ŻYCIE

Ten dreszczyk nielegalnej majówki

Tytuły krzyczą, że nierząd jakoby odwołał nam majówkę. Pozornie tak to wygląda, choć szczerze mówiąc odwołać to oni nawet sami siebie za bardzo nie mogą. Więc z tą majówką to trochę tak na wyrost.

W każdym razie ja póki co absolutnie nie zmieniam planów i już w czwartek 29 kwietnia wyjeżdżam sobie na tę majóweczkę, dokładnie w to samo miejsce w którym spędziłem dłuższy nieco i całkiem niedawny tak zwany świąteczny weekend (celowo piszę o weekendzie, bo świat tego typu ani nie uznaję, ani tym bardziej „nie spędzam”).

Szczegółów, ani nawet kierunku wyjazdu nie zdradzam z oczywistych powodów. Zaznaczam jedynie, że ośrodek jest i dyskretnie położony i w ogóle zachowuje dyskrecję, co w dziejących czasach jest niezwykle wskazane, a poza tym dobrze karmią i dbają o jak najlepsze samopoczucie starannie wyselekcjonowanych klientów. Tyle w tej kwestii, można już hejtować.

Co do pozostałych szczegółów przedłużonego niby lockdawnu, to wielkich zaskoczeń nie ma. Durnie chwilowo jeszcze u władzy, dali znów upust swojej nieokiełznanej fantazji. 

Myśle sobie, że z ich punktu widzenia najważniejsze, że te święta się odbyły i nikt nie zdecydował się żeby je odwołać niczym tę nadchodzącą majówkę. Ale chodziło przede wszystkim o to, żeby kościelną kasę jako tako napełnić i to sądzę się udało. Lud nie zwiódł, tłoczył się w kościołach, niczym śledzie Lisnera w beczce, a wdowi grosz brzęczał mile na tacy. Tymczasem majówka proszę ja was, to hedonistyczna najogólniej impreza, nic tylko grille i niesubordynacja, więc po pierwsze kościół żadnej korzyści z tego nie ma, a po drugie jest okazja do dalszego prześladowania ludzi i drenowania ich portfeli idiotycznymi mandatami za idiotyczne przewinienia. Już zapowiedzieli, że w trakcie tej majówki kontrole będą powszechne, upierdliwie napastliwe, noszące znamiona celowych prześladowań.

Po nich nic innego się nie spodziewam. Nie ma chyba już sensu powtarzanie ciągle tych samych argumentów. To gadanie ze ścianą. To co ewidentnie widać, że ten zamordyzm im się spodobał i ochoczo go pielęgnują. Ale pierdolcie się kochani, odwołujcie sobie co chcecie, bo mało kto się już tym przejmuje. 🕷

3 komentarze dotyczące “Ten dreszczyk nielegalnej majówki

 1. wandeczka 9

  ”To co ewidentnie widać, że ten zamordyzm im się spodobał i ochoczo go pielęgnują.” DOKŁADNIE!:) łącznie z zaleceniem, proszę :))

  Polubienie

 2. Piotruś Pan

  ja już też prawie gotowy do drogi. Majóweczka od piątku do wtorku. 🙂

  Polubienie

 3. kamrat

  Przepis na majówkę:z jednej strony gril,browarek i inne potrzebne rzeczy,a gdzieś z boku choćby małą figurkę najświętszej panienki.Gdy na horyzoncie pojawi się waadza-zwracamy się w stronę figurki i zaczynamy „Po górach,dolinach”-nie ruszą!

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: