duperele

Notatka 47 (#koncert)

Fani mega szczujni znanej jako TVP, choć bardziej adekwatne byłoby nazwanie tego czegoś agencją towarzyską kurwiszonami z nieważną datą przydatności do spożycia, otóż ci wszyscy fani i wpatrzeni w nią psychofani, będą mieli nie lada świąteczną atrakcję. Z radości niektórzy wyliżą sobie jajka.

Czytam właśnie, że ową atrakcją będzie koncert tak zwanego zespołu Bayer Full, z nieśmiertelnym Sławciem Świerzyńskim jako frontmanem. Tak, to ten od ciągłych błędów ortograficznych i z chorobliwą skłonnością do podkradania piosenek innym.

NIe będę jednak pytał, czy ów pan zniszczył już wszystkie kopie płyty w związku z tym przegranym procesem o plagiatem, bo po pierwsze pewnie nie odpowie, po drugie pewnie nie zniszczył, a po trzecie to chuj z nim.

W każdym razie nie jestem zdziwiony tym telewizyjnym koncertem, bo to przecież jak najbardziej właściwe miejsce dla kogoś takiego i jedyne możliwe. Żadna szanująca się telewizja czegoś takiego by nie chciała tknąć, nawet chyba mający coraz bardziej wyraźne dylematy moralne Polsat. Wpisuje się też Świerzyński znakomicie w nową polską politykę kulturalną, której kolejną jasną wykładnię mieliśmy ostatnio w postaci „koncertu” dla tzw. żołnierzy terroryzujących uchodźców na wschodniej granicy. Tam też aż roiło się od „świerzyńskopodobnych„, niemiłosiernie beczących div i dziw, z których zapewne połowa była tak pijana (ze szczęścia oczywiście), że nie wiedziała w czym bierze udział i dla kogo.

W porządnej agencji towarzyskiej, co jakiś czas wymieniają panienki, a jeśli z jakiś powodów jest to niemożliwe, to chociaż wymieniają wyra na wygodniejsze, lub w ostateczności pościel. Niestety nie wszystkie agencje to rozumieją.

6 komentarzy dotyczących “Notatka 47 (#koncert)

 1. Ok, przyjmuje do wiadomości, ze ten koncert wlał w serca naszych dzielnych obrońców granic odrobinę otuchy. Zapytam jednak, czy mogą oni korzystać z koksowników, tak jak kiedyś ich starsi koledzy, którzy bronili Ojczyzny przed ekstremą Solidarności?

  Polubienie

 2. Anonim

  Fakt, to strasznie podupadły burdel

  Polubienie

 3. zaginiony palik

  Na granicy jest tak, że po jednej stronie koczują wkurwieni nachodźcy nierozumiejący powodu bezczelnego ich zatrzymania w drodze do Europy a po drugiej piętnaście tysięcy chłopaków którzy tak samo marzną i grzeją się przy ogniskach. Za to narażanie się na obcięcie głowy albo chociaż dostanie kamieniem w łeb – bo co z tego, że noszą broń – dostają 3 stówki dodatku. Nie znam stawek za występy tych cyt: „mopów wyciągniętych ze schowka” w tv, ale na pewno nie było to po 300 pln.

  Polubienie

  • Nightgale

   Chodzą słuchy, że mopom po 100K peelenów było płacone.
   Ile w tym prawdy, nie wiem.

   Polubienie

 4. wiesiek

  A mnie jakoś nie zal tych głupawych obrońcom granic którym wmówiono ze „bronią honoru munduru” Tak jakby mundur a nie jego zawartość mogla ten honor utracić.
  Nie zal bo zawiadujący nimi wydający rozkazy robią wszystko by „biedne nadgraniczne żołnierzyki” nie mogły wykazać się publicznie,swoimi sukcesami i osiągnięciami w zakresie ludzkiego przyzwoitego działania.
  Bo dlaczego wprowadzono stan wyjątkowy na tym pograniczu,dlaczego nie dopuszcza sie dziennikarzy dlaczego wreszcie ściągnięto wszystkie identyfikatory z ich mundurów i zabroniono nie tylko wypowiadać się do prasy ale ujawniać swoje personalia.
  Nie zal bo powinni wiedzieć, iz to nie te czasy gdy można było robić draństwa cichaczem.
  Dzis w dobie przekazów elektronicznych wszystko może i jest ujawnione w czasie rzeczywistym.Nic nie da się już ukryć nawet groby i trupy.
  Nie zal bo zezwolili aby o ich honorze gadali ich przełożeni skazani za preparowanie dowodów szerzenie kłamstw i TV pis tej, od tandetnej propagandy
  Nie zal bo złożyli jak głupi swój los i honor w ręce krętaczy i oszustów.
  Zal głupiego nie myślącego suwerena który samodzielnie nie potrafi myśleć ,któremu da się wcisnąć każdą bzdurę

  Polubienie

  • Nie rozumiesz istoty problemu. To nie są ochotnicy, tylko (oczywiście nie wszyscy) żołnierze regularnej armii, którzy wstąpili do wojska aby zarobić na chleb, godząc się na ryzyko z tym związane. Jednak mieli prawo oczekiwać, że takie przedsięwzięcie zostanie zorganizowane przez państwo jak przystało na 21 wiek. Nie mogli zakładać, że będą spać na mrozie w ruskich namiotach z 2 wojny i na.dalać pałami biedotę. A jak już to się wszystko skończy, cwaniaki będą sobie przyznawać nagrody i szarże, a żołnierz będzie się cieszył jak wróci cało do domu.

   Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: