POLITYKA

Kiedy proces o składanie fałszywych zeznań?

Sąd uznał, że Babcia Kasia czyli Katarzyna Augustynek jest niewinna. Protestując przed Sadem Najwyższym nie znieważyła policjantów, ani nie naruszyła nietykalności osobistej żadnego z nich. Dodajmy, byków po metr dziewięćdziesiąt każdy i na oko po 90 kilo wagi każdy.

Sąd podjął taką decyzję analizując między innymi zapisy całego wydarzenia, dostarczone przez świadków, które całkowicie przeczą wersji przedstawionej przez policję. Na pierwszy rzut oka jest więc po zawodach, aktywistka jest wolna a policjanci znów wyszli na idiotów, co oczywiście zaskoczeniem nie jest.

Tyle, że po mojemu to nie jest koniec sprawy. Bo pytam się całkiem poważnie co dalej z tymi policjantami? Czy spotka ich kara za preparowanie dowodów, składanie nieprawdziwych zeznań przed sądem, a więc pod przysięgą, manipulowanie faktami i przypisywanie podsądnej czynów których nie popełniła? Czy zostaną ukarani także za to, że stosowali względem pani Augustynek niedozwolone środki, bezprawnie ja zatrzymali i generalnie zachowywali się wobec kobiety jak bandyci a nie policjanci? To są zasadnicze dziś pytania.

Gra idzie po prostu o to, czy wypasione byczki pewni swojej bezkarności, nadal będą nękać niewinnych ludzi, kłamać, manipulować, tworzyć nieistniejące fakty, pisać w pozwach co im tylko do głowy przyjdzie, czy może jednak postawi się temu tamę, a bezmózgowców i debili poprzebieranych w mundury zacznie się karać za krzywoprzysięstwo, nadużycie uprawnień oraz próbę świadomego wprowadzenia sądu w błąd. Trzeba też odpowiedzialnością obarczyć ich przełożonych, którzy o wszystkich tych niegodnych i przestępczych praktykach wiedzą, akceptują to, a nawet zapewne do tego nakłaniają.

Jeśli tego nie zrobimy, jeśli nie dopniemy tego, że za przestępcze czyny swoje będą karani, to te chuje nadal w najlepsze będą nas prześladować i mieć prawo w dupie. To szumowiny, bez bata nad sobą.

Więc może warto namówić i wspierać wszelkimi możliwymi środkami Babcię Kasię, aby wniosła przeciwko tym notorycznym kłamcom prywatny akt oskarżenia. Jest szansa że wreszcie zaczną dostawać po dupie. 🕷

6 komentarzy dotyczących “Kiedy proces o składanie fałszywych zeznań?

 1. Popraw literówkę w nazwisku Kasi. Ona się nazywa Augustynek ! https://demotywatory.pl/5027886/Katarzyna-Augustynek-emerytowana-lektorka-jezyka-angielskiego
  Wystarczy poprawić

  Polubienie

 2. Oczywiście, że tak trzeba robić. Nie mogą czuć się bezkarni, a raczej nie mogą być bezkarni.

  Polubienie

 3. tumber456

  Kulsony do wiezienia na wiele lat.To lobuzy bezmozgowcy i chamstwo

  Polubione przez 1 osoba

 4. Marcin B.

  Nigdy. ZOMO Kaczyńskiego jest bezkarne. Pewnie będzie apelacja przeciwko pani Augustyniak

  Polubione przez 1 osoba

 5. wiesiek

  Proces ?
  Prędzej sędzia która jak się okazało wydaje wyroki nie w” interesie państwa” /jak powiadał Piotrowicz były prokurator PRL/. stanie przed Komisja Dyscyplinarna i podzieli losy innych sędziów

  Polubione przez 1 osoba

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: