EXTRASY okruchy życia

Notatka 42 (#dobry_dzień)

Wczorajszy dzień był dobry, bo przyniósł dwie dobre wiadomości. Po pierwsze piłkarze nie zawiedli (przynajmniej mnie) i zgodnie z przewidywaniami przegrali mecz, na dodatek w stylu mniej więcej takim jaki przypuszczałem.

Zawsze czuję się ukontentowany i zadowolony z siebie, kiedy sprawdzają się moje przypuszczenia, acz wiem, że nie jestem w tym poczuciu dumy odosobniony. Jest zapewne wielu w podobnym nastroju co ja. A tak a’propos, czy ambasador Słowacji był już w MSZ na dywaniku? Upokorzyli nas, więc może jednak jakaś zjebka się należy.

Po drugie w radość na pograniczu euforii wprowadziło mnie „spotkanie” pana Dudy z prezydentem USA. I nie chodzi o to, że obaj panowie się spotkali (tak naprawdę Biden na korytarzu przypadkowo spotkał Dudę i w kilka sekund wymienili uprzejmości), tylko znów o ten styl chodzi i ten niepowtarzalny propagandowy kabaret. Lubię po prostu to, jak polska dyplomacja, w tym ta dyplomacja pałacowa rozgrywa polskie sprawy i lubię ten rodzaj żenady i poniżenia na które nieustannie, nas obywateli resztek Rzeczpospolitej, owa dyplomacja naraża.

To naprawdę był dobry dzień, który wprawił mnie w dobry humor. 🕷

8 komentarzy dotyczących “Notatka 42 (#dobry_dzień)

 1. Nie oglądam mundialu!!!!!!!!1111111111jeden

  Polubione przez 1 osoba

  • Może dlatego, że teraz są mistrzostwa Europy i nikt nie ogląda mundialu…

   Polubienie

 2. Polak2

  Ja od kilkunastu lat kibicuję reprezentacji Niemiec. Lubię zawodowców.

  Polubienie

 3. Wczoraj grała kobieca reprezentacja Polski w piłkę kopaną z Czeszkami i wygrała 5 : 0. Może kibice zaczęliby oglądać dziewczyny, mieliby więcej powodów do zadowolenia.

  Polubione przez 1 osoba

 4. Anonim

  Od lat oglądam mecze polskiej reprezentacji, a ostatnio sprawia mi to prawdziwą rozkosz. Lubię te emocje, pozytywne emocje oczywiście, gdy polski piłkarz już ma się przewrócić przez własne nogi i niekiedy udaje mu się nie przewrócić. Teraz obstawiam wynik meczu z Hiszpanią. Wstyd będzie dopiero, gdy Rojos wygrają dwucyfrówką, wszystko inne – spoko i normalka.
  A co do Bidena, hm, pewnie nie nosi okularów na korytarzu i jakoś się niechcący potknął o Dudę…

  Polubione przez 1 osoba

 5. Jestem niezmiernie ciekaw, czy Joe Biden wiedział, komu ściska dłoń.

  Polubienie

 6. kamrat

  Gdyby Biden wiedział,że pod kiblem czeka na niego ten,to założył by pampersa!
  Sto stron zajmuje protokół z tego spotkania,napisał Szczerski.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: