POLITYKA

Też zgłaszam weto

Z bólem nijakim zauważam galopujące oznaki nieroztropności, bo oto pojawiły się głosy takie, że jakoby Andrzej Duda zachował wreszcie jak prawdziwy prezydent RP i przyzwoity polityk. Oczy przecieram ze zdumienia, że ktoś w ogóle w ten sposób może myśleć, tym bardziej, że głoszą to ludzie, których nigdy nie podejrzewałbym aż o taki infantylizm. Brakowało mi tylko – choć niewykluczone że zaraz to usłysz – że taki jeden z drugim, zakrzykną nagle zgodnym chórem: „Tak, to jest mój prezydent”. A chuja tam wasz prezydent!

Panie i panowie, cóż to za zdumiewająca nieroztropność. To tak jakbyście nagle pochwalili gwałciciela, że tym razem nie zgwałcił. Cóż za dobry i prawy człowiek. A przecież wiemy i mam nadzieję że pamiętamy, iż to doświadczony i zapalony gwałciciel, któremu gwałty sprawiają przyjemność a nawet może rodzaj erotycznej satysfakcji. Lubi poniżać ofiary. Zgłaszam więc tutaj swoje prywatne weto do tak żenującej postawy.

Przyjrzyjcie się choćby tej pannie Konstytucji. Wyruchał ją już tyle razy, z premedytacją i brutalnie, że ona biedna ledwo zipie. Strzęp z niej pozostał. Nagle się opamiętał, tak na chwilę… a tu już euforia. Nasz prezydent kurwa! Dupa tam! To niestety zwykły łobuz, a łobuz nawet najbardziej wredny ma czasem chwilę zapomnienia, czyli zdarza się taki dzień, że akurat nikogo nie pobije, ani też nie okradnie.

Przecież on nie zawetował tej durnej ustawy z poczucia jakiegoś obowiązku, czy z szacunku dla praworządności, bo te pojęcia są mu raczej obce, bo proszę ja was Duda za przeproszeniem ma prawo w dudzie czyli wiecie gdzie… Jeśli więc to zrobił, to zrobił to tylko dla siebie, żeby poprawić notowania, żeby się odegrać na tych wszystkich chujach którzy jego mają za…(no wiecie za kogo), żeby puścić oko Amerykanom, żeby nie stracić przywilejów, i żeby banda niepoprawnych i naiwnych symetrystów znów przez chwilę piała z zachwytu, jakim to w sumie przyzwoitym człowiekiem okazał się być prezydent. Wstyd mi za was. Jakże dramatycznie skarlał ten naród!

9 komentarzy dotyczących “Też zgłaszam weto

 1. Bogdan pyta

  Moim prezydentem on nie jest, od dzisiaj zapewne nie jest tez prezydentem prawaków, wiec do kurwy nędzy czyim prezydentem on jest ?

  Polubienie

 2. Apolinary

  No to pisi chooyek nareszcie stanął – na wysokości zadania.

  Polubienie

 3. Zrazu przyszło mi na myśl, że nawet zepsuty zegar raz na dzień pokazuje właściwy czas, ale porównanie Andżeja do tak skomplikowanego mechanizmu byłoby nadużyciem i przypisaniem mu cech których on nie posiada.
  Jedynym powodem dla którego zgłosił weto jest strach o własną dupę. Doskonale zdaje sobie sprawę, bo przecież miał informacje z USA, że Amerykanie nie pozwolą walić się w rogi tumanom spod znaku urwanych schodów. Przypomina to sytuację z kawału o słonicy którą chciał zgwałcić komar. Niestety słonica puściła bąka i tajfun zmiótł komara gwałciciela.

  Polubienie

 4. noicoz

  Prezydent wszystkich mieszkańców Wolski.
  Wątpię, by wiele osób zmieniło do niego stosunek po tej decyzji. Ja byłem pewien jego weta i pisałem o powodach u siebie ponad tydzień temu. Nie chcę tu tego powielać więc https://noicoz.blogspot.com/2021/12/lex-tvn.html

  Polubienie

 5. A może po prostu dano mu do zrozumienia, że mają na niego coś, co jakaś amerykańska agencja prasowa może nagle i niespodziewanie odkryć i ujawnić.

  Polubienie

 6. Ten szmatlawiec lesne ruchadlo Niech sobie to woto wsadzi w dupe.Kogo on chce oszukac i kort raz.Jaro wrzasnie na niego a ten nawali w gacie.Ten idiota niby prezydent nigdy niczego sie nie naluczy.A po zakonczeniu kadencji pojdzie do wiezienia jak reszta tego pisowskiego badziewia.

  Polubienie

 7. wiesiek

  Taka to nasza narodowa moda.W myśleniu.
  Poczekaj jak na pocztę zgłosi sie miliony rodaków by uzyskać stówę na dekoder do tvp „bo dajom to oni biero”I nikt nie pomyśli.iz gdy zostaną spisani z adresów drugim etapem będą odwiedziny kontrolerów „czy płacą abonament” za TVP.
  I nie będzie odwołania bo wzięli to korzystają

  Polubienie

 8. Alex R.

  Nie zawiodłeś Revel. Jak zawsze celnie. Fakt, społeczeństwo dramatycznie skarlało. Jeszcze fotką dobijasz ;(

  Polubienie

 9. On na Amerykę zagrał, bo chce mieć wykłady jak Wałęsa, bo tu jest skończony!

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: