SZUM&POCHODNE

Czas na tajne komplety

Rok szkolny się rozpędził. Co o nim wiemy? Sporo już wiemy. Mocno ocenzurowane podręczniki, bezmyślna centralizacja, usuwanie niewygodnych dyrektorów pod byle pretekstem, totalne upartyjnienie, zaś w zarządzającym tym wszystkim ministerstwie fanatyk i homofob na tronie, a w kuratoriach prawicowo-religijni radykałowie o mentalności Talibów (Barbara Nowak to tylko wierzchołek góry lodowej).

Oni z przytupem rozpoczęli proces niszczenia przyszłości waszych dzieci. Dodatkowo z premedytacją je odmóżdżą i ogłupią, zmuszając do czytania bełkotu który wyszedł spod pióra Wojtyły. Jak ktoś z tych małolatów sięgnie po jego książkę, po te „wybitne” ponoć teksty, a jeszcze nieopatrznie zerknie do środka, to już nigdy nie sięgnie już po jakąkolwiek inną książkę. Trauma na całe życie.

Jak tak dalej pójdzie i na dobre rozpleni się ta oświatowa indoktrynacja, to do łask musi wrócić stara tradycja tajnych kompletów. Dla niekumatych fanów PiS: to takie umowne określenie nauczania, prowadzonego w formie nielegalnych zajęć i wykładów organizowanych poza szkołą, popularne w okresie zaborów i okupacji.

Tak, trzeba poważnie brać to pod uwagę. Popołudniami i wieczorami trzeba uczyć dzieci tego co istotne, a czego nie nauczą w talibskiej, nacjonalistyczno-katolicko przypudrowanej szkole, żeby nie powiedzieć okupacyjnej szkole. I nie dlatego, że nauczyciele nie chcą, tylko dlatego, że permanentnie terroryzowani przez władze po prostu nie mogą. To nie są żarty kochani. Bierzmy czym prędzej los własnych dzieci w swoje ręce, bo inaczej w kołchozie Czarnka zrobią z nich zapyziałych, nieogarniających świata kretynów, nazioli i faszystów.

5 komentarzy dotyczących “Czas na tajne komplety

 1. Marcin B

  Cóż,Czarnek Pusty Garnek na polecenie towarzysza pierwszego sekretarza Pislamskiej Zjednoczonej Partii Rabniętych,polskiego odpowiednika NSDAP, robi szkołę kształcącą „nowego Polaka” (a raczej wolaka). Ma być głupim,bezmyślnym katolskim neonaziolem.

  Polubione przez 1 osoba

 2. Ironią Historii jest FAKT, że Czarnek wciela w życie zalecenia JP II, który przecież jest Najwyższym Autorytetem dla katolewicy i katoliberałów.

  Polubione przez 1 osoba

 3. sugadaddy

  Polecam artykuł w ostatniej Polityce, Podgórskiej – jak wychować faszystę. Widać wyraźne naśladownictwo.

  Polubienie

  • sugadaddy

   Poprawka: nazistę, a nie faszystę – choć na jedno wychodzi.

   Polubienie

 4. Mietek

  I bardzo dobrze, że niszczą. A niszczeni chyba z tego się cieszą i wrzą ale każdy w swoim kotle. Wczoraj 10 września był protest pracowników sądów i prokuratury, dziś 11 września mają wyjść medycy. Nauczyciele być może „wyjdą” ale nie wiedzą jeszcze kiedy. Inne środowiska też kiedyś ale nigdy razem. Ulice w Warszawie i innych miastach polskich są chyba za wąskie i wszyscy razem się nie pomieszczą.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: