EXTRASY okruchy życia

Notatka 30. (#bonkowski)

{net&revel; #bydlę #debile #pisbiomasa #degeneraci}

Były senator PiS Waldemar Bonkowski to wyjątkowe bydlę. I nie chodzi tu tylko o jego ksenofobiczne, homofobiczne i antysemickie, w sumie faszystowskie poglądy, chodzi przede wszystkim o czyny.

Znęcał się nad własnym psem, ciągnąc go po drodze przywiązanego do haka własnego samochodu. Na szczęście zareagowała policja. Nie ma dostatecznie mocnych epitetów, którymi można by obdarzyć tego wyjątkowego kretyna. Jego po prostu nie da się już obrazić, wyczerpane zostały wszelkie możliwości.

Myśle sobie, że żadne zwierzę nie zasłużyło sobie na taki los jaki spotkał psa tego pojebusa i degenerata. Jeśli już zastosować by patent ze sznurem, hakiem i samochodem, to właśnie takie mendy jak Bonkowski powinny być ciągane, nago i po szutrowej drodze. Liczę na to, że kiedyś ktoś go dorwie i zafunduje mu taki właśnie sposób „doprowadzenia do domu”. I nie interesuje mnie czy ten „spacer” przetrwa. Takich pisich chujów trzeba tępić wszelkimi dostępnymi sposobami. Zapamiętajcie tę mordę.

12 komentarzy dotyczących “Notatka 30. (#bonkowski)

 1. To coś niewyobrażalnego, brak słów. Choć jestem tzw „starej daty” i nie używam takich słów, to nie potrafię znaleźć innych, żeby nazwać tego typa.

  Polubienie

 2. Brak słów. Powiem tylko, że gdybym była świadkiem tego zdarzenia, zajechałabym śmieciowi drogę i nie patrząc, że jest duży i silny, napierda….bym po pustym łbie metalową rurką. Dobrze, że pies przeżył.

  Polubienie

 3. sugadaddy

  To nie jest odosobniony przypadek. Tak traktują zwierzęta, wyznawcy pewnej sekty, którym wmówiono, że jakieś bóstwo właśnie po to te zwierzęta stworzyło. Jak mawiał pewien, zresztą ksiądz, wieśniak tym się różni od zwierza, że chodzi na dwóch nogach.

  Polubienie

 4. Anonim

  Niestety, skurwysyn jest wysoki i zwalisty, duże ciało, nadwaga i hitlerowski ryj. Mocny z pięści, zdaje się, że stolarz. Głupi jak Roch Kowalski z „Potopu”, na dodatek złośliwy. Typowe cudowne dziecko PISu. Absolwent szkoły zawodowej, więcej bozia nie dała. Ale dla Kaczyńskiego jak znalazł, po co więcej? Jeszcze by zadawał pytania… Chorobliwy antysemita, ksenofob i ogólnie mała szmatka. Zadufana w siebie padlina, której się wydaje że zjadła wszystkie rozumy i jako jedyna ma patent na prawdę. Wyjątkowa menda, nawet jak na PiS. Polecam omijać z daleka, a jak się już napatoczy i zajazgocze z pretensją w głosie, inaczej zdaje się nie umie, to bez oporu spuścić w pierdol. Nawet przeważającymi siłami. Choćby tylko za to, co zrobił swojemu psu. Matka Boska pochwali, a ksiądz powinien rozgrzeszyć. Pan Jezus poczyta za dobry uczynek, a Duch Swięty pobłogosławi długim i zdrowym życiem. Jakby nie kombinować – jak się podwinie pod rękę, nie cackać się. Czyn będzie to patriotyczny. Bonkowski to typowa katolicka bezrozumna kreatura. Uczulony na LGBT, kreacjonista, któremu się wydaje, że jako jeden z wybrańców nie pochodzi od małpy. Imbecyl. Taka szczegółowa charakterystyka, bo osobnik znany mi osobiście. Na co dzień żyje w strachu, że ktoś mu spuści bańki na ryj, podejrzliwy, profil paranoiczny, psychopata. Najlepiej charakteryzuje go postępowanie wobec własnego psa.

  Polubienie

 5. Anonim

  Bonkowski ma zarzuty od prokuratorki. Ale bardzo interesująco w tej perspektywie prezentuje się ostatni występ wiceministra Tomasza Rzymkowskiego, który koniecznie chce zmieniać podręczniki naszym trzecioklasistom. Mówienie o tym, że są to tylko odizolowane przypadki jest chowaniem głowy w piasek. To ideologia katoprawacka. PiS chce obedrzeć nasze dzieci z wrażliwości. Jakoś nie wypowiedział się jeszcze w sprawie Bonkowskiego pierwszy tancerz Rzeczpospolitej Bosak Krzysztof. Nie ma czasu? Leży krzyżem przed ołtarzem? Ma rozwolnienie? Kaca? Zjazd po amfie? Przygotowuje się do egzaminów wstępnych na jakąś prywatną uczelnię w celu uzyskania licencjatu? Klęczy przed Korwinem? Poleruje Jędraszewskiemu? Namawia się z Robertem Bąkiewiczem na wielkanocną obronę kościołów przed zwyrodnialcami z opozycji? Tak chętnie komentuje bieżące wydarzenia, może tym razem też da głos?
  Prawactwo na księżyc! Wasz moczarowski przywódca już zajumał księżyc, macie gdzie wypierdalać!

  Polubienie

 6. Zamordowanego w ten okrutny sposób psa ten bandyta zakopał w ogrodzie a policjantom pokazał innego psa.

  Polubienie

 7. Ten śmieć trafi do piekła, w którym kotły będą obsługiwać psy, źle traktowane i zabijane przez takich bonkowskich… Tego mu życzę, a moje życzenia mają moc !

  Polubienie

 8. maschin

  Do piekła nie trafi bo nie ma piekła. Piekło ma mieć tu na ziemi.

  Polubienie

 9. Anonim

  Piekło robią mu już sąsiedzi.A może zwołać ludzi dobrej woli z Kościerzyny i zrobić mu dyngusa w Lany Poniedziałek? Banerek już ma, teraz jeszcze tylko trochę gówna…

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: