SZUM&POCHODNE

Wiejski głupek na topie

Pochylam się nad nierozwiązywalną na ten moment dla mnie zagadką, a mianowicie dlaczego, z jakich to powodów, do głosu nagle został dopuszczony Suski. Bo niezmiennie od kilkunastu dni trwa jego festiwal: albo Suski pierdoli coś o TVN, albo bredzi o Pałacu Saskim (zwanym też Pałacem Suskim), próbując po swojemu deprecjonować przeciwników tego nota bene wyjątkowo szalonego pomysłu.

Więc jeśli ktoś zna odpowiedź na takie pytanie, potrafi wytłumaczyć mi dlaczego patologiczny idiota i klasyczny wiejski głupek jakim bez wątpienia i bezdyskusyjnie jest Marek Suski, robi nagle taką medialną karierę, będę niesłychanie wdzięczny.

Osobiście podejrzewam, że mamy do czynienia z jakimś sabotażem, że kto celowo, i z premedytacją, podpowiedział komuś innemu, może nawet samemu Demencjuszowi Żoliborskiemu, żeby Mareczka rzucić na ekran, dać mu szansę i możliwość pierdolenia trzy po trzy bez składu, sensu i ładu. A wszystko po to, by jeszcze bardziej skompromitować tę demecjuszowo-kaczyńską formację złodziei, kryminalistów, wariatów i socjopatów. Tak, żeby skompromitować PiS, a nie Suskiego, bo przecież Suskiego bardziej skompromitować się już nie da, on sam czyni to najlepiej. On na zawsze pozostanie debilem i symbolem wrodzonej, patologicznej głupoty, która z woli wcale nie inteligentniejszej części narodu, stała się istotnym elementem i wyznacznikiem polskiej polityki.

Ale to tylko moje przypuszczenie, więc jeśli ktoś coś wie więcej na temat przyczyn tej niespodziewanej aktywności Marka Suskiego vel Saskiego w mediach, proszę o krótkie wyjaśnienie, bo na razie to oczy przecieram ze zdziwienia, a uszy zatykam. Może niesłusznie. 🕷

5 komentarzy dotyczących “Wiejski głupek na topie

 1. Zmuszony jestem zachować się po chamsku, ale, w tej sytuacji, to konieczność!!!
  Odpierdol się, drogi Revelu, od wiejskich głupków i przeproś Ich za wyjątkowo niestosowne porównanie do Suskiego, albowiem wiejski głupek to Szacowna Instutucja, obrosła wielowiekową tradycją i bogatą literaturą, zaś o tej zjebanej umysłowo mendzie – już kilka minut po zgonie – nie będzie pamiętał nikt.
  Pozdrawiam.

  Polubione przez 2 ludzi

  • Też uważam, że poziom „wiejski głupek” jest dla Pana Suskiego raczej nieosiągalny. Choćby nie wiem jak się starał, przekracza to jego możliwości intelektualne.

   Polubienie

 2. wujcio

  Suski przeprowadza dla Kaczyńskiego rozpoznanie walką. Jeśli polegnie, straty i tak będą ograniczone.

  Polubione przez 1 osoba

 3. Suski przemawia w sposób zrozumiały dla wyznawców JK. Dlatego traktują go jako swojaka i na niego głosują.

  Polubione przez 1 osoba

 4. wiesiek

  Patrzysz na takiego.Śledzisz ‚ścieżki kariery” i „od czego zaczynał.
  Przypominasz wszystkie wypowiedzi.I myślisz intensywnie No noz ja bym tak samo potrafił o ile nie lepiej I już czujesz się ministrem takim uczuciowo związanym z prezentowanym obiektem.No chyba ze zazdrość narodowa cie zżera.A to co innego.

  Polubione przez 1 osoba

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: