WIARA / KU KLUX KLER

To jest prawdziwe niebezpieczeństwo

Sądzę, że Episkopat popełnił jednak istotny błąd, w swoim poczucia wyższości i zadowolenia nie zauważył prawdziwego zagrożenia. Bo może ta Astra jest szczepionką nieetyczną i moralnie wątpliwą (podobnie jak J&J) i katolicy a zwłaszcza katozjeby powinni jej unikać jak ognia w obawie przed smażeniem się potem w ogniu piekielnym, ale tak naprawdę wrogiem numer jeden jest proszę jak was Pfizer/BioNTech.

Wyręczając więc głupawych i pozbawionych refleksu i refleksji biskupów, chciałbym uświadomić wiernych, że wynalazcą owej szczepionki jest Uğur Şahin. To proszę ja was Niemiec a przede wszystkim jednak Turek (zło jak widać chodzi parami), urodzony w İskenderun, a na dodatek muzułmanin.

I teraz to co najgorsze.

Nie wiem w jakiej szczepionce kto jakie zaszył czipy, ale jest pewne (to wiadomość potwierdzona przez naukowe autorytety), że❗️w tej pfizerowskiej, został zaszyty złośliwy kod, który uaktywni się po kilku miesiącach od jej przyjęcia i spowoduje masowe przechodzenie na islam. Czeka nas więc w krótkim czasie fala konwersji, czyli nawracania się na islam i nie chcę nawet przewidywać dramatycznych skutków tego procesu. Więc jeśli biskupi, a także szeregowi księża mają jakie takie poczucie odpowiedzialności i jeśli starcza im wyobraźni by przewidzieć skutki nieodpowiedzialnego szczepienia się, to czym prędzej powinni zmienić narrację.

Walić Sorosa, jebać Gatesa, puścić w niepamięć te wyabortowane płody, chuj z nimi że tak powiem, bo to wszystko tylko niewinne zabawy w porównaniu z tym prawdziwym niebezpieczeństwem które nad nami wisi i którego nikt do tej pory nie dostrzegł.

Może i Astra jest niemoralna, może katol grzeszy ją przyjmując, ale to pikuś w porównaniu z tym co zgotował nam Pfizer. Inwazja islamu jest prawie pewna. Koniec Polski, koniec narodu! Widzę już nawet ten Kościół Mariacki zamieniony na meczet (z tej wyższej wieży zrobi się minaret) a w nim mułłę Jędraszewskiego wzywającego do dżihadu. 🕷

8 komentarzy dotyczących “To jest prawdziwe niebezpieczeństwo

 1. wreszcie ktoś napisał, jak jest naprawdę! moja matka po 1. dawce pfizera zdjęła buty. po 2. kupiła mały dywanik. już teraz wiem, do czego to prowadzi. chwila nieuwagi i zakupi burkę na aliexpress. ludzie, obudźcie się, zanim będzie za późno!

  Polubienie

  • Rzeczywiście uporczywe zdejmowanie butów zwłaszcza przy wchodzeniu do kościoła może być pierwszym niepokojącym sygnałem że coś się dzieje. Kupowanie dywaników po drugiej dawce jest jak najbardziej możliwe, choć niepokojącym sygnałem, bardzo niepokojącym, może być kupowanie plecaków lub naszywanie schowków i kieszonek na pasy wyszczuplające. W każdym razie kochani obserwujcie swoich bliskich, egzorcyści niechaj będą w pogotowiu.

   Polubienie

   • wujcio

    Teraz jak zaczęli pfizerem szczepić młodych, to dopiero rodzi się problem. To może oznaczać całe rzesze nowonarodzonych dzihadżystów. A KK dążąc do samozagłady walczy z aborcjanistami.

    Polubienie

 2. Ciesze sie, ze drogi dobrodzieju podjaleś temat i przestrzegasz biedne polskie duszyczki. Dodam jeszcze, ze profesor Uğur Şahin wynalazl te szczepionke razem z zona Dr. Özlem Türeci, która, nie dość, ze urodzona w Niemczech, to jeszcze chwali sie pruska mentalnościa. Źle sie dzieje, a biskupi nie zauwazaja prawdziwego zagrozenia. 🙂

  Polubienie

 3. Supernafin

  Qurczę dzisiaj w sklepie jakiś głos wewnętrzny zmusił mnie do kupienia chałwy. Chyba się zaczyna…..

  Polubienie

  • zbigniew jan welcz

   A zona (Biontech/Pfizer) przed paru dniami kupila maly ale gustowny dywanik. Dzieje sie! Drogi Revelsteinie, prosze sprawdź, jakie szczepionki robia Zydzi! 🙂

   Polubienie

 4. kamrat

  Coś w tym jest,sąsiadka która dotąd mówiła ranyboskie,jezusmaria,o mójboże – teraz mówi allahakbar

  Polubienie

 5. wiesiek

  Oj tam Znając realia tego kraju Meczety się nie przyjmą.!!
  Jak wiadomo wierni przed meczetami zostawiają swoje obuwie.
  A tu i u nas !!
  Wychodzą po, a tu ani jednej pary, lub została tylko jedna para gumofilców a i tak z „wkładem w środku”
  Nie wiem czy tradycje da sie zmodyfikować i przystosować do naszych reali.Buty zabierasz ze sobą.
  To jedno A drugie nie wyobrażam sobie przy naszym poziomie higieny wejście do takiego meczetu Wypięte zady blisko a tu tygodniowe skarpetki i nie zmieniana bielizna,od tygodnia lub dłuzej.
  Nie ten poziom higieny jak u” brudasów i ciapatych” jak mawia nasza przepięknej urody wszechpolska, młodzież.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: