SZUM&POCHODNE

Zdrada

Myślę sobie, że ten wczorajszy mecz Szwedów ze Słowakami (co za niewdzięczny naród, Mateusz wywalczył im wolność a oni zero wdzięczności), trzeba by anulować, czyli zrobić tak zwaną reasumpcję, czy jak to tam się nazywa, a najlepiej jednych i drugich zdyskwalifikować. .

Bo przecież gołym okiem widać, nie trzeba być znawca piłki, ze był układ, zmowa i korupcja, kasa w szatni pewnie pod okrągłym stołem poszła. Że te słowackie mendy, jak nic dogadali się ze Szwedami, żeby zrobić nam kuku i rzucić w beznadziejny bój ostatni z Hiszpanami. Żeby nam dopiec, żeby poniżyć, a potem pławić się w obleśnej rokoszy, jak my płuca wypluwamy i sycić się widokiem szerokim strumieniem płynącej krwi polskiej husarii.

A to niestety jakby bez rąk a zwłaszcza bez nóg, z wytarganym za piórem orłem na piersi, z połamanymi szponami i przekrzywioną koroną, bezradnie bezradna. No nie da rady, nie podoła, kaput i do svidaniya! Na wszelki wypadek od rana taką wersję wydarzeń bym przyjmował i dął w tę trąbę ile wlezie. Znów zdradzono nas o świcie, a dokładniej to wczoraj po południu.

UPDATE:
W telewizorze właśnie widzę polskich kibol-patriotów, jak na spokojnej jeszcze o tej porze hiszpańskiej ulicy, w kibol-patriotycznym uniesieniu drą pijane mordy, pijanym wzrokiem wpatrując się w rejestrującą to kamerę. Dzicz z Polski w środku cywilizowanej Europy. Duma, nie? 🕷

4 komentarze dotyczące “Zdrada

 1. policemen123

  Zgadzam się z autorem co do oceny zachowania się tych przygłupów wydzierających mordy przed przegranym meczem z Hiszpanią.

  Polubione przez 2 ludzi

 2. ereglo

  Nieładnie panowie zdrajcy-targowiczanie, nieładnie tak kpić ze zdrowego rdzenia naszego dumnego narodu. Kiedy ja widzę na ulicach hiszpańskich miast te nasze kochane, kartoflano-buraczane, białoczerwone, kochane pyski i słyszę jak ryczą „Polska górą”, „my wszystkie jak jeden za naszom kochanom reprezentacjom, bo my patrioty polskie som”, to od razu przypomina się i Somosierra i „nie oddamy guzika” i „prowadź wodzu na Wilno”. A tak, nawiasem mówiąc, wy antypatriotyczne padalce, czy już podziękowaliście bogu za to, że nas obdarzył braćmi Kaczyńskimi, jak Jędraszewski przykazał?

  Polubione przez 2 ludzi

  • Anonim

   Ten bog opròcz Kaczyńskich i Jedraszewskiego obdarzył nas jeszcze paroma innymi wyjątkowymi chujami.

   Polubione przez 1 osoba

   • Choćby Jojo, ten to nawet do sześcianu. Jak ja bym chciał być operatorem zapadni,na której by stała ta kanalia.

    Polubione przez 1 osoba

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: