POLITYKA

Patologiczny Bezład i Wał

Naczelne hasło tego nowego Polskiego Ładu mówi, że „Warto spełniać polskie marzenia”. Tyle, że my marzymy o Europie, o tamtejszych standardach życia a dostaniemy Rosję Sowiecką w najgorszym jej wydaniu.

Nasz Lenin (tamten umarł jak miał 54 lata, nasz ma 72, więc może już starczy), nie ma skrupułów i kosztem normalnych, lepiej sytuowanych, bardziej pracowitych i ambitnych Polaków, będzie utrzymywał całkiem liczną (z tendencją do poszerzania się) bandę nierobów, która to banda, zazwyczaj alkoholowa, jest zasadniczym jego elektoratem. Za te 500+ nie podnoszą bynajmniej „dzietności„, podnoszą za to znacząco spożycie na łeb i nic dziwnego, że głosują na sponsora swoich niekończących się libacji. Żyć nie umierać i jak im teraz sponsor trochę dołoży, to tym bardziej będą głosować. Taki jest ogólny sens tego Polskiego Ładu. Patologiczny Bezład! To Nowy Wał!

Nie wiem czy to jest to spełnienie naszych marzeń. Ale czego się spodziewać po średniowiecznym, starym dziadzie, który nigdy nie był w Europie i kompletnie nie wie co się w niej dzieje, jak naprawdę żyją ludzie, jakie mają ambicje i cele i jak naprawdę wygląda i jak działa współczesny świat. On skupia się jedynie na zapewnieniu sobie poparcia tej patologicznej chujni.

Zadziała więc prosty mechanizm. Jeśliby przyjąć słynną optykę pana Morawieckiego, to znacząca część Polaków zapierdala w pocie czoła może nie na jedną, ale na dwie miski ryżu, bo rodzina, potrzeby i tak dalej, ale teraz stosując się do zasad Ładu, jedną z nich będzie trzeba oddać nierobom na socjalu i z pincetplus, czyli ulubieńcom Kaczyńskiego. Tak ma to działać, to znaczy tak to już działa, tylko teraz jeszcze przykręci się śrubę, to znaczy do tej miski ryżu musisz dodać jeszcze trochę omasty. A nierobom w to graj, Kaczyńskiego już noszą na rękach. Bo nic już nie muszą. Po co mają zakasywać rękawy i brudzić sobie ręce? Po co zapierdalać, po co się męczyć, skoro tę miseczkę dostanie się za friko, od innych. Rozumiecie już na czym polega ten nowy Polski Ład?

A jutro coś dla lekarzy, bo wam ten Polski Ład też wkrótce mocno przeorze świadomość.

8 komentarzy dotyczących “Patologiczny Bezład i Wał

 1. Marcin B.

  Sowieckość pislamu jest porażająca

  Polubione przez 1 osoba

  • Rysiek 70

   Skoro Polacy chca spróbowac tego miodu to trzeba im go dac. Niech sami powiedza : Dziekujemy. Juz wiemy jak smakuje. Mowimy dość!

   Polubione przez 1 osoba

   • Wolacy nie powiedzą „Dziękujemy”. Wolacy powiedzą: znowu się nie udało przez Żydów i pedałów, co tylko piach w tryby sypią!
    Skończy się to dopiero, gdy się wzajemnie powyrzynają. Ale do tego jeszcze daleka droga. Jeszcze niejedno zdążą zepsuć.

    Polubienie

 2. wujcio

  Mechanizm jest prosty. W ramach dofinansowania służby zdrowia dołoży się kasy lekarzom, którą się potem odbierze w podwyższonych daninach. Ale ciemnemu ludowi się pokaże wykres, jak to rzekomo biały personel ma dobrze i nie powinien narzekać. Kto narzeka jest wrogiem ludu.

  Polubione przez 1 osoba

 3. wiesiek

  Alez to nwszystko ma dalszy ciag zwalony na łby suwerena
  Bo po przeslawnym laniu jaki nadejdzie dla pis znowu bedzie trzeba .Bo podniosa krzyk ze to nieludzkie
  a/elektorat leczyć na odwykówkach lub w szpitalach z chorób które nabyli po spożyciu
  b/nadobne panie które skorzystały z pincet plus i porzuciły prace /a jest tego coś 300 000/znow przyuczać do pracy, bo wypadły z rynku, a tym starszym dopłacać do emerytur bo będą miały znow male.Bo przecie przez ten czas ZUS nie opłacały.I tak to sie kręcić będzie

  Polubione przez 1 osoba

 4. wandeczka 9

  Zgadzam się z każdym słowem. Tak jest. Dziwi mnie tylko jedno, tylu uczonych niby, a nie potrafi stworzyć wirusa, który jednak ”pokocha” prezesa?;)Czas nagli, tchórze się mnożą, a korporacje…górą.

  Polubione przez 1 osoba

 5. Najlepszy komentarz ( z sieci ) do „nowego ładu ” :

  -Morawiecki : Mamy 770 miliardów !!!
  -Obajtek : Na ilu ?

  Polubione przez 1 osoba

 6. Wszystko się zgadza, tylko z tą Europą nieco przesadziłeś, Szanowny Revelsteinie, że niby dziadyga nigdy nie był. On samodzielnie nawet na sąsiedniej ulicy nie był. Strach go samego wypuszczać, bo zabłądzi.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: