POLITYKA

Zdefekowaliśmy godnie i z poczuciem dumy

Andrzej Szczypiorski pisarz wybitny, niesłusznie nieco już zapomniany mówił:
„Polska święta, zapita, skurwiona, sprzedajna, z gębą wypchaną frazesem, antysemicka, antyniemiecka, antyrosyjska, antyludzka. Pod obrazkiem Najświętszej Panienki”. I co, nie miał racji? Dwa niezbyt złożone zdania, aktualne od zawsze, teraz i na zawsze.

Gdyby Szczypiorski dziś jeszcze żył i to powiedział, to pewnie postawiono by go przed sądem za tzw. obrazę i znieważenie narodu polskiego (art.133 KK), bo strasznie boli tę władzę mówienie niepopularnej prawdy. Ale zasłużyliśmy sobie na taką opinię.

Jeśli kuriozalny „sędzia” (Piotrowicz równie dobrze mógłby uznać, że pedofilia księży jest zgodna z Konstytucja, jeśli ktoś by mu to zlecił), kuriozalnego sądu, kierowanego z nadania, przez może i zdolną kucharkę (ale to jedyny komplement jaki można o niej powiedzieć), wydaje kuriozalne wyroki, na zamówienie i pod dyktando, no to co można myśleć o całej tej sytuacji? Przecież całe to państwo jest wyjątkowo kuriozalne. Gniot na glinianych nogach. Gdzie nie włożysz palca tam szambo.

Ale siedząc już po uszy w tym szambie, czujemy się dobrze, urządzamy się, podoba nam się coraz bardziej otoczenie, bo może i śmierdzi, jebie gównem za przeproszeniem, ale chociaż jest ciepło. I żeby nie było że coś zmyślam. Oto widzę w rankingu sprzed paru dni, że niejakiemu Dudzie ufa aż 43% (i nawet mu rośnie), 40% idola widzi w Morawieckim, a w rankingu pojawia się nawet tak ciemna i przy okazji kabaretowa postać jak Daniel „Brudna Pała” Obajtek któremu ufa 25% durniów (bo trudno tu o inne słowo), zaś parę oczek niżej plasuje się mistrz przekrętów na maseczkę i respirator Szumowski. Co ja mam więc myśleć o tym państwie i o tym narodzie mentalnych niewolników? Podpisuję się pod Szczypiorskim!

Strasznie nisko upadliśmy. Szczerze mówiąc to nigdy nie lataliśmy zbyt wysoko, ale teraz to już dno dna, choć zdaję sobie sprawę, że tak właśnie myślały te poprzednie pokolenia, kiedy Polska zwyczajowo i rutynowo brała w dupę i to głównie na własne życzenie. Teraz Polska, ten swoisty słoń w składzie porcelany, tym bardziej zadziwia, że jako społeczeństwo żyjemy w czasach powszechnej i łatwo dostępnej globalnej informacji. Wszystko jest na wyciągnięcie ręki, trzeba tylko chcieć zrozumieć świat.

Ale ten rozpędzający się XXI wiek, wcale nie czyni nas mądrzejszymi. Jesteśmy coraz bardziej zastanawiającą i budzącą konsternację, ksenofobiczno-nacjonalistyczną zgrają idiotów, bezrozumną, bezwolną pisbiomasą, na dodatek non-stop ogłupianą przez kurwizyjną papkę propagandową, oraz kościelnych deprawatorów i debili z profesorskimi, bywa, tytułami. W każdy w miarę normalnym kraju, tacy jak Czarnek czy Morawiecki, czy Ziober, zamiast do gabinetu ministerialnego, zostaliby wysłani do gabinetu psychiatry. Ale to nie jest inny kraj, tylko Polska biało-czerwoni.

I nie przekonuje mnie do końca teza, że wystarczyło sześć lat prania mózgów przez TVP, żeby do reszty zgłupieć. To nie tak. Zawsze byliśmy lub mieliśmy zadatki na kretynów, tylko z różnych powodów i z uwagi na okoliczności, mniej lub bardziej defekt ten skrywaliśmy.

Więc jeśli już, to TVP spowodowała, iż wreszcie puściły zwieracze, nie musimy się krępować, jesteśmy wolni i powstali z kolan, możemy się już nie kryć ze swoimi ułomnościami, możemy swobodnie, w świetle reflektorów zdefekować, wreszcie wyrzucić z siebie te od pokoleń zalegające w jelitach brudy, te wszystkie fobie i strachy, to całe gówno w którym teraz z upodobaniem się taplamy. Zdefekowaliśmy godnie i z poczuciem dumy! Jako naród zdołaliśmy się dzięki PiS zdefiniować i samookreślić.

Rak zaawansowany toczy Polskę i jedno tylko jest pytanie, czy wycinać tego guza będzie próbował chirurg rosyjski, czy może niemiecki, lub jakikolwiek inny. Osobiście stawiam na ruską medycynę. 🏴‍☠️

7 komentarzy dotyczących “Zdefekowaliśmy godnie i z poczuciem dumy

 1. Anonim

  W punkt

  Polubione przez 1 osoba

 2. wiesiek

  Dudzie ufa aż 43% (i nawet mu rośnie), 40% idola widzi w Morawieckim
  To znaczy iz taki procent „suwerena” zdarzył już się urządzić, w czarnej dupie.
  Oni ich rodziny i pociotki.I pociotki pociotków
  Załapali się wreszcie i osiągnęli to co w innych warunkach nigdy w życiu by nie osiągnęli.
  I to dziś oni ,ufają, bronią i po kruchtach wyśpiewują „Łojczyznę dojna zachowaj nam Panie”
  A reszta suwerena cierpliwie czeka, na odpadki ze stołów pańskich
  .Bo przecież „kradną, ale się dzielą”
  Nakradną więcej to i może nam więcej skapnie
  Taka to dziś logika gości, w głowie suwerena.

  Polubione przez 1 osoba

 3. sugadaddy

  Lem podobnie wieszczył, że jeszcze się tej Unii Polska czkawką odbije. Nie ma nadziei na jakąkolwiek zmianę; kto by nie przyszedł po PIS, pierwsze co zrobi, to poczołga się na kolanach do biskupów. Czarni zaczęli od katechetów, a kończą na Czarnku, czyli to oni będą formatować nowych Polaków. Jakby ten naród potrzebował być skatoliczony jeszcze bardziej.
  Ale ciągle jest grupka, bo to jakiś margines błędu statystycznego, która w koło macieju, jak to kościół już schodzi do podziemia, a 2000 apostatów jest tego dowodem.
  To są jacyś wariaci, do tego głupi, którzy żyją w wyimaginowanym kraju.

  Polubione przez 1 osoba

 4. wandeczka 9

  Andrzej Szczypiorski dokłądnie wiedział co mówi. Jego opinia prawdziwa do bólu.Oczywiście zgadzam się z nią. Jeśli chodzi o medycynę, stawiam też na ruską. :)Podejrzewam jednak, że w przypadku ”raka”, byłoby raczej wypalanie. Na żywca. Brutalna polityka wymaga brutalnego ”leczenia”;)

  Polubione przez 1 osoba

 5. Mieszkam w Niemczech i tak się składa, że byłem dziś u lekarza. Wszedłem do poczekalni i nagle wyszła z gabinetu dość korpulentna kobieta, można by rzec baba. Nagle zadzwoniła jej komórka. Kobieta odebrała i zaczęła znajomym mi akcentem tak wrzeszczeć do tej komórki, że każdy w poczekalni (i pewnie po za nią) każde słowo słyszał. Wkrótce się okazało, że to była pani Bożena. Może musiała tak wrzeszczeć, bo po drugiej stronie była osobą niedosłysząca, ale normalna, kulturalna osoba wyszłaby na korytarz. Ale to pewnie była „dumna Polka” która wstała z kolan i co jej tam. Albo o soba pozbawiona kultury osobistej, czyli inaczej zwykła „chamka”.

  Polubione przez 1 osoba

 6. tumber456

  Mieszkam od 52 lat w Szwecji,i takiego chamstwa jak polaczki to trzeba szukac ze swiecaJa w miejcach poblicznych nie przyznaje sie ze znam jezyk Polski.Tu to straszny obciach.Brak kultury i oglady.

  Polubienie

 7. Polacy nie lubią Polaków. To różni ich od Niemców, kórzy w przeciwieństwie do Polaków nie lubią Niemców.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: