POLITYKA

Obajtek jest nagi.

Mówią, że po tym wszystkim co pokazano, zapewne Obajtka nie odwołają ze stanowiska szefa Orlenu, ale premierem Polski to on chyba już nie będzie. Kaczyński nie da rady przeforsować tej kandydatury. Chociaż… 

No właśnie, po pierwsze Kaczyński to wyjątkowy cynik i oblech, a po drugie w tak zwanym obozie tak zwanej zjednoczonej prawicy, a zwłaszcza w PiS, obowiązuje żelazna zasada, że im większa kanalia tym większe ma szanse na awans. Obajtek jest więc wprost wymarzonym kandydatem na premiera: cynizm, zdolność do kombinowania, kłamania i knucia to jego najmocniejsze strony. Chyba nawet jest w tym dużo lepszy od Morawieckiego, który co prawda klnie, ale ponoć nie tak soczyście i dość oszczędne, a jego skanaliowanie jest dopiero w fazie rozwoju.

Ale jaki tam by nie było, to z mojego punktu widzenia, kogoś średnio w polskość i życie społeczne zaangażowanego, jest mi totalnie obojętne – tu posłużę się plastyczną frazeologią prezesa Obajka – jak wielki chuj, dzban i wyjątkowa kanalia, lub cipa jebana, stoi na czele cyrkowego zespołu pojebów dowodzonego zza kulis przez filigranowego klowna. Mam na to w y j e b a n e! (uwaga: koniec pisania Obajtkiem). 

Zresztą szczerze mówiąc, każda bez wyjątku władza, to z reguły zbiorowisko z jednej strony skurwysynów i typów patologicznych, a z drugiej niepoprawnych ideowców, zazwyczaj będących w mniejszości. Problem w tym wypadku polega jednak na tym, że ta konkretnie władza, stawia tylko na tych pierwszych. Rząd zamienił się więc w nie-rząd.

Aha, no i niezmiennie – pamiętajcie o tej zasadzie – na Orlenie tylko sikamy. 🕷

7 komentarzy dotyczących “Obajtek jest nagi.

 1. Obsrywajska

  Wątpię czy Obsrajtka interesuje bycie premierem, po co mu to? On chce być prezydentem!

  Polubienie

 2. Ja Polak

  Teraz po tym wszystkim to nawet sikanie na Orlenie jest powodem do wstydu

  Polubienie

 3. Anonim

  Byłbym za tym, aby jednak Obajtek został premierem. Miałby możliwość spotykania się z głowami państw. Mógłby pojechać Orbanowi po obajtkowsku, może nawet Elżbiecie II, koniecznie papieżowi, bo pisowscy premierzy zaczynają premierowanie od wizyty w Watykanie, a jakby się udało to i samemu Bidenowi. Poza tym, co widać nawet w telewizji, jest to gość, który ma wyjątkowo soczystą wymowę, więc opluje każdego kto stoi bliżej niż dwa metry, no i kocham to- jako absolwent technikum rolniczego, a zatem abiturient, a nawet absolwent jakiejś prywatnej szkółki i kursów menadżerskich w Gdańsku? – nie uznaje jakże polskiej, narodowej i patriotycznej litery „ą”, zastępując ją „om” – „jadom”, „srajom”,”pierdolom”. W Pcimiu? Tam tak „mówiom”? Czy w całym PISie? Najważniejsze, że Jarosław Kaczyński jest pod jego wielkim wrażeniem. Może szef Orlenu ma po prostu wielkiego chuja? Jarek, daj znać, Polacy są ciekawi, Polki mniej.

  Polubienie

 4. Dajcie spokój. Zaczynam się wstydzić tego, że jestem „Polkom” i do tego „patriotkom” .

  Polubienie

 5. Mietek

  @ewka Nie wstydź się kobieto/kobietą/kobietom? Jak żeś kobietom jest. Polką czy Polakiem być to zaszczyt. A że są wśród nas takie różne chujki to już całkiem odrębna sprawa jest.

  Polubienie

 6. wujcio

  Kaczyński nie raz pokazał, że nienawidzi Polaków. Nie raz już obsadzał na stanowiskach ludzi na zasadzie obelgi rzucanej w twarz. Dlatego nie zdziwiłbym się, że jednak Obajtek będzie kandydatem na premiera lub prezydenta.

  Polubienie

 7. wyczytałem gdzieś, że to siostrzeniec sołtysowej z Brzeszcz. W dzisiejszych realiach to poważna kwalifikacja dająca zielone światło to kariery.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: