POLITYKA

Znamy winnych. Czas na konsekwencje

Narracja naszej władzy jest w tej chwili mniej więcej taka: jesteśmy świetnie przygotowani do szczepień, zwłaszcza seniorów, to jeden z najlepszych systemów szczepień na świecie, wszyscy nam zazdroszczą i pytają jak wy to robicie, a niektórzy nawet zapraszają do siebie żebyśmy im pomogli w sensownym zorganizowaniu ich opieki medycznej, ale niestety to nie działa, no bo ten Pfizer…

Tak, nie ulega najmniejszej wątpliwości, ze za organizacyjnym fiaskiem naszego wspaniałego systemu stoi tylko wyłącznie Pfeizer, on jest winny całemu zamieszaniu, bo on nie dostarczył tego do czego się zobowiązał. No i na dodatek jeszcze ta Moderna, też się właśnie wypięła i powiedziała, że nie da bo nie ma. Śmierdzi to antypolskim spiskiem koncernów – chociaż tego akurat władza z jakiegoś powodu głośno jeszcze nie mówi.

Jest w tym oczywiście wiele racji i wiele rzecz jasna racji ma władza próbując całe zamieszanie ze szczepieniami, które sama stworzyła, przerzucić teraz na barki producentów szczepionek. Sam bym pewnie też tak robił – dając dupy przerzucał winę za wszystko na kogoś innego.

Po prawej stronie, zwłaszcza tej nieszczepionej jeszcze na wściekliznę, słuchać zaś coraz częściej, coraz liczniejsze głosy, że wszystko to przez tą Unię, bo gdybyśmy do niej nie należeli, to moglibyśmy sobie kupić co chcemy, kiedy chcemy i ile chcemy, ot tak na wolnym rynku, niczym jakiś (tfu, tfu…) Izrael. Bo stać nas, bo mamy pieniądze, gospodarka kwitnie, a ludziom żyje się dostatniej. No a tak jest jak jest, te skurwysyny z Brukseli nas ograniczają, nas flekują, pewnie szykanują, zakładają kagańce, odgrywają się za wszystkie swoje dotychczasowe porażki z nami, i niewykluczone, że mamy do czynienia z wybitnie antypolskimi działaniami.

 • To jest spisek przeciwko niepokornej, dumnej, powstałej z kolan i twardo już i pewnie na nogach stojącej Polsce, której niezależność możnych z Brukseli bardzo kłuje w oczy.

No bo przecież nie może być prawdą, że szczepionek nie ma, że kulej produkcja, bo one są, bo gdyby ich nie było, to skąd niby ten wspomniany tu (tfu, tfu…) Izrael by je brał? Inteligentne inaczej i zazwyczaj wybitnie rozumosceptyczne media prawackie w ten mniej więcej deseń nadają, w takie tuby (propagandowe) dmą. I wszędzie ten wprost, albo w podtekście wyrażany argument: czas skończyć z tą Unią, czas z niej wystąpić jak najszybciej, bo to ona jest przyczyną wszystkich naszych porażek i tylko czyha na odpowiedni moment, żeby nas w ogóle zniszczyć, zepchnąć w totalny niebyt. I nie będzie wtedy Polski.

No dobrze, a jak jej nie będzie to co? Stanie się coś? Pytam ja, zwolennik paszportu United Europe a nie Rzeczpospolita Polska🕷

10 komentarzy dotyczących “Znamy winnych. Czas na konsekwencje

 1. Tu jest Polska

  Panie autorze, ostatnie zdanie to prawdziwy skandal. To przejaw skrajnego antypolonizmu. Wstyd.

  Polubienie

  • wujcio

   Najpierw jest się człowiekiem, potem Europejczykiem, potem Polakiem i potem ewentualnie katolikiem. Oczywiście u wolaków, jak zawsze, wszystko na odwrót.

   Polubione przez 1 osoba

  • To tak na poważnie, czy dla jaj ?

   Polubienie

 2. Anonim

  A ja mysle podobnie ja Tu jest Polska. Samo pytanie co się stanie jak Polski nie będzie i ze ważniejszy dla autora byłby paszport z inny napisem, jest tyleż niezręczne co i skandaliczne. Takich pytań po prostu nie wypada stawiać a nawet nie wolno stawiać. Nie po to nasi dziadkowie walczyli ten kraj, ginęli, żeby teraz lekką rączką kwestionować zasadność jego istnienia i uważać – cóż za nonszalancja -że nic sie nie stanie jak Polski nie będzie. Zaglądam tu dość często ale wzbierający na sile antypolonizm autora woła o pomstę do nieba. Jak sie tu mieszka, ma obywatelstwo i korzysta z dobrodziejstw państwa, to jest się zobowiązanym do jakiej takiej lojalności. a tymczasem… szkoda gadać. 😦

  Polubienie

  • A jakież te dobrodziejstwa masz od państwa ?.Za wszystko płacili podatkami i krwią przodkowie, płacisz i ty. Porównaj życie obywateli w innych krajach : są biedniejsi i bogatsi ,lepiej wykształceni lub gorzej ,ale państwo nie wpycha się do życia prywatnego, nie każe wyznawać jedynie słusznej wiary, nie każe się nadymać .Rządzący otrzymują kasę za dobrą organizację życia, nie robią łaski!

   Polubienie

  • Anonim

   Zapytaj się dziadków, czy „o tako Polskie” walczyli? Wielu z nich wolałoby miec paszport z napisem UE, a ilu z tych dziadków miało paszport na napisem United States of America? Zapewniam, że to liczba od której łatwo dostać zawrotu głowy.

   Polubienie

 3. Zjednoczona Europa jest naturalną odpowiedzią na wyzwania przyszłości. Poziom suwerenności państw narodowych będzie wynikiem różnorodnych kompromisów, ale poczucie wspólnoty zwycięży.

  Polubienie

 4. Polak2

  Po to nasi dziadowie walczyli za Polskę, żeby teraz mógł rządzić karakan z Żoliborza. Pewnie się w grobie przewracają. Marzy mi się Świat bez Polaków – katolików.

  Polubienie

 5. Tak to prawda nasi przodkowie walczyli o Polske rowna,sprawiedliwa,i demokratyczna.A co mamy kraj rzadzony przez pokurcza kaczke bandyte z zaliboza.I czarna sukienkowa mafie pedalsko – pedofilska.O taka Polske wam chodzi durne polaczki.Ja sie wstydze pzyznawac ze jestem Polakiem,choc mieszkam przeszlo 50 lat na zachodzie.Na pochybel wszyskim polaczkom ktorzy popieraja taka zaklamana wladze.

  Polubienie

 6. I dlatego polska nic nie osiaga… bo polak polakowi wilkiem….

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: