WIARA / KU KLUX KLER

Każdemu Maryśka wedle potrzeb

Jakieś zaskoczenie? W zasadzie żadne. Oto bowiem płoccy przedstawiciele polskiego Kościotrupa Katolickiego, nie zgadzają się wyrokiem płockiego sądu. Biskupi nie akceptują wyroku uniewinniającego w sprawie tak zwanej tęczowej matki boskiej. I powiem wam, a nawet tutaj napiszę, że ich rozumiem, nie mam do nich pretensji, bo innej reakcji po prostu być nie mogło.

Prominenci Kościotrupa, w tym i ci płoccy przebierańcy (Libera, Milewski, Marcinkowski), od wielu wielu lat, jeśli nie do wieków, uznają tylko jeden sposób rozstrzygania wszelkich sporów w których są stroną, a mianowicie racja i prawo muszą być po ich stronie. Jak przegrywamy to źle, jak wygrywamy to dobrze. Więc jak uniewinnią domniemanego bluźniercę, to oczywiście bardzo źle się dzieje, skandal jest niebywały, splunięcie w twarz wszystkim katolikom, zaś jak skażą kolegę pedofila z parafii obok, to też jest skandal niebywały, wyrok wołający o pomstę do nieba, bo przecież to taki dobry człowiek był i sługa boży, a wszystko razem to ewidentne prześladowanie jest kościoła, znaczy się tego kościotrupa, to cios w uczucia katolickie i wszelkie inne możliwe.

W tym konkretnym przypadku prawo stanęło po stronie pań kolportujących przed płockim kościołem wizerunek skądinąd uroczej w tej tęczowej aureoli matki boskiej i z takim wyrokiem rzecz jasna żaden przyzwoity ksiądz, czy biskup zgodzić się nie może. Stąd ów jazgot trzech purpurowych (z wkurwu pewnie spurpurowiałych) płockich tenorów.

Ale ich, oraz ich kolegów, zacietrzewienie i i ślepota jest kompletnie niezrozumiała, bo przecież w środowisku ludzi LGBT jest także wielu katolików, w tym też tych wierzących i praktykujących, a w związku z tym powinni oni mieć jak najbardziej prawo do posiadania i czczenia własnej Maryśki. Każdemu wedle potrzeb panowie biskupi, i nie ma w tym nic zdrożnego, bulwersującego, nie mówiąc już o profanacji, czy jakiś obrażonych uczuciach. Biskupi, ludzie z definicji ponoć niezwykle mądrzy (choć praktyka tego nie potwierdza), powinni to rozumieć i raczej wspierać, niźli atakować na ślepo i bez zastanowienia.

Skoro środowiska kibolskie, narodowe i faszystowskie razem wzięte, obrały sobie za patronkę Czarną Mańkę z Częstochowy, pielgrzymują tam, biją pokłony, nieustannie się przed obrazem brandzlując, to czemu własnej Mańki, tyle że kolorowej, nie mogą mieć geje i lesbijki? NIechaj mi to jakiś jeden, byleby mądry biskup wytłumaczy. 🕷

2 komentarze dotyczące “Każdemu Maryśka wedle potrzeb

  1. „mądry biskup” – fantazjujesz Waszeć.
    A co do gejów katolików to 80% obywateli Watykanu to geje („Sodoma”, F. Martel)

    Polubienie

  2. Pingback: Każdemu Maryśka wedle potrzeb — TABLOID ONLINE – komp13

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: