WIARA

Cnotliwi hipokryci

Bracia benedyktyni z Chicago, postanowili wstrzymać finansowanie swojej szkoły, chodzi o Liceum Benet Academy, ponieważ zatrudniła ona homoseksualną nauczycielkę wuefu, na dodatek żyjącą w sformalizowanym związku jednopłciowym. A co jak co, ale sformalizowane związki homo doprowadzają kościelnych oficerów i podoficerów do białej gorączki. I to jest ten specyficzny rodzaj katolickiej hipokryzji.

Nie jest przecież dla nikogo żadną tajemnicą, że koledzy braciszkowie (obojętne z której stajni), uczynili związki jednopłciowe, tyle że nieformalne, istotą swojego życia i swojej egzystencji. W zasadzie po to tylko żyją i gniazdują w tych swoich klasztorach. Służba bogu to tylko alibi.

Tam z dala od czyichś wścibskich oczu, do woli się miziają, łączą w pary, wzajemnie się obmacują, deflorują i penetrują, do partnera mówiąc „kochanie„… I oczywiście uważają, że wszystko jest okej. Z jakiegoś powodu jednak zaczęła im przeszkadzać nauczycielka lesbijka, bo zapewne woleliby jednak, żeby był to mężczyzna. W sportowym stroju, w tych kusych spodenkach, tej koszulce na ramiączkach, wyglądałby wspaniale, w każdym razie nie tak boleśnie i mało pociągająca jak kobieta.

Lepiej poinformowani twierdzą, że w tym nieszczęsnym chicagowskim klasztorze żyje w tej chwili tylko 20 chłopców, i to w wieku w którym erekcja (nawet wspomagana) jest tylko wspomnieniem sprzed wielu wielu lat. Ale nie oszukujmy się, natura jest naturą i nie da się jej wygumkować, nie da się wymazać starych przyzwyczajeń i zawodowych słabości, nawet mając na karku 9 dych lub więcej.

Bowiem doświadczenie nas uczy, że niezależnie od wieku, wszyscy biskupi, księża, zakonnicy, etc, ruchając dzieci mówi publicznie, że ruchanie dzieci jest złe, a dymając kolegę twierdzi, że homoseksualizm to zło, grzech śmiertelny i zamach na boga (czy jakoś tak). Więc stanowisko śliniących się staruchów z Chicago wcale tu nie dziwi. Cnotliwi hipokryci.

2 komentarze dotyczące “Cnotliwi hipokryci

  1. Anonim

    Każdy klasztor to siedlisko zboczkow

    Polubione przez 1 osoba

  2. Moim zdaniem powodem jest zazdrość : ONE żyją w formalnym związku, a ONI nie !!!

    Polubione przez 1 osoba

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: