SZUM&POCHODNE

W medresach katotalibanu

Jak wieść niesie, w pewnej gdańskiej szkole podstawowej, dziewczęta muszą zakrywać ręce i nogi i dotyczy to wszystkich lekcji, w tym także wuefu. Może to wieść prawdziwa, może nie, ale tak naprawdę to zero zdziwienia, bo to przecież Polska jest, a tu od dawna już podejmujący decyzje, jakiekolwiek na jakimkolwiek szczeblu, głowy skutecznie pozamieniali z dupami. To nie pierwszy zresztą w tym klimacie utrzymany sygnał z polskich szkół.

Zdziwiona zdziwieniem dyrekcja, z całą powagą swego domniemanego autorytetu tłumaczy, że chodzi o to, aby z łapami chłopców trzymać na odległość od dziewczęcych pupci i cycków. Bo jak dziewczę jedno z drugim za wiele odsłoni, no to myśli sprośne w męskich (chłopięcych) głowach się lęgną, a z tego nic tylko same nieszczęścia, plus obraza moralności, zapewne tej katolickiej.

Bo jak doskonale wiecie, moralność teraz to dwa ma oblicza: to katolickie, coraz bardziej tożsame z obrządkiem szariacko-muzułmańskim, z którego katoliban czerpie doświadczenia pełnymi garściami, oraz nienachalne, nieopresyjne i nieortodoksyjne, definiowane jako humanistyczne.

Z pewnego punktu widzenia, to może nawet nie w samej religii problem, gdyż bywa przyjazny katolicyzm i przyjazny, a nawet cywilizowany na swój sposób islam, w znaczącej niestety mniejszości, ale jednak bywa. Problem przeto w tym, że tu i tam istnieją fanatycy, a fanatycy katoliccy jak życie dowodzi, też znajdą wkrótce „religijny” powód, żeby niewiernym obcinać głowy. Innymi słowy, katolicki taliban wcale nie jest znacząco inny (czytaj lepszy) od tego islamskiego.

No to pokrótce zdiagnozowaliśmy i zdefiniowaliśmy problem.

Pora do tych zasad dostosować życie. I gdańska szkoła, plus zdaje się parę innych, choć głównie dotąd zlokalizowanych w katointeriorze, to czyni. Nie będę przeto zdziwiony, że za chwilę minister mułła Czarnek, zachwycony pomysłem, podobną zasadę wprowadzi we wszystkich polskich szkołach, lub jak wolicie medresach szczebla podstawowego (to na początek), plus w drugiej fazie, obowiązek zakrywania twarzy i jakiś katoczador czy coś w tym rodzaju. Na KUL specjaliści co trzeba wymyślą. Tak, zróbcie to towarzysze mułłokraci, nie szczędźcie wysiłku.

A tak swoją drogą, jakie to mokre sny musi mieć pan minister. Te, Czarnek, przyznaj się, że tak jak każdego taliba, bardziej kręcą cię baby zakryte niż te odkryte i to niezależnie od wieku. A może on myśli, że każdy chłopak tak myśli jak on myśli, kiedy widzi kawałek brzucha wyluzowanej małolaty?

9 komentarzy dotyczących “W medresach katotalibanu

 1. Czy to zdjęcie matki boskiej bolesnej nie podlega pod zakaz pokazywania obrzydliwości ?

  Polubienie

  • Anonim

   Mamy co najwyżej do czynienia z nieuzasadnionym epatowaniem szpetotą. A poza tym Revel, na Boga, dzieci na to patrzą

   Polubione przez 1 osoba

 2. Weglok

  To nie śmieszne. To straszne

  Polubione przez 1 osoba

 3. To idzie już o krok dalej, Uniwersytet Medyczny w Katowicach wydał podobną instrukcję o ubieraniu się studentek i doktorantek. Idą jak burza.

  Polubione przez 1 osoba

 4. Anonim

  Mysle ze sensowny byłby również zakaz prowadzenia samochodu przez kobiety i nakaz wychodzenia na ulice tylko w towarzystwie męża

  Polubione przez 1 osoba

 5. Mietek

  Ponoć nauka arabska (algebra, geometria, chemia,medycyna) zaczęła się cofać (zanik rozwoju) o chwili gdy w ośrodkach naukowych zacząl się panoszyć tamtejszy kler.

  Polubione przez 1 osoba

 6. Tak sobie właśnie pomyślałem, że konkretne zmiany mogliby rozpocząć od powołania – wzorem afgańskich talibów – Ministerstwo Propagowania Cnót i Zapobiegania Występkom. W zasadzie to przekształcił bym dotychczasowe ministerstwo edukacji. Mułła Czarnek znakomicie się nadaje, w zastepcą ta Godek, czy jak jej tam… Jakieś inne propozycje?

  Polubione przez 1 osoba

 7. wiesiek

  Przecież to proste jak konstrukcja cepa I znane od dawna.!!
  Gdy „władza” chce coś dla siebie robiła to i robi zawsze, ogłaszając „wszem i wobec i każdemu z osobna”iz robi to w interesie ludu pracującego miast i wsi”
  Lud kupuje, a po czasie dopiero orientuje się /jak mu wyjaśnią, jak wytłumaczą/ze był robiony w bambuko.
  Przecież tu nie chodzi o młodzież bo ta jak chce i kiedy chce, obaczy, zobaczy, a nawet pomaca.
  Nie mówiąc iż za obopólnym przyzwoleniem” bawić się będzie w doktora.”
  Tu wyraźnie chodzi o dobrostan tamtejszych kapelanów ktorych na widok części ciał hojnie obdarzonych przez nature dziewcząt a i młodzieńców myśli sprośne się legną i nie pozwalają na „ewangelizacje”
  Lub by dać skuteczny odpór małolacie której cycki wyrywają się ze stanika.O ile go nosi
  I o to tu chodzi nie o młodzież.

  Polubienie

 8. Marcin B.

  Cóż, ja już sześć lat temu mówiłem, że wskazany byłby swego rodzaju „odstrzał sanitarny”. Kaczyński jest fanatykiem, połączeniem katolickiego fanatyka z epoki Inkwizycji z komunistycznym dyktatorem, więc i jego siepacze są fanatykami. I budują pierwszą na świecie wyznaniową, katolicką, republikę narodowo-komunistyczną, przy której i dawny Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich, i III Rzesza i obecna Korea Północna to demokratyczne raje.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: