EXTRASY okruchy życia

Notatka 40 (#PilnujciePolski)

Po poniedziałkowym zatrzymaniu w Petersburgu polskiego samolotu, jedyne czego oczekiwałem to, czy i jak zareaguje na to Macierewicz. Bo moim zdaniem jako chorobliwie spaczony patriota, jakoś jednak powinien się do tego odnieść. Czekałem i się nie zawiodłem.

Na Twitterze napisał:
„Zatrzymanie samolotu PLL LOT w Petersburgu to ostatnie ostrzeżenie dla Polski, by skupiła się nie tylko na przygotowaniu armii, ale przysposobieniu obywateli do obrony kraju. Pilnujmy Polski!”
Taaa… W zasadzie to przynajmniej w jednym mogę się z Macierewiczem zgodzić. Kochani pilnujcie tej Polski koniecznie, żeby nic głupiego nie zrobiła. To kraj kompletnie nieogarnięty, z ewidentnym rozdwojeniem jaźni, więc zrobienie coś piramidalnie głupiego i nieodpowiedzialnego, to dla niej żaden problem, to tyle co dla kogoś innego pierdnąć.

4 komentarze dotyczące “Notatka 40 (#PilnujciePolski)

 1. wiesiek

  Teraz to my z armią możemy tylko Czechow odwiedzać.jako „grupy rekonstrukcyjne”
  Bo to czołgi ,co tam były z bratnia pomocą, te same.Hełmy tego samego wzoru i typu odnowione farbą.A i bron tego samego typu, jak drzewiej ,każdy weźmie na pokaz
  .Bo te nowe Groty strach się bać.Kto będzie płacił za pogubione części?
  Na początek można ich wokół Turowa ustawić !!
  Niech demonstrują naszą siłę, a wzmocnić można o „Zastępy Rycerzy Chrystusa” którzy modłami zagłuszą łoskot pracujących tam maszyn .

  Polubione przez 1 osoba

 2. krzycho45

  Szalony Antony nigdy nie był uważany za specjalistę od wojskowości czy wywiadu.Gdy się pomyśli,że pisowcy pozwolili Szalonemu Antonemu rządzić wojskiem,to skóra cierpnie,a włosy stają na sztorc.

  Polubienie

  • Może ten Antoni nie jest taki głupi, jak sprawia wrażenie. Nie da się wykluczyć, ze jego zadaniem było zniszczenie polskiego wywiadu…

   Polubienie

   • Jeśli był/jest agentem rosyjskiego wpływy jak twierdzi i sesnownie to uzasadnia między innymi Piatek, no to nie ma innej możliwości. Logiczne

    Polubione przez 1 osoba

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: