WIARA / KU KLUX KLER

Szambo wybija. Smród i zaduch, pora uciekać

Arcybp Polak mówi, że ostatnia badania CBOS „są niepokojące„. A to dlatego że „w najmłodszej grupie badanych, spadek praktyk religijnych sięga 30 procent” . I dodaje: „to są liczby wręcz dewastujące”. Oczywiście jeśli wierzyć CBOS, bo gdyby nie wierzyć (zalecane), to może być jeszcze gorzej. W każdym razie Panie Wojtku pan sie nie boi, cała geriatria (ciągle) za panem stoi.

Nie zgodzę się z panem Wojciechem w jednym, a mianowicie, nie można mówić tu o jakiejkolwiek dewastacji. Wręcz przeciwnie, to kolejny optymistyczny sygnał (choć mogłoby być jeszcze lepiej), że to młode pokolenie nam mądrzeje, że nie kupuje już tego szlamu, że nie wszyscy z nich, to patole biegający po procesjach z orłami na piersiach i z Jezusem na plecach, wywijając sztandarem z hasłem bóg, honor, chińszczyzna (czasem kebab). To powoli już skansen.

Pan arcybp Wojciech diagnozuje, że za wszystkim tym co złe stoi jedynie powszechna wśród kapłańskiego stanu pedofilia, ponad miarę jednak nagłośniona. Gdyby nad tą trumna było ciszej, to pewnie nie byłoby tak źle jak jest, a może nawet byłoby znów wspaniale.

❗️Myślę, że najwyższy już czas, aby do tego słynnego i ośmieszającego nas w oczach świata artykułu mówiącego o obrazie uczuć religijnych (art. 196 KK) dopisać stosowny podpunkt, który by zakazywał informowania o pedofilii kolegów pana Wojtka, oraz zakazywał upubliczniania w jakiejkolwiek formie szczegółów z prywatnego i intymnego życiu polskiego kleru.

W ten oto sposób księża mogliby sobie dalej ruchać dzieci, kraść, bić konkubiny, spekulować ziemią, gwałcić zakonnice, jeździć po pijaku furami, etc, etc i pies z kulawą nogą by się o tym nie miał prawa dowiedzieć. Tak, to mogłoby na czas bliżej nieokreślony poprawić notowania polskiego kościoła (kościotrupa) katolickiego w oczach opinii publicznej, że szczególnym uwzględnieniem młodzieży.

A ja jako ja, jako obywatel, profan, bluźnierca i alergik krzyżowy chciałbym bardzo, ale to bardzo podziękować przede wszystkim pani Kai Godek, a także panu Czarnkowi Przemkowi (tej chodzącej obrazie polskiego stanu profesorskiego) i życzyć sobie jeszcze więcej pana Jędraszewskiego i więcej kasy dla pana Rydzyka, bo dzięki waszym kochani wysiłkom jesteśmy wreszcie tu gdzie jesteśmy.

W sumie te ostanie pięć-sześć lat waszej pełnej poświęcenia działalności o wiele skuteczniej zdechrystianizowało Polskę, niźli cały PRL razem wzięty, zmagający się z tym wrzodem przez 50 lat. Naprawdę szacun, i proszę o więcej.

Jednocześnie przepraszam wszystkich tych niewymienionych tu bohaterów pracy u podstaw i zapewniam, że doceniam wasze wysiłki dechrystianizacyjne, ale naprawdę nie mam tu aż tyle miejsca, żeby was wszystkich z imienia, nazwiska, miejsca zamieszkania, adresu i numeru telefonu komórkowego tu wymieniać. Wybaczcie proszę i oby tak dalej. Trzymam za was kciuki. Szczęść bosze łajdacy… znaczy rodacy.

12 komentarzy dotyczących “Szambo wybija. Smród i zaduch, pora uciekać

 1. Tajni agenci ateistów: Kaja Godek i Czarnek Przemysław zostali zdekonspirowani !

  Polubienie

  • Jak nie, jak tak! A już na pewno będą mieli oni prawo do jakiegoś fajnego epitafium nagrobnego, np: jeszcze nigdy w historii eliminacji z ziemi polskiej wpływów czarnej zarazy, tak wielu zawdzięczało tak wiele właśnie tym niewielu! 😉

   Polubione przez 1 osoba

 2. wujcio

  Jest ryzyko, że Papa Franciszek mógłby przyciągnąć młodych. Całe szczęście polski KK jest odporny na jego nauczanie.

  Polubione przez 1 osoba

 3. Mietek

  Jest dobrze, co nie znaczy, że nie chciałbym lepiej (w temacie jw).

  Polubione przez 1 osoba

 4. heretyk

  Gdy ta młodzież dorośnie, będzie brać ślub kościelny, będzie chrzcić swoje dzieci, wysyłać je na lekcje religii. Jestem pesymistą, nigdy nie wyzwolimy się ze szponów tej zbrodniczej mafii. Za bardzo tkwi w strukturach państwa, od tysiąca lat są faktycznymi władcami Polski, dysponują ogromnym majątkiem i nie ma nich żadnej siły. No niby jest – zaprzestanie dotowania z państwowych pieniędzy, wierni utrzymują swoje parafie z własnej kieszeni i wtedy zacznie się powolny zmierzch ich panowania. Tylko kto odważy się
  na tak radykalne posunięcie?. Nie widzę w Polsce żadne siły politycznej mogącej to zrobić. Wszyscy boją się ich, tzw. Lewica też

  Polubione przez 1 osoba

 5. Mnie sie tez nie wydaje zeby Polska i polacy zdolali oddalic od cycka ta czarna stonke.Nie ma takiej sily politycznej zeby tego dokonala.Katabasy,zbrodniarze,pedofile nie sa do ruszenia.

  Polubione przez 1 osoba

 6. Stefan Kubów

  Ta młodzież już nie zechce chrzcić swoich dzieci, pochwala wybory swoich pociech nie chodzących na religię, a więc i tracących szanse na bierzmowanie i następne sakramenty. Co prawda bywają księża, w których nawet ateistom pozwala się być rodzicami chrzestnymi. Sam ponad 40 lat temu, i to na wsi, byłem takim chrzestnym. Perspektywa utraty „cołaski” bardziej przemówiła księdzu do rozumu, niż rygory kościelne.
  Statystyki radykalnie spadającej liczby tzw. sakramentów także są optymistyczne.

  Polubione przez 1 osoba

 7. wiesiek

  Szambo wybija ?A komu przeszkadza ten smród.
  Tym o ktorych pisze Bereś.
  „Mordy zachwycone same sobą. Pijane, oślizgłe, nabite szamą i wódą. A na mordach tych odbite ślady oszczędnego gospodarowania mózgową substancją szarą i niezbyt zacnego prowadzenia się: są oznaki chciwości, obżarstwa, łajdactwa, kur…, i chorób wszelakich, a wszetecznych.
  ludzi, którzy zachwyceni rzucanymi przez władzę ogryzkami i koralikami, zataczają się jak w czasach króla Sasa od lewej do prawej, czkając, defekując i kopulując – konsumują, konsumują, konsumują…
  Polskę, której jest obojętne, co się dzieje wokół, kto cierpi i Polaków, którzy mają gęby pełne podłości. I, co najważniejsze, mają w głębokim poważaniu, co będzie z tą krainą za lat dwadzieścia – trzydzieści. *
  Jeśli nikomu nie przeszkadza niebezpieczna inflacja, śmierć dziewczyny z Pszczyny, jeśli nie przeszkadzają nam tysiące ofiar śmiertelnych w czasie pandemii”
  to i do smrodu „przywykłszy”
  Wiadomo od smrodu nikt nie umarł od mrozu wyginęła armia Napoleona mądrze Ci powiedzą

  Polubione przez 1 osoba

 8. Anonim

  Ciekawe ,że nigdy nie widziałem z ,,tej strony” tak ostrej krytyki ,,cywilnej części tego gówna” … czyli Panów Profesorów ,Szanowanych Pedagogów Wychowawców oraz Trenerów ,Nauczycieli Śpiewu ,Baletu ,Polityków ,,wszelakich opcji” …

  Polubienie

 9. W sumie to trochę niepokojące, że tylko 30% młodzieży zaczęło w końcu myśleć logicznie. Ale może się jeszcze rozpędzą.

  Polubienie

 10. Pingback: Szambo wybija. Smród i zaduch, pora uciekać — TABLOID ONLINE – komp13

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: