POLITYKA

Stan ostatniej szansy Jarosława

Z tym stanem wojennym, czy też wyjątkowym – jak zwał tak zwał – to jest tak, że przede wszystkim należy to czytać jako humanitarny gest wobec Jarosława Kaczyńskiego. Chodziło o to, żeby dać mu szansę na zrehabilitowanie się, by znów nie zaspał, tak jak kiedyś zaspał.

Jaruzelski nie był niestety tak uprzejmy i łaskawy wobec pana Jarosława i nie uprzedził go o swoim ruchu, który jak się okazało całkowicie zrujnował Kaczyńskiemu życie i reputację. Teraz na szczęście, wszystko potoczyło się inaczej, bo w zasadzie to sam Kaczyński zapewne ten stan wojenny zaplanował i nastawił budzik, może nawet dwa, żeby broń boże znów nie kimnąć. Dodatkowo Morawiecki z Kamińskim stali przy kanapie i pilnie zerkali, czy aby Jarek nie przydusza komara, bo przypomnijmy, że ów stan wchodził w życie o północy, tak jak i tamten.

Jakieś podobieństwa z tamtym stanem? Ależ oczywiście! Teraz, tak jak i te 40 lat temu znów nikt nie przyjechał żeby Jarosława Kaczyńskiego aresztować.

Rozumiecie przeto, że wszystkie inne argumenty jakie przy okazji padają, nie mają większego znaczenia. Tu nie chodzi o żadne bezpieczeństwo Polski, tu chodzi tylko i wyłącznie o image prezesa.

5 komentarzy dotyczących “Stan ostatniej szansy Jarosława

 1. Anonim

  Zaspał jak nic! Na bank

  Polubienie

 2. krzycho45

  Znów jest jak dawniej: Kaczyński w łóżku,Piotrowicz sędzią,TVP kłamie.

  Polubienie

 3. kamrat

  Larum grają!Trzydziesoosobowa armia u granic!Na koń!

  Polubienie

 4. wiesiek

  Przypomniano ci „suwerenie”dawna Polskę szlachecka gdy Jaśnie Pan w dzień wigilijny nakazał służbie „‚poszczuć psami i wygonić za granice majątku ‚dziadów proszalnych” jakich mu według niego, wysłał pan sąsiednich włości.
  Wygonić,przegonić poszczuć psami, by zasiadłszy do Wigilii, moc rozprawiać o „dziadach,sztandarach.tradycyjnej polskiej gościnności i narodzinach Jezusa który „dał nam wskazówki do postępowania „a sama miłością był!
  A jeszcze do tego Pan Prezydent /przy całym uszanowaniu/czyta ci suwerenie „Moralność Pani Dulskiej” w nadziei ze nic nie zrozumiesz nie pojmiesz Iz pierwsza Dulska jest on sam.a ty suwerenie „jak za panią matka”za nim podążasz.

  Polubienie

  • I będzie podążał, 500+ ważniejsze niż jakieś tam morale itp.

   Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: