EXTRASY okruchy życia

Notatka 36 (#śmisznie)

Krzysztof Śmiszek na Twitterze:
„Zwolnienie red. Marka Twaroga z funkcji red. naczelnego Dziennika Zachodniego to hańba i naruszenie jednej z podstawowych wolności. Wolności prasy i wolności pozyskiwania informacji przez obywateli.”

No, panie Krzysiu kochany, przecież lewica ma ostatnio świetne kontakty z piździelcami, ustalacie wspólnie zasady gry, walczycie o dobro i powodzenie Polski, o demokrację i wolność walczycie. Więc macie jakieś tam przełożenia, dobre kontakty i łączy was nić sympatii zapewne, wiec gadajcie w tej sprawie z Kaczyńskim a nie z nami. Jego przekonujecie, nie nas. No chyba że was wychujali, nigdy nie traktowali i nie będą traktować poważnie, a tak naprawdę mają was głęboko w dupie.

2 komentarze dotyczące “Notatka 36 (#śmisznie)

  1. Anonim

    głosowałem na lewicę, jako na jedyną siłę, która mogła realnie zmniejszyć lub ograniczyć siłę KK w Polsce, ale teraz to już nie ma na kogo głosować. Pozostali sami poleranci biskupich chujków. Czarzasty i Biedroń dali dupy jak stąd do Antarktydy i z powrotem. Czarzasty sam jest cipa, nie polityk. Poprosił na klęczkach, aby go ograli.

    Polubione przez 1 osoba

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: