POLITYKA

Dobra rada, czyli parada kretynów

Każdy dzień to teraz już prawie bez wyjątku pokaz ignorancji ludzi władzy i wyjątkowej ich bezczelności. Oni sobie z nas jawnie jaja robią i nawet się z tym nie kryją. Sądzę, że mają nawet taki swój wewnętrzny konkurs – kto bardziej zakpi z narodu, który okaże się największym skurwielem i w chuja załaduje połowę luda. To tytuł przechodni, przyznawany raz na tydzień podczas posiedzeń tzw. Rady Ministrów. Nagrodą jest premia w wysokości 20 tysięcy. Mało, bo mało, ale zadanie raczej proste. Bo przecież obrażanie ludzi to ich specjalność, mają to w tych swoich zdegenerowanych genach, to dla nich tyle co splunąć.

Musieli też do swojego grona ewidentnie dopuścić prezydenta, bo ten jego tekst o zaciskaniu zębów, to oczywisty sygnał uczestnictwa w konkursie. Zgoda, to tekst wyjątkowo infantylny, ale jednak na jego stałym, niskim poziomie. Da się zejść rzecz jasna jeszcze niżej, pan Duda o tym wie, ale zachowuje tę ewentualność na szczególne okazje. W każdym razie chłop się stara, choć po mojemu to mógłby się wreszcie zdecydować komu lizać dupę.

Z kronikarskiego obowiązku przypomnę tylko, że jakiś czas temu furorę zrobił komunikat zdaje się, że wiceministra Siary, o konieczności zbierania chrustu w lesie w obliczu narastającego kryzysu z energią i opałem. To dopiero była siara! Popularność Siary sięgnęła zenitu, pisała o nim nawet zagraniczna prasa.

W tej sytuacji premier Morawiecki nie mógł siedzieć bezczynnie. Pozazdrościł chwilowej popularności swojemu wiceministrowi i wcale się temu nie dziwię, bo typ to zawistny, który za chuja nie chce utracić palmy pierwszeństwa zawodowego łgarza, konfabulanta i [-ocenzurowano-]. Myślał, myślał i wreszcie wymyślił, wypalając chyba wczoraj na jakiejś tam konferencji: „Drodzy rodacy, postarajcie się ocieplić swoje domy jeszcze przed tym sezonem grzewczym”. Genialne w swojej prostocie. Nieprawdaż?

Sądzę, że mimo wszystko, to jednak przekaz nie dorównujący temu z chrustem w roli głównej, ale z pewnością jeśli chodzi o poziom narodowej frustracji i wkurwienia robi dobrą robotę.

I kiedy wydawało się, że premier znów błysnął, znów jest na topie, i żaden inny patus mu nie podskoczy, w szranki niespodziewanie stanął jeden z naszych ulubieńców pan Czarnek. Po cichu liczyłem, że się zgrabnie odszczeknie.

‼️ Otóż Czarnek zaproponował, by w obliczu szalejącej inflacji a co za tym idzie i drożyzny, tak zwyczajnie i po prostu… mniej jeść! „Jedzcie mniej, szukajcie okazji, patrzcie gdzie jest najtaniej” – mówi i dodaje, że wcale też nie trzeba jeździć nie wiadomo gdzie na wakacje, wystarczy wprosić się do znajomych i razem z nimi powegetować przez parę dni. Jest wtedy szansa na darmowy obiad, bo przecież znajomi to nie wilki, to zapewne chrześcijanie, chlebem, solą i kartoflami się podzielą. Już widzę ten popłoch w gronie znajomych ministra Czarnka.

Powiedzcie mi tak na koniec – co trzeba mieć we łbie, poza chlupotem wody i szumiącym wiatrem, jakim trzeba być debilem, żeby wygadywać takie dyrdymały i celowo wkurwiać ludzi? Chociaż nie, wycofuje się… To chyba żadne tam działanie celowe, to zwykły przypadek, chlapnięcie bez pomyślunku, bo raczej nie podejrzewam ich o jakiś szczególny rodzaj inteligencji. Oni po prostu nie zdają sobie sprawy z tego co mówią. Te patusy nawet inteligentnie ściemniać nie potrafią.

Ale jest na to wszystko być może prosta rada – wystarczy zmienić ten rząd. Przy pierwszej nadarzającej się okazji wyjebać ich w kosmos, bezlitośnie wyciąć, anihilować. A jeśli okazji nie ma, to ją czym prędzej sprowokować. Tak, to w sumie dość proste. Najważniejsze jednak żeby chcieć.

7 komentarzy dotyczących “Dobra rada, czyli parada kretynów

 1. mrocznysedes

  Ocieplać domy na zimę? A jak przyjdzie lato to je oziębiać? Matołusz VATołusz Pinokio chyba nie kuma, że ocieplać to można wizerunek. Ale nie jego. A w domach montuje się termoizolację. 😉

  Polubione przez 1 osoba

 2. Idiota Czarne jest zbyt głupi, żeby coś głupiego wymyślić, zmałpował Łukaszenkę który w orędziu do narodu skazał: „zaczom ty żresz kartoszki z miasom”…

  Polubione przez 2 ludzi

 3. wiesiek

  Wystarczy „roznamiętnić „ich biletami NBP nazywając to albo + albo 13 14 emerytura wpierw okradając ich inflacją i podatkami, aby suweren stal się głuchy i ślepy

  Polubione przez 1 osoba

 4. kamrat

  Pominąłeś,Revelu,Madame Gosiewską,dołączyła do peletonu.
  Nie skomentuję-wobec chamstwa i głupoty jestem bezbronny!

  Polubione przez 1 osoba

 5. Zaraz, zaraz, proszę nie umniejszać dobrych rad! Nekrobigamistka Gosiewska (chuj wie która, bo mi się mylą, obie wszak zostały równie uhonorowane za nadstawianie bobra denatowi doradzającemu własnym pilotom, by byli mniej bojaźliwi) zaproponowała ciekawe rozwiązanie: KUP SE NAMIOT, WYPIERDALAJ W LAS I ŻRYJ KANAPKI Z KAWIOREM (to chyba pomysł na zimę, żeby zaoszczędzić na opale i dociepleniach przedsezonowych)! Anżej Dupa też był niezły: ZACIŚNIJ ZĘBY I BĄDŹ OPTYMISTĄ! Ale dobrze…, chcesz koniecznie brać na tapetę naczelnego czopka pedofilsko-złodziejskiej mafii Kremówy, to proszę Cię bardzo: Otóż w całej tej radzie o jedzeniu mniej i odwiedzaniu znajomych, najciekawsza wydaje mi się logika chujka z Polaczkowa Gnojnego: „ZNAJDŹ WŚRÓD ZNAJOMYCH NAIWNIAKA, KTÓRY MYŚLI, ŻE CHCESZ GO ODWIEDZIĆ, A NIE NAPIĆ I NAŻREĆ SIĘ NA JEGO KOSZT! Następnie pozwól mu płacić, ale kup coś od czasu do czasu, tak dla niepoznaki, żeby nie było, że całkiem na krzywy ryj zwaliłeś mu się na łeb. Gdy mu zeżresz zapasy, spokojnie wyjedziesz i możesz przecież dalej żreć w sejmowej kawiarni za pół ceny tego, co na mieście”.
  Ale całkiem najlepsze jest to, że te ich wszystkie rady, to se mogą wsadzić, bo chyba tylko Ruscy są od Polaków lepsi w rzeźbie w gównie i sztuce przetrwania, żarciu tynku, dociepleniach mchem, życiu z runa leśnego, kradzieży i kłusownictwa. Oni wiedzą jak przetrwać tysiąc razy lepiej niż władza PiS razem wzięta. Tylko dlaczego ten rząd poprowadził ich w ten odstojnik? No dobra, zgrywam się…, wiem dlaczego…, bo narodek leniwy i głupawy raczej, był przekonany, że ja szybko nazakurwia pińcetplusów i innych bonusów, to pan budżet nie zauważy, bo się każdemu jednemu zdaje, że to uny jest namundrzejszy i najcwańszy!!! Innymi słowy: Grajdołkowo poprosiło, więc mówisz i masz, Grzegorzu Dyndało (sam tego chciałeś)!

  Polubione przez 1 osoba

 6. wiesiek

  Gdy w tłumie złodziejaszek wyciągnie ci portfel a dla niepoznaki w tej samej chwili wręczając ci stówę, tez się ucieszysz i będziesz mu wdzięczny.Byc moze zorientujesz się w domu odkładając marynarkę na wieszak.
  U nas „miłościwie panujący” robią to już od siedmiu lat i suweren dalej się cieszy mimo iż czuje pustki w kieszeni.idac na zakupy.
  Co dziwniejsze 30 % będzie nawet chciało „”powtórkę z rozrywki”
  Zastanawiam się czy te procenty, to ci przyssani do cycka ojczyzny i doją bo sie „załapali”
  Czu jak piszesz że to
  narodek leniwy i głupawy raczej, był przekonany, że ja szybko nazakurwia pińcetplusów i innych bonusów, to pan budżet nie zauważy, bo się każdemu jednemu zdaje, że to uny jest namundrzejszy i najcwańszy!!”

  Polubienie

 7. wiesiek

  Po zaledwie siedmiu latach udowodnili ze to zbieranina nieudaczników,nieuków i matołów nie potrafiących zarządzać państwem
  Czy może być coś absurdalnego i głupszego gdy państwo posiadające monopol na wytwórstwo,wydobycie i dostawę nośników energii .Czerpiący z tego procederu zyski i to solidne,nagle powiada swoim obywatelom „nie mamy będą kłopoty a my temu nie potrafimy zaradzić ?”
  „Dlatego tez drogi suwerenie dajemy ci 3000 zł /bo dodrukujemy banknoty z uwagi iz jest to łatwiejsze/i radź sobie sam.
  Możesz zakupić co chcesz, palić czym chcesz ,tylko nie zapominaj, ze możemy ci na dach podesłać drona by sprawdzić czym palisz/bo tych przepisów nie uchylamy/i dosolimy ci mandat za niewłaściwy opał.
  Jutro być może, znow ci zaproponujemy rekompensaty pieniężne za braki,gazu energii elektrycznej czy benzyny,
  Zaciśnij wiec zęby i głosuj, głosuj na nas, bo tylko my potrafimy wszystko tak koncertowo spierdolić

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: