SZUM&POCHODNE

Od poczęcia

Myślę, że wcześniej czy później musi się to stać, bo pomysł od jakiegoś już czasu kotłuje się w głowach talibów z patochrześcijańskimi korzeniami. Jest atmosfera, więc idą za ciosem.

Różne Ordynarne Siurki (niechaj wkrótce spoczną w pokoju) wysmażyły projekt ustawy wedle której data urodzenia ma być teraz zastąpiona datą… poczęcia. Zaskoczeni? Bo ja wcale. To zgodne z ich chora skądinąd koncepcją. że człowiek staje się człowiekiem w momencie zapłodnienia a nie urodzenia.

Czyli jeżeli ten idiotyzm przejdzie (szansa jest duża, bo w Polsce przechodzą tylko idiotyzmy, im większa bzdura tym większe ma szanse na uchwalenie), w dowodzie osobistym będziemy mieć wpisaną nie datę urodzenia jak dotychczas, tylko datę poczęcia.

Jest jednak tu pewna słabość.

A mianowicie jak ustalić precyzyjnie tę datę poczęcia. Myślę, że Siurki są na tyle kreatywne, że znajdą tu jakieś rozwiązanie. Na razie potencjalnym rodzicom nie pozostanie nic innego, jak skrupulatne notowanie kiedy, o której godzinie, no i oczywiście gdzie (zamiast urodzony w…, będzie poczęty w…) doszło do dobrowolnej lub przymusowej penetracji, celem zmajstrowania potomka.

Tak BTW… niechaj przy okazji Ordynarne Siurki przeforsują też wreszcie, ten zakaz onanizowania się dla mężczyzn, bo to przecież jawne, nawet nie specjalnie zakamuflowane morderstwo. Plemniki krzycząc ze strachu, zamknięte w prezerwatywie, gdzie się duszą i strasznie cierpią, trafiają do kosza, albo wprost do kibla lub zlewu, a potem odnajdują je zszokowani pracownicy oczyszczalni ścieków, niczym ten poroniony płód w Ząbkowicach.

Można by też uporządkować kwestie seksu oralnego i związanego z tym ewidentnego kanibalizmu, ale zostawmy tu inicjatywę Siurkom, niech się głowią, niech porządkują, niechaj – oby szybko – zdechną w mękach a spoczywają w pokoju. 🕷

9 komentarzy dotyczących “Od poczęcia

 1. Marcin B.

  Wygląda zatem na to, że przegapiłem dzień poczęcia Mojej Bożenki i teraz dopiero za pół roku będę mógł wyprawić Jej… poczęciny. Nie wiem także, kiedy wypadają moje poczęciny ani poczęciny mojej Córki. Ordynarno-Siurkowy burdel na kółkach…

  Polubione przez 1 osoba

 2. wiesiek

  Czyli wszyscy pojdziemy na emerytury o 9 miesięcy wcześniej.!!
  Jak sie tak nagle postarzymy

  Polubione przez 1 osoba

  • No i wszyscy szczęśliwi biorcy 500 plus dostaną wyrównanie za dziewięć czy tam osiem miesięcy.

   Polubione przez 1 osoba

 3. leo 123

  Oj tam, oj tam. Nic nowego pod słońcem. W Korei tak jest od wieków, Ordo Siury mieli gdzie sią zapatrzyć. Bo dla mnie niewiele się różnią od Korei Północnej,. Sposobem myślenia itp.

  Polubione przez 1 osoba

 4. Anonim

  No to będą cyrki, idzie kobieta do lekarza i mówi mu że okres miała tego to a tego dnia a ten oblicza termin porodu plus minus 2 tygodnie w te lub wewte.. A przecież krwawienie miesięczne można mieć będąc już w ciąży i to nie są rzadkie przypadki. A bardzo duża część embrionów obumiera samoistnie a kobieta myśli że okres jej sie parę dni spóźnił i nawet nie wie że była w ciąży. A ciążę bliźniacze? Jeden płód pochłania drugi i rodzi się jedno dziecię a poczętych było dwoje.To co? Zaraz po urodzeniu do pierdla go , zabójcę?A poronienia samoistne w wyższych stadiach ciąży? To co, będzie za te np 4 miesiące zasiłek rodzinny oraz 500+ czy nie? Daję słowo, przy takich pomysłach nie wierzę żeby ktoś chciał mieć dzieci. Całe szczęście że moje mają datę urodzenia a nie poczęcia bo miałabym wielki kłopot z określeniem kiedy to było, Przypadki opisałam na podstawie własnych przeżyć.

  Polubienie

 5. będą problemy z tzw. Bożym Narodzeniem….

  Polubienie

 6. kamrat

  Cudny obrazek!Śliczne dziewczę i ten żydowski smyk.taki nasz słowiański blondynek!

  Polubienie

 7. Nightgale

  No i będzie wpisane w metrykę: poczęty dnia takiego a takiego, w krzolach nad jeziorem Mamry.
  Albo na zapleczu klubu Stodoła. Albo w kiblu knajpy Magdy Gessler 🙂
  No nie ładnie będzie 🙂 🙂

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: