POLITYKA

Wyjmijcie Putinowi te baterie

Sprawa wydaje się dość oczywista. Problemem Europy, ale i świata jest nie tyle Rosja co Putin. Facet ewidentnie postradał zmysły i jakoś nie widać żeby ktoś był zdolny wziąć go na smycz i założyć kaganiec. To chodzący ruski problem, bomba zegarowa masowego rażenia.

Jest niemal pewne ze to wariat. Wiemy to po tym co wygaduje, jak się zachowuje, oraz po jego wyglądzie. Sprawia wrażenie niemiłosiernie napuchniętego alkoholika, z małymi, świńskimi i świdrującymi oczami, acz przyczyny są najpewniej inne niż wóda. Raczej się nie zalewa w trupa, bo wedle oficjalnej propagandy uchodzi za człowieka stroniącego od alkoholu, choć pojawiają się plotki, że ostatnio lubi sobie dogodzić. Parę lat temu pojawiły się też informacje, że jakoby jest chory na raka, ale chyba ktoś jednak przestrzelił, bo lata mijają a dziad dycha, choć… wierzący w boga niechaj się modlą żeby go wreszcie coś dopadło.

Zupełnie otwarcie mówi się natomiast, że ruski satrapa upodobał sobie medycynę estetyczną i co pewien czas poddaje się zabiegom odmładzającym, a ponieważ zapewne nie wszystko idzie tak jak trzeba, no to wygląda jak wygląda. A to straszny narcyz jest, bezgranicznie wielbiący samego siebie, acz niestety łysiejący i nikczemnego wzrostu. Chciałby być jakąś rosyjską wersją powiedzmy Pitta, albo Clooneya, na dodatek jeszcze Rambo, a jest coraz bardziej żenującą karykaturą faceta, na dodatek na bank z wyjątkowo małym fiutkiem. O jego naturze swego czasu coś tam mówiła była żona.

Tak właśnie oceniam tego gościa, a wszyscy wiemy, że tego typu zjeby, z przerośniętym ego i niedowartościowani przez naturę, są najgorsi i najniebezpieczniejsi. Wcześniej czy później zaczną odgrywać się na innych, mścić się za poniżenia których rzekomo doświadczają.

Rosjanie mają więc problem. Mają za wodza wariata, kolejnego zresztą w swej historii, i póki w jakiś sposób nie zrobią z nim porządku, będą mieli coraz bardziej pod górę i to wszyscy jak leci, czy tego chcą czy nie będą uważani za bandytów. Wszyscy bez wyjątku. Czeka więc ich rodzaj zbiorowej odpowiedzialność za czyny jednego chorego fiuta, plus paru jego równie nieobliczalnych kolegów. Nie wiem co bracia Rosjanie powinni zrobić, ale wierzę w ich doświadczenie. Nie jednego cara i nie jednego sekretarza mniej lub bardziej dyskretnie odstawili od koryta i odesłali tam gdzie ich miejsce. Niechaj teraz znów wykorzystają swoje umiejętności, niechaj kontynuują tę tradycję, bo jest tego pilna potrzeba.

7 komentarzy dotyczących “Wyjmijcie Putinowi te baterie

 1. Przyjrzyj się napuchniętej mordzie i oczkom Jaro-zelskiego. Jaka diagnoza?

  Polubienie

 2. wiesiek

  Jeden wariat ?A ile milionów wariatów co go słucha
  Straty ludzkie Związku Sowieckiego w wojnie ojczyźnianej lat 1941–1945 sięgnęły 41 mln 979 tys. osób. I co, zapominano o tym ?
  Wojna afgańska „i gruz 200″masowo przylatujący do kraju .Ciche pogrzeby i cenzura nawet na nagrobkach.No i co z tego
  Dzis brat do brata będze strzelać .Bo mu „wariat” tak wskazał?
  Co wiec maja zrobić ?

  Polubione przez 1 osoba

 3. Wariat powiadasz…, a ja mam obawy, że on ma jedynie zaburzenie osobowości, według mnie jest psychopatą lub wyhodowanym przez przemocowe środowisko socjopatą, który zdaje sobie sprawę z tego co robi, jest w pełni świadomy. Możliwe, że szwankuje mu zdolność oceny swoich możliwości, ale to akurat nie jest niczym odbiegającym od przeciętnego, sfrustrowanego homo-sovieticusa. Ptaszę fucktycznie może mu nie furczeć, bo nieprzesadnie często jest widywany z kobietami.
  A teraz już bez żadnych podśmieCHUJEK: Mam znajomego, który sporą część życia przesiedział za handel narkotykami, mało co życia nie postradał za sprawą konkurencji, a dziś się mocno zżulił. Zawsze jednak jego mimika bardzo przypominała Putina. Zwłaszcza widoczne to było, gdy używał siły. Najpierw widoczna była chwila zastanowienia, ważenia sił (na czym niejeden raz się przejechał), a potem atak bez ostrzeżenia z twarzą pokerzysty. zero uczuć. Nawet złość łatwiej było poznać po tonie głosu, niż po jego twarzy. Wyglądał, jakby pobicie człowieka było dla niego jedynie zadaniem, a nie aktem niekontrolowanych emocji.

  Polubione przez 1 osoba

 4. Anonim

  Zaraz zaraz, Revel… O kim Ty właściwie piszesz? O Putinie, czy Kaczyńskim? Bo poza tymi operacjami plastycznymi, to pasuje jak ulał… 🙂

  Polubione przez 1 osoba

 5. wiesiek

  Czyli co ?Sam sobie zaprzeczasz?
  Pisząc wcześniej
  „Jest niemal pewne ze to wariat. Wiemy to po tym co wygaduje, jak się zachowuje, oraz po jego wyglądzie”.

  Polubione przez 1 osoba

 6. Nightgale

  Problem Rosja-Putin jest taki, że jego faktycznie popiera duża część społeczeństwa.
  Między bajki włóżmy 90% ale ponad 70 to już rzecz całkiem realna.
  Stoi za nim murem cała prowincja tęskniąca za sowieckim socjalem, Ci będą popierać każdego zamordystę, jak będzie na stole chleb i wódka. A jak jeszcze słonina i kiełbasa, to już nawet na Stalina by głosowali. Rozbuchał propagandą wielkomocarstwowe ambicje, które w każdym Rosjaninie gdzieś tam tkwią. Duże miasta Putina może tak nie kochają, ale pyskować za bardzo nie będą, bo wiedzą czym podskakiwanie się kończy. Jeśli na podboju Ukrainy ma się Putin przejechać, to będzie to długofalowa sprawa. Dopiero gdy zaczną hurtowo przybywać cynkowe trumny z poborowymi to Rosjanie mogą się zagotować. I to nie jest wojna z jakimiś dzikusami w turbanach z Czeczeni. To walka z narodem zbliżonym etnicznie, kulturowo, językowo. Chcą spacyfikować prawie czterdziestopięciomilionowy kraj? Wielkości prawie dwóch Polsk? Ukraińcy naród to zawzięty. Próba okupacji wyjdzie Rosji dupą.
  P.S. A że Putinowi szajba odbiła, to nie ma dwóch zdań.

  Polubione przez 1 osoba

 7. starszy58

  Daaawno tutaj nie byłem:)

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: