Oto głos pierwszego z brzegu dupoliza, Sasin się wabi:

„Już 9 grudnia minie 29 lat od startu @RadioMaryja, największej rozgłośni katolickiej w Polsce. Obrona polskich wartości i wiary chrześcijańskiej stanowi fundamenty, które są siłą mediów z Torunia. Serdeczne życzenia i wielkie gratulacje dla Ojca Dyrektora!”

Popatrzmy czym są te „fundamenty” i jak Rydzyk broni „polskich wartości i wiary chrześcijańskiej„. On jasno to zdefiniował podczas sobotniego urodzinowego sabatu.

Stojąc na tle portret innych, wielce zasłużonych dla kościoła pedofilów, bez mrugnięcia okiem definiował tradycyjne wartości polskiego katolicyzmu. Że brutalne i systematyczne, w praktyce bezkarne ruchanie dzieci, to tylko wyraz „ludzkich słabości„, a księży trzeba zrozumieć i rozgrzeszać, bo oni to wszystko tylko tak z miłości do drugiego człowieka robią, służąc w ten sposób bogu w sposób najlepszy jaki potrafią. To nie księdza grzeszą, to grzeszą dzieci, napadając księży, i kuszą ich bezwstydnie ściągając przed nimi majtki i ręce wkładając pod sutannę. Tak, taka jest prawda, a kto twierdzi inaczej ten kłamie manipuluje na szkodę polskiego kościoła.

No i ten biskup Janiak, to ofiara nagonki, to „męczennik naszych czasów„, w związku z tym należ mu się przeprosiny i szacunek.

Nie ma najmniejszej nawet wątpliwości, że wszyscy kościelni pedofile, ci czynni i ci przygotowujący się dopiero do zgwałcenia pierwszego w swoim życiu dziecka (kiedyś musi być ten pierwszy raz), dostali od Rydzyka na Mikołaja śliczny prezent. Zapewnienie o bezkarności, plus bardzo wygodne alibi, że to wszystko to tylko „pokusa”.

A słowa jego gorąco oklaskiwała rządowa ekipa (Błaszczaki, Wosie, Ziobry…), po mojemu jawni wspólnicy w procederze krycia kościelnej pedofili.

Rydzyk ty skurwysynie i gnido jebana, będziesz się smażył fiucie w tym waszym piekle, na ruszcie, równiutko z każdej strony niczym prosiak, a potem naczelny diabeł, mistrz tej ceremonii, rzuci cię psom na pożarcie i mam tylko nadzieję, że psy się nie zatrują, bo teoretycznie powinni. Amen! 😈

7 komentarzy dotyczących “Wspólnicy

 1. wiesiek

  Powiedzą napiszą JP oszukany
  Oszukany Ten co to w osobistej modlitwie codziennie modlił się do Ducha Świętego aby ten kierował jego postępowaniem.
  A okazało się iż Duch Święty to Don Stanisław
  A
  JP ponoć codziennie odmawiał
  Duchu Święty, proszę Cię o dar mądrości do lepszego poznawania Ciebie i Twoich doskonałości Bożych,o dar rozumu do lepszego zrozumienia ducha tajemnic wiary świętej,
  o dar umiejętności, abym w życiu kierował się zasadami tejże wiary,
  o dar rady, abym we wszystkim u Ciebie szukał rady i u Ciebie ją zawsze znajdował,
  o dar męstwa, aby żadna bojaźń ani względy ziemskie nie mogły mnie od Ciebie oderwać,
  o dar pobożności, abym zawsze służył Twojemu Majestatowi z synowską miłością,
  o dar bojaźni Bożej, abym lękał się grzechu, który Ciebie, o Boże, obraża.
  Amen.
  Rok przed swoją śmiercią słabnący już papież drżącym pismem zapisał ją na kartce, aby nie została zapomniana. Opublikował ją „Tygodnik Powszechny”. Życzeniem św. Jana Pawła było, abyśmy nigdy o niej nie zapomnieli. Zachęcał do tej modlitwy podczas spotkania z młodzieżą w Warszawie.

  Polubienie

 2. Piekło jest tylko dla katolików, więc Rydzykowi, który w boga nie wierzy, nie grozi.

  Polubienie

 3. Anonim

  A może jedyną słuszną prawdą jest to, że są wysłannikami służącymi Majestatowi Diabelskiemu.

  Polubienie

 4. Duchowa orgia ? . Kościuszko jasno się wyraził o duchowieństwie i religii : powinien być bohaterem narodowym!

  Polubienie

 5. A Richard wie, do czego służy przyłbica? Bo na zdjęciu sprawia wrażenie, jakby nie miał o tym pojęcia.

  Polubienie

 6. Anonim

  A prezydent Torunia to tak pozwolił na te rydzyjkowe orgie? Pewnie nie zgłosili nawet. Media powinny rozszarpać to kurewstwo na strzępy. Teraz jest dobra okazja. A tych orlenowych i tak nikt nie czytał.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: