SZUM&POCHODNE

Upiorne błyskawice

Krysia Pawłowicz przeżywa ciężkie chwile. Jej stan zdrowia gwałtownie się pogorszył, a jednym z objawów są zmienne stany świadomości w które nieustannie wpada. Raz jest to głęboka depresja na granicy samobójstwa, a za chwilę stan niewytłumaczalnej euforii na granicy kompletnej głupawki. Krysia z radości jest nawet w stanie wyskoczyć z drugiego piętra (byleby nie z wyższego, bo w trawniku będzie dziura).

Opieram się tu na relacjach nielicznych jej znajomych, poważnie zaniepokojonych stanem zdrowia Kryśki. Jednak coś jest na rzeczy, bowiem o jej złej kondycji świadczy chociażby ostatni list do Kurskiego. Apeluje w nim o to, by artystki które popierają Strajk Kobiet, nie śpiewały kolęd na antenie, ponieważ będą jedynie „udawać magię świąt” (uwaga, pisownia oryginalna):

„Śpiewy KOLĘD przez panie z zadym „za wolnym zabijaniem dzieci”, które wpadną na chałturę do telewizji udawać „magię świąt” i „wzruszenie” z „przyjścia Jezuska”, będą popisami ZAKŁAMANIA. Telewizjo, Prezesie Jacku Kurski, nie wpuszczaj nam tych błyskawic przed oczy na Święta. Nie hańb Boga.”

Nie wiem czy Jacek Kurski jakoś się do tego ustosunkował, ale z naszej strony chcieliśmy zapewnić panią Kryśkę, że żadna licząca się i poważna artysta, zwłaszcza związana ze Strajkiem Kobiet, poważnie traktująca swą karierę i właściwie o nią dbająca, raczej nie wystąpi w publicznej telewizji, bowiem uważa ją za ściek nieczystości i medialne szambo, z którym współpraca po prostu nie przystoi. I nie ważne, czy chodzi tu o śpiewanie kolęd czy może hymnu. To powinno Pawłowicz uspokoić i ukoić. Żadnego podcinania żył proszę!

A tak w ogóle to pytanko mam. Budujemy sobie tu w redakcji taką niewielką szopkę, sianko, dzieciątko, zwierzęta, te sprawy… Brakuje nam chętnej do obsadzenia roli owcy. Wchodzisz w to kochanieńka? Zaznaczam, że role barana i osła obsadzili już koledzy Suski i Terlecki.

No i BTW. jeszcze.. to nie wiem, czy pani Krystyna już wie, że ten bóg o którym wspomina, to ponoć gejem jest. Ciąży na nim najpewniej również zarzut pedofilii, ale niestety Jezusik odmawia jakichkolwiek zeznań i zrzekł się odszkodowania. 😈

3 komentarze dotyczące “Upiorne błyskawice

 1. Anonim

  Idiotka i głupia piździaw, nie ma sensu się tym czymś zajmować

  Polubienie

  • W zasadzie tak, ale niestety ze względu na pełnioną funkcję ona może mieć duży wpływ na nasze życie.

   Polubienie

 2. Prymitywny babol… Nie napiszę nic więcej, bo byłoby niecenzuralne.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: