POLITYKA

Wielki Strateg. Zmartwychwstanie

Wojna na Ukrainie stała się wspaniałą i jedyną od długiego już czasu okazją, do podgrzania, a w zasadzie odgrzania kultu polityka wszechczasów i oczywiście genialnego stratega, powoli zapadającego w niepamięć. Tak Moi Drodzy, kult Lecha Kaczyńskiego, z większym lub mniejszym powodzeniem uprawiany przez pisdytów od dziesięciu lat z okładem, cudownie ożył.

Zaryzykuję więc postawieniem może niezbyt popularnej tezy, że dla potrzeb budowania narodowego mitu i pompowania wielkości czegoś co napompować za bardzo się nie da, konflikt na Ukrainie jest wręcz złotem. Teraz już bez żenady, przy byle okazji a nawet bez okazji, przez wszystkie możliwe przypadki towarzysze pisdyci odmieniają te rzeczywiste i te w większości niestety urojone zasługi pana Lecha, po raz kolejny próbując zrobić z niego kogoś kim w istocie nie był, namaścić go na męża opatrznościowego i przedstawić jako największego (nie chodzi o wzrost) Polaka w dziejach. Nawet Piłsudski może mu buty czyścić, a wielbiony przy tę część sceny towarzysko-politycznej Dmowski, to nawet by się pewnie na asystenta Lecha nie załapał gdyby żył, ale na szczęście nie żyje. Poza tym był gejem więc nie miałby dziś szans.

Idę przeto dalej w stawianiu kontrowersyjnych tez.

A mianowicie twierdzę, że pan Jarosław, nie tyle wdzięczny powinien być Ukrainie, co jednak zdecydowanie Rosji i panu Putinowi w szczególności, bo to on tę wojnę rozpętał. Dzięki temu, trochę pewnie przez przez przypadek a trochę z rozmysłu, tragiczny pod każdym względem Lech, znów może być wynoszony pod niebiosa i znów mogą być wychwalane jego mocno dyskusyjne zasługi plus na kolanie tworzone nowe o których do tej pory nie mieliśmy pojęcia.

I w zasadzie absolutnie nie będę zdziwiony, kiedy za moment się okaże, że to właśnie Lech Kaczyński wprowadził Polski do Unii i rzecz jasna do NATO, albo nawet więcej – to Lech Kaczyński tę Unię Europejską współtworzył, a NATO współorganizował, co oczywiście jego osobiści wrogowie i wrogowie Wielkiej Polski, „od zawsze” za wszelką cenę usiłowali wymazać z powszechnej pamięci, ale ni chuja, nie da się. Chwała więc Lechowi!

Władimir Putin w sumie ma więc wielkie zasługi, bo jeśli by nawet uwierzyć choć przez moment w teorie pacjenta Macierewicza, że to on zabił Lecha, no to teraz po części winy swe odkupił i cudownie go wskrzesił. Zbrodniczy czyn Putina, dał nam bohatera, którego nigdy dotąd jako naród nie mieliśmy. Wielkie dzięki za to się należą, i wcale bym się nie zdziwił, gdyby polska delegacja z wicepremierem od spraw niebezpieczeństwa wprost z Kijowa ruszyła do Moskwy. Ale chyba nie ruszyła z tego co czytam, co poczytuję za wielki historyczny błąd.

12 komentarzy dotyczących “Wielki Strateg. Zmartwychwstanie

 1. Wycieczka prezesa wzbudziła we mnie uczucia mieszane, bo gdyby go ruscy dosięgli rakietą to zginęłoby wiele niewinnych osób.

  Polubione przez 1 osoba

 2. krzycho45

  Prawda jest zupełnie inna. Kto chciałby zgładzić Lecha Kaczyńskiego? Takiego kogoś po prostu nie było. Nie było żadnego spisku.
  Lech Kaczyński był mizernym politycznym niedorajdą. Na polskiej scenie politycznej kończył się, a na miedzynarodowej uważany był za rozmodlonego głuptasa z zadupia Europy.

  Polubione przez 1 osoba

 3. Anonim

  Jaro pojechał, rozpiął koszulę zdjął krawat i zabrał się do roboty. Czyli pierdolnął bez sensu. Gdyby tylko grubszą potrzebę, to gratulacje, ale on zabrał głos. Jak zwykle bez sensu. Pokojowa misja NATO, która da radę sama się obronić… No żesz… Ta karykatura polityka nawet nie wie że NATO to układ obronny, a nie misja pokojowa. Pojebało mu się z ONZ, które zresztą może wprowadzić misje pokojowe dopiero po podpisaniu rozejmu. Dziadyga strzela farfocla za farfoclem. Polityk w randze wicepremiera nie wie co należy do zadań największych światowych organizacji. Myśli pewnie że UE służy do zaopatrywania sklepów w karmę dla kotów… Zamknijcie go kurwa wreszcie w jakichś Tworkach, czy chociaż w piwnicy i nie wypuszczajcie, bo wstyd na cały świat. Pojechał sobie chłopaczyna punktów nazbierać do sondaży, razem z tym drugim pajacem długonosym. Tragedia Ukrainy jest cynicznie wykorzystywana przez przestępców z PIS. Dzisiaj kolejny piewca pokoju Ziobro dał głos… Ręce opadają. Mam nadzieję, że sprawiedliwość kiedyś wreszcie dopadnie tych gnojów.

  Polubione przez 2 ludzi

 4. Anonim

  Teraz najlepiej widać w jaki sposób politycy PIS działali na rzecz Putina. Kaczyński Macierewicz Ziobro Duda ramię w ramię z Rydzykiem i KK rozmontowywali przez lata Unię, a Macierewicz również i NATO. Jeżeli ktoś głosował na PIS i ma dziś z tego powodu dobre samopoczucie, a może nawet (ha ha) uważa się za patriotę, to według mnie ten kto w najbliższych wyborach zagłosuje na PIS to zdrajca Polski. Pis się wypisił.

  Polubione przez 1 osoba

 5. Fisher78

  Po pierwsze Primo: czemu tego chuja przy każdej okazji nazywają profesorem? Taki z niego profesor jak z Czarnka doktor.
  Po drugie Secundo: gdzie stoi ten pomnik z ilustracji posta?

  Polubione przez 1 osoba

 6. kamrat

  Będą wybory,więc takie foty z Ukrainy bohaterskiego wodza to złoto!I o to chodziło,bo Ukraińców to on ma w dupie.

  Polubione przez 1 osoba

 7. Marcin B.

  Generalnie to cała ta wycieczka miała jeden cel: Jarozbaw naszczalnik Kaczyński potrzebuje wojny, żeby na jej czas wprowadzić stan wojenny. Po co? Ano po to, żeby przez dłuższy czas odwlekać termin wyborów. Do dyktatorka kieszonkowego powoli dociera, że najbliższe wybory PiSdzielce mogą przegrać, a tego jego starczy umysł nie ogarnia. Przy okazji budowany jet kult jednostki dwuosobowej – kult braci K. – szkodników antypolskich.

  Polubione przez 1 osoba

 8. Profesorem uczelnianym był Kaczyński żałosnym. Zero badań naukowych, zero publikacji, zero wypromowanych magistrów, zero wypromowanych doktorów.

  Polubione przez 1 osoba

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: