ŻYCIE

Rosną nam nowe elity

Ponieważ mecz Polaków programowo mnie nie interesował (acz wynik kontentował), więc szukałem w tym czasie różnych plotek w internecie. Nic ciekawego w sumie, bo może nieuważnie szukałem, ale na przykład info o agencie CBA, który wcześniej napadł na pocztę jest ciekawe.

Niejaki Prus (Tomasz), gdzieś tam w Bieszczadach jakiś czas temu usiłował obrobić pocztę, ale ponieważ był w trzy dupy pijany (3 promile) to policja szybko go spacyfikowała. Nic mu się jednak nie stało, bo prokuratura dziwnym trafem umorzyła postępowanie. Wkrótce nasz bohater trafił do CBA i stał się dobrym kolegą, żeby nie powiedzieć ukochanym kolegą, pana Wąsika Macieja. Razem sfotografowali się nawet przed pałacem ślubów.

I nie chodzi tu o to, żeby kogokolwiek piętnować, czy wytykać palcem, bo od zawsze jestem za legalizacją związków jednopłciowych, bardziej chodzi o to, żeby nawet będąc gangsterem, właściwie dobierać sobie znajomych, lub sensownie gospodarować uczuciami tudzież dupą.

Inny idol pisbiomasy i twarz TVP Jakimowicz Jarosław, jeszcze nie napada na banki i najpewniej nie jest jeszcze na etacie w CBA (choć pewności nie ma, bo nie wiemy z kim sypia i od kiedy), ale o homoseksie wie zastanawiająco dużo. Wynika to z pobieżnej obserwacji jego kont społecznościowych.

Oto argumenty jakich używa w dyskusji z oponentami: „frajerze, chcesz mi obciągnąć” — „Ciota jesteś, Boże, ciota w czystej postaci” — „w dupę mnie cmoknij fajo” — „pederasto w dupę jebany mogę ja ci przypudrować w ten przecwelony ryj”. To wystarczy żeby stwierdzić, że Jakimowicz ma potencjał. I myślę sobie, że ktoś kiedyś pana Jarka strasznie musiał skrzywdzić, zdradzić albo z kobietą, albo co gorsza z kimś od niego brzydszym i nie tak przystojnym i mądrym. To musiało bardzo boleć, skoro do dziś Jarka jeszcze trzyma. W każdym razie strasznie wyrazistego ma gwiazdora prezes Kurski. No i tak w ogóle Polska wreszcie strasznie wyraziste ma elity.

Aha, nie wiem czy pisałem Wam już o tym… Błaszczykowski, taki piłkarz gdyby ktoś nie kojarzył, orzekł, że główną przyczyną niepowodzeń reprezentacji nie tylko na Mistrzostwach Europy jest… brak dostatecznej wiary w boga!Nie słyszałem żeby tam w szatni się gorliwe modlono, a przecież bez wiry w boga, bez błagania go o przychylność nie ma mowy o żadnym sukcesie”. No…! 🕷

4 komentarze dotyczące “Rosną nam nowe elity

 1. Marcin B.

  Cóż, jaka władza, takie „elyty”. O tym agencie CBA od włamu na pocztę w Bieszczadach nie słyszałem. Za to Jakimowicz… Cóż, tego gnoja chyba nie warto nawet komentować…

  Polubione przez 1 osoba

 2. To może Głodzia dać na trenera, co prawda (jak czytam) został sołtysem, ale bystry jest, da radę i temu podołać.

  Polubione przez 1 osoba

 3. wiesiek

  I nikt tu nawet nie bąknie iz Kapelan Reprezentacji /a jest taki, jest/ dal dupy i nie zawierzył, nie powierzył ,nie obwołał i kilku mszy błagalnych, w intencji zwycięstw wszelakich, nie odbył.
  A winien zawierzyć i powierzyć reprezentację, tej co to broniła przed Szwedami klasztoru na Jasnej Gorze,albo w 1920 w czas Cudu nad Wisłą ciskała w heretyków i bolszewików granatami/na co są liczne świadectwa/ Wiedząc ze Szwedzi to heretycy i kacerze.obcej wiary
  Jak ona granatami potrafiła miotać to co dla niej było zasadzić z woleja np w siatkę Szwedów lub otoczyć „płaszczem opieki” naszą bramkę.
  Nie ma co dał dupy kapelan a wyp..lą z roboty, jak zwykle, trenera.

  Polubione przez 1 osoba

 4. Polak2

  Przynajmniej jest dobra wiadomość z tych mistrzostw piłki kopanej! Wszystkie drużyny z nazistowskich krajów odpadły: Turcja, Rosja, Węgry i Polska – cały lipiec będę miał dobry chumor.

  Polubione przez 1 osoba

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: