SZUM&POCHODNE

Rurki, stringi, sukienki

Minister Czarnek vel Czyrak mówi, że spodnie rurki nie czynią z faceta faceta, a wręcz przeciwnie, obniżają znacząco jego wartość, oraz uznanie w oczach patriotycznych Polek, czyli prawdziwych kobiet. Prawdziwa i porządna kobieta, nie może bowiem zachwycać się gogusiem w rurkach – rzecze pan minister, może nie dosłownie, ale coś w tym sensie bredzi.

Ponieważ tenże minister, dorosłym facetom to może co najwyżej nagwizdać – radziłbym mu zachować mimo wszystko ostrożność, bo czasami można dostać w ryja – o tyle nad szkolnym, mało i średniolactwem ma już jaką taką władzę (acz potrzeba mu do tego kretynek typu pani kurator Nowak), choć szczerze mówiąc, to im gdyby ktoś się zaparł, też może nagwizdać.

Minister Czyrak vel Czarnek (albo odwrotnie) postuluje przeto, że najlepiej by było, żebyśmy wszyscy, a rurkowcy zwłaszcza, się umundurowali, zaś szkoły to już bezdyskusyjnie powinny być mundurowe, bo od małego, w zasadzie to od przedszkola, należy takich obywateli uczyć dobrego smaku w kwestii ubioru, a także dyscypliny, szacunku dla munduru, oraz wymuszać patriotycznie właściwe postawy. Inaczej – jak mówi – to chuj z tej Polski będzie.

Nie byłbym szczególnie zaskoczony, gdyby za moment pojawił się ministerialny projekt ustawy, na mocy której Czarnek i jego hunwejbini będą ubierać polską młodzież wedle swoich chorych kanonów mody. Pamiętam czasy, kiedy w szkołach ścigano za długie włosy i narzucano socjalistyczny styl fryzury, oraz zdarzało się, wystawiano za drzwi tych, którzy przychodzili w dżinsach, też rurkowatych, i naiwnie sobie dotąd myślałem, że czasy te bezpowrotnie minęły. Ale nie nie minęły, cudownie wróciły za sprawą pewnego czarodzieja ze śmietnikiem w głowie. W sumie, to łezka w oku się kręci…

I żeby nie tylko chłopcy czuli się wyróżnieni, to do dupy za przeproszeniem (sorry, nie ma tu żadnych złych intencji, jakiegoś tego, tam….) trzeba dobrać się również dziewczętom. One też w rurkach łażą, ale obnoszę się dodatkowo z czymś o wiele gorszym, a mianowicie odupiają się stringami! I to jeszcze wychylającymi się lubieżnie za każdym razem spod tych rurek o skandalicznie niskim stanie. Dla ministra Czerniaka vel Czarnka (lub odwrotnie), jest to widok nie do zaakceptowania, to absolutna zgnilizna, perwersja, gwałt na moralności, powszechna masturbacja rurkowców w męskich szkolnych toaletach (a może i ministerialnych).

Dosyć, czegoś takiego nie można tolerować w polskiej szkole, więc spieszę donieść, że ministerstwo edukacji chce zakazać używania przez uczennice tego typu wywrotowej i demoralizującej bielizny. W praktyce, każdego ranka, przed drzwiami, woźny plus funkcjonariusz policji, będą sprawdzali w jakich to majtkach kandydatki na przyszłe Matki Polski, raczą przedostawać się do szkoły. Jesteś w stringach, z automatu trafiasz pod sąd rodzinny i opiekę kuratora. Potem relegacja i karna kompania w poprawczaku.

Dla ułatwienia, powstanie też specjalna lista części garderoby, które w polskiej szkole będą niedopuszczalne.

Wysłałem właśnie do Czarnka vel Czerniaka (lub odwrotnie) maila z pytaniem, jaki jest jego stosunek do facetów w czarnych sukienkach, ale jak na razie nie otrzymałem odpowiedzi. Gdyby co, to będziemy w kontakcie.

7 komentarzy dotyczących “Rurki, stringi, sukienki

 1. Revel: w kwestii sukienek noszonych przez pewną grupę zawodową Czyrak będzie wyjątkowo nieobiektywny, jako że Przemusia wychowywał po śmierci rodziców wuj katabas.Po takiej indoktrynacji już od dziecka zapewne nikt normalnym już nie będzie, więc trudno spodziewać się, żeby zachowywał się inaczej. Przypuszczam, że taka może byc też linia obrony, gdyby nasz jebnięty minister trafił kiedyś ( a może trafić ) przed oblicze Temidy….

  Polubione przez 1 osoba

 2. wiesiek

  Człek naiwnie myślał, ze po roku którymś tam czas pojebów minął.
  A oni tylko zeszli do podziemi przycupnęli by znow moc kreować obraz społeczeństwa na swoja chorą modlę i wyobrażanie.
  Tak jakby to już nie było przerabiane i z wiadomym skutkiem.
  Nie, oni znow muszą, o cnotach niewieścich honorach mundurów i podobnych przyodziewków
  I co dziwne, są jeszcze tacy co na to się nabierają.

  Polubione przez 1 osoba

 3. Marcin B.

  Towarzysz Czarnek, czy jak tam się ten Czyrak wabi, zupełnie odleciał…

  Polubione przez 1 osoba

 4. Nic nowego pod słońcem. Mój brat miał długie włosy, czym denerwował dyrekcję szkoły. Tłumaczył się tym, że nie ma pieniędzy na fryzjera. Wściekła dyrektorka dała mu własne pieniądze i wysłała do fryzjera. Poszedł i ogolił się na zero. To była wielka obraza majestatu, bo w tym czasie uważano, że na zero ogoleni są byli więźniowie. Awantura była na całą szkołę i nie tylko. Zdał maturę, skończył studia, a po latach jego syn walczył ze szkołą. Miał 7 kolczyków w jednym uchu, a włosy co drugi dzień w innym kolorze, zielonym, niebieskim, różowym, cała tęcza. Awantura był na całą szkołę i nie tylko. Zdał maturę, skończył studia, a teraz po latach jego córka walczy ze szkołą. Ubiera się zbyt wyzywająco, prowokuje kolegów itd, ale nie daje się. Spokojnie Moi Drodzy, Czarnek to głupiec, nie ma szans wygrać z młodzieżą, nie tacy jak on próbowali.

  Polubione przez 1 osoba

  • Droga Klaro… To że Czarnek to głupek, a nawet dręczony fobami wariat godny leczenia, to jedno (tak swoją drogą to źle świadczy o KUL, że daje tytuły wariatom a prześladuje – Wierzbicki – ostatnich porządnych ludzi), wiemy to od dawna. Drugie, też oczywiste, że z młodymi, zwłaszcza w kwestii mody i programowego oportunizmu w stosunku do wszystkich próbujących założyć im uzdę, nikt nigdy nie wygrał. Więc i Czarnek nie wygra, bo jak ustaliliśmy zgodnie to idiota. Za głupi i za krótki. Zasadniczy problem polega tu na tym, że z jakiś powodów, ciągle musimy potykać się o takie różne przypadki psychiatryczne, które braki szarych komórek próbują nadrobić butą i arogancją, szczycąc się przy okazji swoją niewiedzą i brakiem hamulców przed ujawnianiem swojego zidiocenia. Ewidentny brak autorytetu próbują nadrobić tanim autorytaryzmem i chamstwem. Wyjeli głowę z własnej dupy zapominając się umyć. Czemu takie indywidua muszą nas wiecznie prześladować i zasmradzać otoczenie? To mnie najbardziej wkurwia.

   Polubione przez 1 osoba

 5. na miejscu tych dziewcząt założyłbym – jako protest na Czarnka idiotyzm stringi na spodnie 🙂

  Polubienie

 6. Anonim

  Tego czarnka wel czyraka trzeba osadzic w warjatkowie,zeby nie straszy ludzi

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: