ratują mnie tylko sny. Widzę paru purpuratów, którzy sami podpalaja swoje kościoły, a potem dokonują samospalenia.:) Dziwnie mam dobry humor rankiem…po takim śnie;)

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: