EXTRASY okruchy życia

Notatka 31 (#pustka jędraszewska)

{abpjedr&rev&reworked; #życie #wiara_czyni_czuba #priest_idiot}

Znany humorysta chrześcijański i urzędnik polskiego kościoła katolickiego Marek Jędraszewski, oświadczył wczoraj podczas jakiejś ważnej mszy, że chrześcijanie doskonale wiedzą, iż ich życie nie kończy się pustką. Dokładnie brzmiało to tak: „Nie wiedzą dokładnie, co ich czeka, ale ogólnie wiedzą, że ich życie nie kończy się pustką”. Z jakiegoś powodu Jędraszewski nie zdradził szczegółów. Szkoda.

Informuję więc, po zaciągnięciu opinii u biegłych w mowie i piśmie świętym, że po śmierci wszyscy chrześcijanie, zarówno ci letni jak zaawansowani, z urzędu dostają – bez prawa odmowy – darmowy bilet na festiwal sztuk dramatycznych Jana Pawła II (pseudonim Karol Wojtyła). Jego przejmujące i ujmujące dramaty, od paru lat regularnie grywane są w niebieskim amfiteatrze, przy wypełnionej po brzegi niebieskiej widowni. Nie ma więc faktycznie mowy o jakiejkolwiek pustce. Proszę jedynie pamiętać o zabraniu do trumny maseczki i odkażeniu członków. I to jest ta dobra wiadomość. Do nieba idziemy kurwa, do nieba! Proszę się tylko grzecznie ustawić w kolejce.

4 komentarze dotyczące “Notatka 31 (#pustka jędraszewska)

 1. Revel, chyba jest odwrotnie. Powinno być Karol Wojtyła znany pod pseudonimem Jan Paweł II.

  Polubione przez 1 osoba

  • Niekoniecznie. W Polsce katolickiej lud zna tylko Jana Pawła II. Jak zapytasz – że tak powiem – o panieńskie nazwisko, połowa ma kłopoty. Stąd taka a nie inna kolejność. Zresztą większość swoich „wybitnych literacko” dzieł, napisał właśnie pod tym pseudonimem. Wierszami imponował panienkom. Ponoć był psem na dupy, ale nieśmiałym, wycofanym trochę. Pisanie ułatwiało mu kontakt, rwał na rymy naiwne dziołszki. No, ale nie on pierwszy, nie ostatni.

   Polubione przez 1 osoba

 2. Teodora

  Był psem na dupy takie jak np. dziwisz. Przeczytaj „Miłość i Odpowiedzialność” ale wydanie 1sze lub 2gie, trudne do znalezienia, a zrozumiesz homoseksualizm wojtyłka.

  Polubione przez 1 osoba

  • Niezorientowany

   No to ustalcie jak to było, bo ja niezorientowany w temacie, a wiedzy żądny. Wojtyła w końcu dymał panienki czy dymał panów? A może wpierw były panienki a dopiero potem przesiadł się na panów? W którym momencie to się stało i dlaczego?

   Polubione przez 1 osoba

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: