POLITYKA

W imieniu hien głos zabrała hiena

Jacek Świat, to dostojny i względnie uprzywilejowany wdowiec smoleński, co oczywiście niewiele znaczy, ale być może tłumaczy pewne emocjonalne rozedrganie. I otóż pan ów, pozwolił sobie na twitterze nominować Oko Press do tytułu hieny roku za – jak to nazwał – nękanie Tymoteusza Szydło.

Przede wszystkim to nie przesadzajmy z tym nękaniem.

Prawda jest taka, że jak się jest synem prominentnej pani polityk, który na dodatek w świetle kamer i z udziałem innych prominentnych polityków został namaszczony na księdza, który dymnął i obrzuchacił małolatę (kolejny ksiądz pedofil), a potem orzekł, że ten stan kapłański to pomyłka, więc ktoś taki, zawsze będzie przedmiotem zainteresowania mediów. Pan Świat zapewne to rozumie, tylko na wszelki wypadek udaje wariata. Więc media szukały pana Tymka, bo gdzieś zaginął, a nie dobrze jest jak ludzie znani, tak nagle znikają i ślad po nich się urywa. Szukali, szukali i znaleźli.

Okazało się, że Tymek, teraz już nie Szydło tylko dla świętego spokoju Kusiński (to po mamie), pracuje jako referent w firmie ERG Bieruń Folie.

Ale żeby było naprawdę zabawnie, udziałowcami tej firmy są… Daniel Obajtek ze swą mamuśką, a dzięki ich koneksjom firma wyciąga z dotacji ile tylko się da. To jednak dla mnie wątek pobocznym, w tym wypadku zupełnie nieistotny.

Pracę załatwiła Tymkowi mama, co oczywiście nie jest żadnym zaskoczeniem, bo po to są ustosunkowane mamy, żeby pomagały dzieciom jak te są w potrzebie. Uwagę zwraca jedynie pewien rodzaj, że tak powiem skromności, bo przecież teoretycznie mama mogła wyszarpać dla niego jakąś ciepłą, dobrze płatną posadkę w zarządzie państwowej spółki, a tego jednak z jakiś powodów nie zrobiła. Wybrano stosunkowo skromny wariant. No i tyle tej sensacji. Teraz Świat – nie cały świat, tylko jeden niepozorny z wyglądu Jacek – ma do portalu pretensje o to, że Tymka zlokalizowali i status jego opisali, co jest oczywiście niesamowitym skandalem. Jebane hieny, prawda?

Więc chwilę pogadajmy o hienach.

Mam nadzieję, że doskonale wszyscy to pamiętacie, no i że pamięta to zapewne Jacek Świat (foto) – choć rozumiem, że z racji traumy może mieć istotne kłopoty z pamięcią i właściwym postrzeganiem rzeczywistości – jak to sadystycznie jeżdżono całkiem nie tak dawno temu, od rana do wieczora, po synu Tuska, Bodnara, nawet Trzaskowskiego. Pamiętacie, bo ja pamiętam. Kiedy medialnie znęcano się na córce Adamowicza, wcześniej zresztą zamordowanego dzięki nagonce TVP, kiedy zaglądano do plecaków dzieci Giertycha, nękano dzieci Komorowskiego, córkę Rzeplińskiego i córkę Kopacz. Wtedy oczywiście wszystko było jak najbardziej okej i jakoś nie słyszałem żeby pan Świat nominował TVP do miana Super Hieny Roku. Wtedy kurwa twoja mać Jacku drogi, nie czułeś tego dyskomfortu który teraz czujesz, nie oburzałeś się jakoś. Ni chuja ci to nie obchodziło a wręcz pewnie zacierałeś ręce.

Ale jak Tymka nieco tylko szydłem w dupę dźgają, swojego znaczy się, to już olaboga co się dzieje, co za skandal. Nie chce już tu wspominać co na ten temat, tego Szydły vel Kusińskiego, ma do powiedzenia ów zgrywus Morawiecki („Medialny atak na rodzinę Pani Premier Beaty Szydło to bezpardonowa próba podeptania godności drugiego człowieka. Takie nagonki powinny spotkać się z bezwzględnym i powszechnym napiętnowaniem. Także ze strony środowiska dziennikarskiego”), bo nie ma dostatecznie mocnego słowa, którym by można określić tego [- ocenzurowano -]. To znaczy jak widzicie jest, ale pomimo kilku prób jakoś przez klawiaturę mi to nie chce przejść.

Kończąc: jesteście Jacku Świat wszyscy razem wzięci mega skurwysynami i sądzę, że nie powinniście oczekiwać już żadnej taryfy ulgowej. Nie myślcie sobie, że tak w nieskończoność będziecie nękać nas i nasze dzieci, a my tacy potulni nic tylko drugi policzek nadstawimy. Nie ma już takiej opcji! Będziemy walić na odlew tam gdzie można i kogo można. 🕷

6 komentarzy dotyczących “W imieniu hien głos zabrała hiena

 1. Anonim

  Walić po łbie tych troglodytów

  Polubienie

 2. sugadaddy

  Politykę walenia po łbach, zamiast polityki miłości, trzeba było wdrażać od początku – może teraz nie bylibyśmy tłamszeni przez tą bandę.

  Polubienie

 3. Marcin B.

  Ubawiłem się do łez. Jak Oni, to jest pisokomuniści wszelkiej maści, nękają róznych ludzi i ich dzieci, to jest OK. Taka morlaność Kalego (to chyba był jakiś afrykański kuzyn Jarka Bratobójcy Kaczyńskiego): „Kali ukraść krowa – dobrze; Kalemu ukraść krowa – źle”, ergo: „Pislam nęka – dobrze; „nękają Pisokomunistę” – źle”

  Polubienie

 4. Anonim

  Tymek to chyba żadnym pisokomunistą nie jest, to zwykła dupa wołowa, która nie wie do czego służą kondony. To taki post-pisowski piździgroszek, wieczny dzieciak za którego mamusia musi decydować. Pewnie oddaje jej pensję i ma wydzielane na lody, codziennie melduje się w domu przed 20 i jest rozliczany z każdego wypitego piwa i kieliszka wina. Słowem pizda nie oficer, wieczny maminsynek, szantażowany przez mamunię, że już i tak narobił jej obciachu, a przecież ona jest wybitną żoną stanu, o której mowa w podręcznikach i nie wypada, by rozhisteryzowany synuś srał jej w pierzynę. Tymek nienawidzi swojej matki, bo ta kazała mu zostać księdzem. Znane są takie scenariusze z politykami prawicy, kiedy to synkowie po prymicji dawali dyla ze stanu kapłańskiego i do dziś żyją za granicą. Tymek, pierdol mamuśkę, każ jej spierdalać na drzewo! Niech się jebie ze swoim pisem najlepiej gdzieś za Uralem. Zacznij żyć po swojemu i co najważniejsze – na własne konto! Bez worków i folii.

  Polubienie

  • wandeczka

   :)taka opinia, bardzo prawdopodobna. Wszyscy poddani… Tylko w kraju i w parlamencie jakoś nikt się nie poznał na pani Szydło.

   Polubienie

 5. wandeczka

  Dokładnie tak Revel. Walić na odlew.Świetna notka!

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: