SZUM&POCHODNE

Odroczony wyrok zawodowej śmierci

PiS ustawą antyaborcyjną osiągnął to co chciał – efekt mrożący. Wystraszeni, zastraszeni i zagrożeni karą długoletniego więzienia lekarze stracili rozum a efektem tego skretynienia jest ów przypadek z Pszczyny. Każdy kto twierdzi, że ta sprawa nie ma nic wspólnego z wyrokiem Trybunału Przyłębskiego, świadomie kłamie. Łże jak bura suka!

Ale to jedna strona medalu, która w niczym nie umniejsza ewidentnej moim zdaniem winy lekarzy. Doprowadzili do śmierci pacjentki przez zaniechanie! Z braku wiedzy, ze strachu, z braku charakteru. Zachowali się karygodnie. W trosce o ulotnie i dyskusyjne poczucie własnego bezpieczeństwa i strachem przed iluzorycznym więzieniem, uśmiercili świadomie pacjentkę. ŚWIADOMIE! Każdy inny normalny lekarz, z podstawową wiedzą (w tym także prawną) i mający odrobinę osobistej odwagi, usunął by natychmiast tę patologiczną ciążę i uratował życie kobiety. I nawet gdyby jakiś pojebaniec usiłował potem wsadzić go do więzienia za „morderstwo”, to żaden normalny sąd (a takich ciągle jeszcze większość) nigdy by na to nie przystał. Bo sytuacja był bezdyskusyjnie i ewidentnie jednoznaczna.

Zmierzam do tego, że lekarze postępujący jakoby „zgodnie ze sztuką lekarską i obowiązującymi przepisami prawa” (jak napisano w komunikacie szpitala), dopiero teraz będą mieli przejebane. Staną się po prostu kozłami ofiarnymi. PiS z determinacją broniąc wersji, że wyrok magister Przyłębskiej nie miał tu nic do rzeczy, widząc jednocześnie jakie są nastroje, będzie na siłę chciał wskazać winnych i ani przez moment się nie zawaha się, by poświęcić lekarzy, powiesić ich z fanfarami na środku rynku w Pszczynie (foto), za podstawowe braki wiedzy i rażący błąd medyczny. Będzie więc pokazówka. Wsadzą ich, a dodatkowo będą zmuszeni pożegnać się z zawodem. Być może jedyną w tej sytuacji osobą, która będzie z tego zadowolona, to owe indywiduum pod tytułem Godek.

Panowie doktorzy z Pszczyny bójcie się. Za to, że nie byliście facetami tylko skończonymi cipami, czasem należy położyć głowę na szafocie. Współczuje wam jednak, tak jak współczuję rodzinie tej biednej kobiety i nawet się dziwię, że zachowuje się nad wyraz spokojnie. Na ich miejscu i w ich sytuacji pewnie bym już na środku tego samego rynku na którym będą „wieszać” doktorów, krzyczał głośno: „Zabić PiS. Idziemy po was skurwysyny!!!”.

7 komentarzy dotyczących “Odroczony wyrok zawodowej śmierci

 1. kamrat

  Dziś będą marsze pod hasłem Ani Jednej Więcej!
  A jutro…grzecznie i karnie do kościółka.

  Polubione przez 1 osoba

 2. wiesiek

  „Wystraszeni, zastraszeni i zagrożeni karą długoletniego więzienia lekarze stracili rozum”
  A ja myślę ze dobrze wiedzieli co robią !
  Majac w pamięci prokuratora który domagał sie od jednego ze szpitali całej dokumentacji medycznej wszystkich pacjentek na ktorych szpital przeprowadzał zabiegi aborcji
  Majac w pamięci wszystkich tych kolegów ściganych do usr.smierci za to ze eis odważyli Udowadniających przez wiele lat prze sadami iz mieli racje
  Majac w pamięci te hordy rozszalałych bab otaczających klinikę „łajcuchem modlitw za nie narodzonych.
  Majac w pamięci te ciągłą nagonkę na Klinikę prof Debskiego który sie odważył myśleć i działać wg sztuki lekarskiej
  Majac w pamięci te zniszczone samochody pomazane kalem drzwi i ściany domów ginekologów z napisami „morderca’
  Majac w pamięci nagonkę medialna i internetowa na ginekologów.
  Majac w pamieci te odsuniecia od praktyk”bo wicie rozumicie kolego toczy sie przeciw wam dochodzeni to lepiej dla ostrożności procesowej byśmy was zawiesili
  Majac w pamięci ranne wizyty panów z abecadlem na plecach.Bo pan prowadzi prywatna praktykę.Wiec proszę nam przekazać dokumentacje lekarską wszystkich swoich pacjentek byśmy przejrzeli czy …
  Mozna tak wiecej.
  Tylko gdyby cos spieprzyli i „usunęli płód z bijącym sercem”hordy bab i obrońców wdeptały by ich w ziemie krzycząc „mordercy”I zaręczam ci ze nie byłoby w ich obronie ani jednej manifestacji jak teraz
  Bo nie winne durne prawo bo nie winien TK i wuc K.co to kazał donosić urodzić i pochować by dziecko imię miało.
  Winni lekarze jak sadze takich przypadków mających juz multum gdy czekano „az serce przestanie bic”by się nie narazić by nie mieć na łbie wściekłych bab i prokuratora.
  Mieli pecha i tyle !! Ńatomiast ci co stanowili takie prawo różne Gądki Siurisy i TK sa ok.
  Kler pobłogosławił.No i zarobi podwójnie

  Polubione przez 1 osoba

  • ka-mi-la789

   Profesor Dębski, który „się odważył”, odmówił przerwania ciąży Alicji Tysiąc i zrobił z niej kalekę, a skierowanie na skrobankę od okulisty podarł. Tak że ostrożnie z tymi zachwytami.

   Polubione przez 1 osoba

 3. wiesiek

  Zanim bym cisnął kamieniem w tych lekarzy wpierw przeczytałbym
  https://misyjne.pl/katolickie-stowarzyszenie-lekarzy-polskich-stanowisko-polskiego-towarzystwa-ginekologow-i-poloznikow-odbieramy-jako-podwazenie-prawa-do-ochrony-zycia/
  Gdzie jak byk
  „Ból i cierpienie rodzin, które otrzymują informację o chorobie dziecka nie mogą być podstawą działań, które prowadzą do cierpień dzieci podczas aborcji eugenicznej i po niej, jeżeli rodzą się w jej wyniku żywe i umierają nie otrzymując kwalifikowanej, dostępnej pomocy neonatologicznej.”
  Katolickie Stowarzyszenie Lekarzy Polskich

  Polubione przez 1 osoba

 4. Lewy_Prosty

  Klauzula sumienia też już nie obowiązuje?

  Polubienie

 5. wiesiek

  Dzis próbują winę zwalać na lekarzy z jednej strony a z drugiej zapowiadają „wydanie przepisów”ustalających co lekarz może, w oparciu o istniejąca Ustawę
  Rozumiesz coś z tego ?
  Gdy ciężarna pójdzie do szpitala wpierw utworzy się konsylium PRAWNIKÓW orzekających czy w świetle obowiązującej Ustawy można lub nie dokonać zabiegów.
  I w razie czego co grozi LEKARZOM podejmujących się wykonania zabiegów.A pacjentka dalej czeka i powoli umiera.Bo dyrekcja zamówiła dodatkowa ekspertyzę 4 znanych naukowców.
  Kraj kretynów gdy z jednej strony daje się 500+ oczekując zwiększenia dzietności, a z drugiej robiąc wszystko, a nawet więcej, by wystraszyć kobiety,by im się „odechciało”
  Całe szczęście ze jeszcze jesteśmy w Unii i można znaleźć pomoc, za granicami kraju, ale to niestety /i jak zwykle /tylko dla bogatych.
  Właśnie oglądam „Kawę na ławę”i krew mnie zalewa jak bronią się ci co skwapliwie podnosili raczki za skierowaniem Ustawy do TK Przyłebskiej.
  Współczuję Matkom Babciom i wszystkim którym być może bezduszność i bezmyślność kretynów u władzy i kościele zgotowali ten los.
  Dla mnie tym kretynom należy powiedzieć wypierdalając a nie dyskutować,ze zbrodniarzami.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: