EXTRASY szorty miss Derwish

Szorty Miss Derwish (46): Wyścig

Słyszę a nawet czytam, że co niektórzy w Polsce nam zazdroszczą, aczkolwiek w życiu do tego nie byliby się w stanie przyznać. Zazdrościć Żydowi, że zaradny i poukładany? No kurwa nigdy, no fuckin’ way! Jestem daleka od traktowania tej całej historii w kategoriach jakichkolwiek zawodów sportowych, ale fakt faktem, że póki co jesteśmy zdaje się światowym liderem pod względem efektywności szczepień. Po prostu niektóre rzeczy potrafimy dobrze robić. C’nie?

Wedle informacji z wczoraj mamy zakłutych dobrze ponad milion obywateli – plus minus, bo nie śledzę tego zbyt uważnie – co przy populacji mniej więcej 8,5 miliona, daje całkiem przyzwoity wynik, powiedzmy jakieś 12%. Rozumiem przeto, że wy jako naród wybrany przez Jezusa (bo przez boga to ponoć my), nie możecie być gorsi i zaszczepiliście do wczoraj przynajmniej 4,5 miliona, albo trochę więcej, w chuj ludzi jednym słowem. Chodzi tu też o te sławetną godność, bo to jednak wstyd z Żydami na każdym kroku przegrywać.

Zwracam też uwagę, że u nas Netanjahu publicznie, jako pierwszy się zaszczepił, a u was Kaczyński, faktyczny szef tegoż państwa, rozumiem ciągle jeszcze pod kołdrą? Choć znajomi z Warszawy mi plotkują, że już parę dni temu tajnie w domciu go zakłuli, całą nota bene tę wierchuszkę, wcześniej od tych celebrytów, tylko boją się teraz do tego przyznać, żeby jeszcze większej afery nie było od tej która już jest.

A’propos zaś owych celebrytów, to śmiech pusty ogarnia jak się tego wszystkiego słucha. Robicie aferę, że 18 osób się bokiem zaszczepiło, co jest tak samo śmieszne jak cały ten dęty narodowy program. Jedna wielka prowizorka i miotanie się od ściany do ściany. Więc patrzcie i uczcie się, jeśli w ogóle jesteście w stanie cokolwiek się nauczyć, bo żeby to zrobić trzeba przyjąć do wiadomości, że na świecie jest jednak ktoś mądrzejszy od was, z czym niestety może być poważny kłopot. Tymczasem u nas, nie wnikając w szczegóły, obowiązuje prosta i czytelna zasada: jeśli pod koniec dnia zostają jakieś niewykorzystane dawki, to są szczepione osoby, które dobrowolnie ustawiły się w kolejce pod takimi punktami. Pomijam już świadomość społeczną która jest u nas zupełnie innym poziomie. Wszystko można, tylko trzeba mieć to wszystko jako tako poukładane w głowie. Spróbujcie kochani, jest jakaś mała szansa, że wam się uda.

♦ Piszę jak jest, nie ma zmiłuj i nie ma to tamto. (City Yafo, IL – Dizengoff St – Aroma Cafe, chwilowo zamknięta) 🕎

11 komentarzy dotyczących “Szorty Miss Derwish (46): Wyścig

 1. Piotr Nowak

  Obrzydliwy tekst, skrajnie antypolski. Takie coś powinno być ścigane z urzędu

  Polubienie

  • Polak2

   Twój poziom inteligencji powinien być ścigany z urzędu. Tak na marginesie – co ty tutaj robisz? Zabłądziłeś? Teraz szybko do kościółka i wyspowiadać się, że takie teksty czytasz.

   Polubienie

  • Ty idioto, Pietrze Novak 🙂

   Polubienie

 2. wiesiek

  Gdyby nie to iz głośno by wrzeszczeli ci wybrani przez Jezusa rożnej maści rycerze z mieczami,bojowymi różańcami zaciśniętymi w gore podniesionej pieści, pewno by nasz najlepszy z rządów zwrócił się do Izraela z pytaniem „a jak wy to robicie”.
  A tak to sie boją!!
  A moze i resztki przyzwoitości nie pozwalają na apel.Zaszczepiliście wszystkich to co wam zostało dajcie nam” by się nie zmarniło”

  Polubienie

 3. kamrat

  Piotrusiu-a kuku1Widać żeś Polak i katolik,ergo debil!

  Polubienie

 4. Barbro

  O, jeszcze jeden „Nowak”sie objawil! I to jest ta „prawdziwa zaraza”.

  Polubienie

 5. Prawda w oczy kole Prawdziwych Polaków.

  Polubienie

 6. Kamikace

  Na szczęście jestem ze Śląska, więc takie teksty nie robią na mnie wrażenia. To znaczy nie są gorszące. Zresztą sąsiedzi babci pochodzenia żydowskiego mieli i na nas wpływ. Babcia używała zwrotów z kultury żydowskiej, natomiast nie o tym chcę gadać. W pełni się z tym zgadzam że system opieki zdrowotnej w Polsce jest totalnie spartaczony, a izraelski mógłby być wzorcem jak zreformować ten polski. No ale jak to zrobić w tej konstelacji politycznej? Kiedy w Polsce władzę posiadają albo nieroby z PO albo nadmuchane narodową dumą balony z PiS. No przecież brać wzorce od Żydów, to by się im świat zawalił.

  Polubienie

 7. krzycho45

  Proces musi przejść polska mentalność,zanim osiągniemy stan cywilizacyjnej normy.

  Polubienie

 8. Pingback: Szorty Miss Derwish (46): Wyścig — TABLOID ONLINE – komp13

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: