WIARA / KU KLUX KLER

Francja pedofilna, Polska krotochwilna

Francja wstrząśnięta? Być może. Oczywiście nie tym, że kościół to pedofile, bo to żadne zaskoczenie, tylko skalą owej pedofilności. Ponad 3 tysiące dzieciolubnych księży, sprawców zbrodni, oraz ponad 300 tysięcy ofiar. To całkiem niezły urobek.

Powiedzmy sobie szczerze, że to najprawdopodobniej dane niepewne i niepełne, bo tylko tylu kościelnych zbrodniarzy udało się oficjalnie ustalić oficjalnej, rządowej komisji, na podstawie dostępnych dokumentów. Ilu dokumentów w tym zbiorze brakuje i ilu zbrodniarzy pozostało niepoliczonych, tego nikt dzisiaj nie wie i chyba nigdy się nie dowie.

Te trzy tysiące bandytów z hakiem przeto, to co najwyżej – jak twierdzi sama komisja – „estymacja minimalna„. Bo należy założyć, że księży pedofilów było znacznie więcej może nawet 10 tysięcy. Francja jest przeto w szoku, bo mimo, że już dawno temu mocno wzięła ona kościół w karby, krótko za pysk starała się trzymać, to i tak ta banda dewiantów w najlepsze krzywdziła dzieci. Przy okazji udając niewiniątka, bo kiedy francuskie kościoły zaczęły pustoszeć -proces ten nasilił się na przełomie lat 60-tych i 70-tych, to tamtejszy kościół zaczął się zmieniać. Z wilka w baranka. Postawił na „ubóstwo”. Żadnych niepotrzebnych, zwracających uwagę błyskotek, złotych kielichów, bogactwa, blichtru na pokaz. Skromni kurwa ich mać słudzy boga po prostu.

Niewiele to co prawda dało, bo ludzie do świątyń nie wrócili, ale chociaż uspokojono nieco atmosferę, w tym sensie, że nikt już nie chciał tak jak za rewolucji drzewiej bywało, wieszać księży na hakach i żywcem obdzierać ze skóry za te skurwysyństwa które czynili.

Dziś więc pedofilność tamtejszego kleru jest zdecydowanie mniejsza, co nie znaczy, że w ogóle pedofilów wyeliminowano. Bo tego się po prostu nie da zrobić. Nadal są tacy co dokazują, co z kolei dowodzi, że to środowisko nigdy się tak naprawdę nie zmieni, oni pedofilność mają zakodowana w genach i nawet jak takiego wykastrujesz, to i tak ci palcem dziecko zgwałci. No taki to specyficzny typ ludzi. To co zaś budzi szacunek, to pewien rodzaj nieustępliwości władz wobec instytucji kościoła, brak ulgowej taryfy i ciągłe przypieranie tych bandytów i darmozjadów do muru, prewencyjne trzymanie na dystans. Czyli to, co nigdy w życiu nie uda się zapewne w Polsce.

Na mapie Europy, Polska jest już prawdopodobnie jedynym krajem, gdzie pedofil w sutannie jest pod nieoficjalną, ale jednak ścisłą opieką swojej korporacji i współpracującej z tą korporacją, kompletnie zblatowanej z nią władzy.

Skala zbrodni jest u nas na razie niepoliczalna, bo kościół odmawia udostępnienia jakichkolwiek dokumentów i jeszcze szyderczo śmieje nam się w twarz. Tu i ówdzie pojedyncze ujawnione przypadki kościelnych zboków o niczym nie świadczą, a na pewno nie o tym, że w Polsce na poważnie i skutecznie walczy się z pedofilią księży. Jeśliby zaś przyjąć za pewnik katoprawicową tezę, że jakoby każdy gej, pedał, ciota (jak zwał tak zwał, zapytajcie Ziemkiewicza, podpowie wam jeszcze kilka pojęć bliskoznacznych) to przy okazji też pedofil, no to lekko licząc trzy czwarte tego towarzystwa na bank zajmuje się pedofileniem, w tym sto procent wszystkich prominentnych biskupów.

Niewykluczone więc, że gdyby prawdziwe liczby – ilu to też tysięcy tych kościelnych pedofilów mamy i ile setek tysięcy dzieci oni skrzywdzili – kiedyś udało się ustalić i zebrać do kupy, i gdyby wyszły one na jaw, to kto wie, czy gdzieniegdzie nie doszłoby do samosądów, tak jak to było u Francuzów w czasie tej wspomnianej rewolucji.

Byłaby to swoją drogą taka specyficzna dość wymiana doświadczeń: my im podrzuciliśmy noże i widelce, a oni nam sposób na skuteczne rozliczanie się z klerem za zbrodnie. Czemu nie, bardzo proszę.

Na razie jednak jest jak jest.

To znaczy polscy biskupi ni chuja nie kumają i pewni swojej bezkarności, nadal paradują w tych jarmarcznie zdobnych ornatach, szokują złotymi monstrancjami i kielichami, mieszkają w pałacach, których niejeden król by się nie powstydził, wożą tłuste, być może po wielokroć wyruchane dupy, w wypasionych samochodach, niczym ci z listy dziesięciu najbogatszych Polaków. Wygrażają też pięścią i plują jadem na swoich krytyków, uczą moralności, no i bez przeszkód dymają co popadnie, zwłaszcza zaś dzieci, bo z jakiegoś powodu uważają, że im się to po prostu należy. A my z jakiegoś powodu nic z tym nie robimy.

Nie chcę być tu o nic posądzany, więc nieco się ocenzuruję. Czyli: dopóki pierwszych złapanych na gorącym uczynku księży przykładowo i prewencyjnie nie [-ocenzurowano-], obojętnie na czym, byle wysoko, tak żeby z daleka widać było, oraz powoli, niespiesznie i z pełną premedytacją ich nie [-ocenzurowano-], to niewiele w Polsce się zmieni. Dalej będą oni ruchać wasze dzieci parafianie (patafianie), a wy zapewne będziecie nadal uważali, że to szczęście i dopust boży. Bo Polska to taki dziwny kraj.

8 komentarzy dotyczących “Francja pedofilna, Polska krotochwilna

 1. ereglo

  Dla ścisłości: wg komisji, z tych ponad 300 tys. policzonych ofiar ok. 220 tysięcy padło ofiarą księży, a pozostałe ponad sto tysięcy – ofiarą nauczycieli i katechetów (płci obojga) w szkołach katolickich oraz instruktorów i „starszych druhów” działających w katolickim skautingu. To tak ku przestrodze rodziców, którzy wysyłają swe dziatki na obozy i pielgrzymki organizowane przez jakże pobożny ZHP oraz przeróżne Oazy i temu podobne organizacje kościelne.

  Polubione przez 2 ludzi

 2. sugadaddy

  Póki co, polski parafianin murem za katabasem pedofilem stoi.

  Polubione przez 2 ludzi

 3. wiesiek

  „dopóki pierwszych złapanych na gorącym uczynku księży przykładowo i prewencyjnie nie [-ocenzurowano-], obojętnie na czym, byle wysoko, tak żeby z daleka widać było, oraz powoli, niespiesznie i z pełną premedytacją ich nie [-ocenzurowano-], to niewiele w Polsce się zmieni”
  Alez to było i to w wielu parafiach.Tylko tak jakoś ‚czerwoni”nie publikowali /bo im się to opłacało” a ci tez nie Podając inne powody
  Znam taką wieś na Podhalu gdzie w rozliczeniu podpalono plebanie, wpierw podparł-wszy drzwi od plebani kołkiem.A że przy sposobności od niej zajął się kościół to inna sprawa.
  Jak na razie nieznani sprawcy,leja po mordach lub donoszą do Policji.

  Polubione przez 1 osoba

 4. Dlaczego cenzurujecie?

  Polubienie

  • To jest proszę szanownej pani autocenzura, czyli abolutnie świadoma moja decyzja wynikająca między innymi z braku ochoty a i czasu na szwędanie sie po różnych takich urzędach celem tłumaczenia się z nieczystych a nqwet agresywnych myśli. Bo generalnie chodzi nam o dobrą zabawę. Proszę sobie zresztą wyobrazić co by to się działo (hipotetycznie), gdybym napisał na przykład, że takiego podofila w sutannie należałoby w celu osiągnięcia „efektu mrożącego” powiesić na haku za żebro, niczym jakiegoś Janosika, albo u powały za nogi głową w dół, a następnie przypiekać żywym ogniem lub obdzierać ze skóry. Czegoś takiego napisać nie mogę, bo po pierwsze ci i owi rzuciliby mi się do gardła lub tchawicy (w wiemy już że potrafią), po drugie to byłyby średniowieczne jednak metody, nie przystające do naszych czasów (choć prawdopodobnie bardzo skuteczne jednak), a po trzecie jestem daleki – to oficjalna moja deklaracja – od nawoływania do jakichkolwiek samosądów, czy innych form przemocy, czyli innymi słowy mimo że nie podzielam to jednak rozumiem. Proszę być spokojną przeto, nikt tu nic nie cenzuruje, nikt nie mówi co i o czym wolno pisać a czego nie wolno. Mamy/mam swoje poglądy, jasno je wyrażam, a jeśli nawet niezbyt jasno i nie wprost, to daję znaki i stawiamy drogowskazy, które każdy zrozumie tak jak chce. Pozdrawiam

   Polubione przez 2 ludzi

 5. Anonim

  To skurwysyny. Zero litości

  Polubione przez 2 ludzi

 6. Pingback: Francja pedofilna, Polska krotochwilna — TABLOID ONLINE – komp13

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: