SZUM&POCHODNE

Satanistyczna Chryja pod Maryją

Niezorientowanym i zapominalskim przypominam, że dziś jest ten dzień. W zasadzie to jest on jutro, ale my, wszyscy jego fani, już dziś wraz z Toruńską Brygadą Feministyczną i Manifą Toruńską, uroczyście rozpoczynamy obchodzić urodziny ojca Tadzika. To taka urodzinowa wigilia.

Punktualnie w południe (ma przestać padać) rozpoczyna się „Chryja pod Radiem Maryja” na którą w imieniu organizatorów serdecznie zapraszam. Chodzi zaś o to, żeby tak po prostu w dowód sympatii dla szanownego jubilata, wspólnie się spotkać, oddać mu należną cześć i oczywiście bezapelacyjnie okazać naszą wdzięczność za błogosławieństwo, którym nas tak szczodrze obdarza. No i oczywiście za to ciepło geotermalne chcemy mu podziękować, które trafia do nas w postaci ciepła nieograniczonej miłości.

Wszyscy jak jeden mąż chcemy, żeby było to prawdziwe satanistyczna orgia, czym Tadzik zawsze się jara i które uwielbia. Orgiastyczny z niego typ po prostu. Tadeuszu Rydzyku obiecujemy, że cię nie zawiedziemy.

I naprawdę najmniejszego znaczenia nie ma fakt, przynajmniej dla mnie, iż pan Tadzik, nasz dzisiejszy i jutrzejszy bohater (jak pójdzie dobrze impreza na pewno potrwa do jutra), to owoc tzw. związku nieformalnego, czyli niesakramentalnego bynajmniej, może właśnie jakieś orgii, orgietki, bunga bunga, niekoniecznie jednak o charakterze satanistycznym. Więc świadomie czy nie, zrobił Tadzia Stasi Rydzyk niejaki Bronek Kordaszewski, konkubent, kochanek…, jak zwał tak zwał, który odziedziczył ją po zmarłym wcześniej Franku Rydzyku. Z jakiś nieistotnych teraz powodów Tadzik nie chciał przyjąć nazwisko tatusia, wolał zostać przy tym maminym i chwała mu za to, bo Kordaszewski nie brzmiałoby tak dumnie jak Rydzyk.

A w ogóle to nie ma najmniejszego znaczenia jak Tadzik powstał i w jakich okolicznościach przyrody, tylko kim jest. Więc cieszmy się i świętujmy. Alleluja! 🕷

1 komentarz dotyczący “Satanistyczna Chryja pod Maryją

  1. Anonim

    No cóż chujem i mendą był, jest i takim zostanie. Amen

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: