POLITYKA

On stoi tam gdzie kiedyś stało ZOMO

Anżej Du*a udzielając wywiadu dla TVN stwierdził, że „policja działała bardzo profesjonalnie, ponieważ nikt z protestujących nie zginął”. A zapewne powinien zginać – ze względu na maseczkę nie widziałem wyrazu jego twarzy, tylko te świdrujące oczy – bo policja musi być twarda i twardo strzec narzuconego siłą i przekrętami kaczego prawa.

Żeby domknąć myśl swą światłą, powinien dodać – czego nie zrobił, ale na pewno tak pomyślał – że cieszy go niezmiernie, iż policja robi dużo, żeby się uwiarygodnić i przypodobać władzy. Jednak póki kogoś wreszcie nie zatłucze pałami na śmierć (przykład Stachowiak pokazuje, że świetnie radzi sobie też z paralizatorami), nie może raczej liczyć na poklask i pełne uznanie.

❗️ Ni mniej ni więcej oznacza to pełne przyzwolenie na przemoc i dalsze brutalne działania i tak brutalnej już, żeby nie powiedzieć brunatnej policji.

Tak rozumiem cały ten wywód pana Du*y, faceta chcącego uchodzić za poważnego. To oczywiście próby czcze i kompletnie bez sensu, bo od dawna wiemy kim on jest, oraz wiemy, że Polska ma za prezydenta [- każdy wpisuje co chce i co czuje -] i to bezapelacyjnie. Zresztą każdy bez wyjątku wywiad tego pana, bez względu na kolor stacji, lub stopień jej płaszczenia się przed rozmówcą, niezmiennie dowodzi tego, co każdy z was zapisał sobie w tym nawiasie.

Przy okazji, w ramach tego wywiadu, pojawił się również wątek „niesubordynacji” przedsiębiorców. Prezydent zapytany czy spotkałby się z tymi, którzy łamiąc wszystkie te niekonstytucyjne nakazy i zakazy otworzyli swoje biznesy, odpowiedział, że jak najbardziej i bardzo chętnie, jeśli protestujący będą mieli tylko taką wolę. No ja nie wiem, czy oni będą kiedykolwiek mieli taką wolę. Bo niby po co mieliby spotykać z gościem, który poza gadanym, czyli nawijką bez znaczenia, nie ma żadnych innych przymiotów, nic nie może, nic nie załatwi, powymądrza się jedynie i nastroszy piórka. Na chuj komu takie widowisko i jaki to ma sens? Po co tracić czas i nerwy?

Sami powiedzcie, co może ten bidny w sumie facet, zredukowany do roli politycznego pantofelka a może ameby, zamknięty ze służbą i squaw w klatce pod kryształowym żyrandolem? Puścić bąka sobie może, beknąć albo czknąć, napić się też może i zakąsić, ewentualnie zadzwonić, choć nie zawsze i nie do wszystkich. Ot i cały to ten wywiad. Czego żeście się spodziewali? 🕷

11 komentarzy dotyczących “On stoi tam gdzie kiedyś stało ZOMO

 1. kamrat

  Kto zacz-wiadomo.Tragiczne jest to,że to NIC ma ponad 40% wyznawców!
  Pamiętasz Revelu filmowego szwejka?Ta sama tępa gęba.Tamten przynajmniej bawił,ten zwyczjnie wkurwia!

  Polubienie

  • Dlaczego wysoka komisja uznała Szwejka za idiotę:
   Niżej podpisani lekarze sądowi ustalają całkowitą tępotę umysłową i wrodzony kretynizm przedstawionego wyżej wymienionej komisji Józefa Szwejka, która to tępota wyraża się takimi słowy, jak np.:»Niech żyje cesarz Franciszek Józef I !« co samo przez się wystarcza do oświetlenia stanu umysłowego Józefa Szwejka jako notorycznego matołka. Niżej podpisana komisja proponuje ,zatem: Umorzyć dochodzenie przeciwko Józefowi Szwejkowi. Odesłać Józefa Szwejka do kliniki psychiatrycznej dla ustalenia, jak dalece jego stan umysłowy może stać się niebezpieczny dla otoczenia”.
   https://wolnelektury.pl/…/hasek-przygody-dobrego-wojaka… str15
   Gdyby ta komisja działała dzisiaj, do podobnej diagnozy wystarczyłoby oświadczenie :
   „Niech żyje wielki prezydent Andrzej Duda”

   Polubienie

   • Anonim

    A jeszcze lepiej „Lech Kaczyński”. albo „Jan Paweł II”. I ponad połowa Polaków powinna zostać osadzona w zakładach opieki psychiatrycznej zamkniętej. Mimo rozmiarów – Naprawdę WARTO!

    Polubienie

 2. Emil Kamiński

  Nie podobają mi się niektóre określenia autora, świadome granie negatywnymi skojarzeniami, wszechobecne brutalizmy i nazbyt frywolny styl, ale faktycznie trudno dyskutować z tym że policja jest coraz bardziej brunatna, a pan prezydent to postać tragiczna a momentami nawet odrażająca.

  Polubienie

 3. berlin342

  Ta cala du.a to niepowazny facio.powinien byc koscielnym na jakis zadupiu w Bieszczadach,a nie preziem w p…..e.Bo prezydentem kraju To on nie jest,nie byl,i nie bedzie.

  Polubienie

 4. krzycho45

  Nawet nienarodzone dziecko wie,że Duda siedzi przy stoliku,ale Kaczyński ustawia grę i rozdaje karty.

  Polubienie

 5. wiesiek

  Ludzie ,chciałoby się krzyczeć Czy wy naprawdę nie widzicie nic złego w „przesuwaniu prokuratorów do odległych prowincji”I to z dnia na dzień.
  Prokurator to nie pierwszy lepszy od łopaty, który z może być przesuwany 50 m dalej wraz z łopata
  Prokurator to setki prowadzonych spraw.Zaczętych.rozgrzebanych lub w trakcie .To oczekiwanie aby do akt dołączyć dodatkowe zeznania i ekspertyzy.To jego znajomość akt to intuicja właśnie która pozwala mu na postawienie zarzutów w oparciu o materiały śledztwa.To w końcu nagłe przerwanie prowadzonych”w sprawie” śledztw.Takie z nimi postępowanie to zbrodnia na sądownictwie. Zbrodnia „na sprawiedliwosci”

  Polubienie

 6. Jaroslav Hašek

  To skandal! Proszę nie obciążać Szwejka bezzasadnymi i niesprawiedliwymi porównaniami. Autor

  Polubienie

 7. wujcio

  W poniedziałek ruszy w PiSie przekaz dnia i zaczną tłumaczyć Dudę. Dopiero będzie kabaret.

  Polubienie

 8. Du.a to PAJAC. Nie mogę pojąć, kto go wybrał na drugą kadencję…

  Polubienie

 9. Pingback: On stoi tam gdzie kiedyś stało ZOMO — TABLOID ONLINE – komp13

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: