WIARA / KU KLUX KLER

Słowo na niedzielę. Kara

Wszystkie te nawałnice, te burze i wichury i ulewy które na nas teraz spadają, te zerwane dachy i wyrwane drzewa, to ani chybi owa zapowiadana kara boska. Tak mówi moja sąsiadka, a słyszała to w telewizji (niestety nie wie w której) i tak ksiądz z ambony mówił.

I mówił też ten ksiądz (wedle plotek, wyjątkowo raczej nie pedofil, ale w długoletnim związku z własną gosposią), że póki boga nie przeprosimy, błagając o przebaczenie, tak długo będzie grzmieć, lać, podtapiać, łamać i niszczyć. Bo wielkie są grzechy nasze. No i chuj, koniec dyskusji!

Co ciekawe… Z moich wyrywkowych bardzo obserwacji wynika, że ów bóg nawałnicami tymi napierdala głównie w katolików, i tereny zwyczajowo i od zawsze przez katoli zasiedlone. Nas ateistów, apostatów, innowierców, bluźnierców i licencjonowanych grzeszników, ewidentnie oszczędza. Widocznie z jakiegoś powodu czuje do nas sympatię, szczerze zaś nienawidzi swoich wyznawców, zwłaszcza tych z zaawansowanym stopniem fiksacji, a takich większość.

Albo się nieszczerze modlą, wbrew wszelkim wyznawanym przez siebie zasadom grzeszą jednak na potęgę, kradną, gwałcą, biją, kłamią i piją na umór, albo są już tak totalnie pojebani, że nawet ktoś taki jak bóg, gość o teoretycznie nieograniczonej wprost cierpliwości i miłości, stracił już resztki cierpliwości.

Ale to tylko taka drobna uwaga na marginesie. 😈

3 komentarze dotyczące “Słowo na niedzielę. Kara

 1. Hi, hi, hi. Kogo kocha tego doświadcza.

  Polubione przez 1 osoba

 2. wujcio

  Polscy katolicy mają w piekle przejebane, tak to sobie wymyślili.

  Polubione przez 1 osoba

 3. kamrat

  I nasza królowa Maryja jakby abdykowała.Może jest teraz w Fatimie,może w Gwadelupie?
  Albo innej czarnej dupie.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: