WIARA / KU KLUX KLER

Zaskoczenie. Dziwisz coś jednak pamięta

Ta historia mnie ujęła i z niepokojem czekam na ujawnienie, iż miejsce miał także trzeci zamach na Wojtyłę o którym rzecz jasna nic na razie nie wiemy. Ale jak Stach pożyje jeszcze trochę, to sobie i o nim przypomni i z pewnością ujawni nam szczegóły. Na razie jesteśmy przy drugim i upajamy się mało znanymi dotąd faktami.

Dziwnie wybiórcza jest ta pamięć Dziwisza. >>> Po latach znakomicie pamięta, że jakiś Juan Krohn dźgnął Karola bagnetem w Fatimie (było to rok po słynnym zamachu Agcy), podaje najdrobniejsze nawet detale tego wydarzenia, ale ni chuja nie pamięta niczego co dotyczy plagi pedofilii w Watykanie i swojej aktywnej roli w ukrywaniu prawdy o tym procederze. Po prostu klasyczna amnezja.

❗️Widział i przeżywał cierpienie papieża, nie widział i nie przeżywał cierpień niezliczonych ofiar swoich kolegów pedofilów.

Stach twierdzi, że informację o tym zamachu ukrywano, żeby nie „rozpalać emocji” i żeby przypadkiem Wojtyła nie został świętym jeszcze za życia. Teraz jednak Staś zaczął nagle gadać. Być może chodzi tu o zwykłe wzbudzenie współczucia i odkurzenie wizerunku Wojtyły, który to bardzo podupadł, a nawet powoli sięga bruku. Klecha więc atakuje, bo info o zamachu może na pewien czas zatrzymać upadający z hukiem mit JP2. Bez wątpienia mamy do czynienia z bajkami kapciowego dla religijnych przygłupów.

No i tak na koniec jeszcze jedna zasadnicza wątpliwość. Jeśli „swoje ocalenie papież przypisywał wstawiennictwu Matki Boskiej z Fatimy” – przynajmniej taką wersję podaje Dziwisz – to coś ta cała matka boska nie za bardzo się jednak postarała. Jak taka zapobiegliwa jest i opiekuńcza, to dlaczego w ogóle pozwoliła, żeby wpierw do Karola strzelał jakiś Turek, a potem na dokładkę dopuściła do tego żeby z bagnetem ganiał go jakiś hiszpański katofaszysta? To wprost niepojęte, i osobiście uważam że to bardzo nieodpowiedzialna jest kobieta. Za nic nie można jej ufać. Podejrzewam, że ta nadzwyczajna ponoć moc mateczki Marysi i szczególna jej jakoby słabość do Polaków (ostatecznie jest kobitką z Podhala), to tylko i wyłącznie pijar. A Polacy jak to Polacy, każde pijarowskie gówno są w stanie w ciemno kupić i łykają je niczym bocian żabę. 🕷

1 komentarz dotyczący “Zaskoczenie. Dziwisz coś jednak pamięta

  1. A przecież już święta inkwizycja miała sprawdzone metody przywracania pamięci…

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: