POLITYKA

Po pierwsze, drugie i trzecie

Tak więc po pierwsze, zwracam się tu do pana Kamińskiego, który mówi: „Nie będzie w Polsce żadnej rewolucji. Nie dopuścimy do tego…” Otóż nie po raz pierwszy jest pan w błędzie. Jak nie odpuścicie i nie odejdziecie po dobroci, to w Polsce będzie rewolucja, jaka wam się nie śniła.

Nie dziś, to jutro i nie będziecie w stanie tego zatrzymać. I będzie to bardzo bolesny proces, bo każda rewolucja jest bolesna zwłaszcza dla dyktatorskiej władzy, ze szczególnym uwzględnieniem jednostek szczególnie patologicznych.

Pan na dodatek jest skazańcem z odroczonym wyrokiem odsiadki, a to, że łamiąc wszelkie zasady praworządności ułaskawił pana niezbyt rozgarnięty kolega, wcale nie działa na pana korzyść. Jest pan przez to w sytuacji zdecydowanie gorszej. Do trzech lat które na panu wiszą, dojdą lata kolejne. Ile tych lat będzie nie wiem, bo zdecyduje o tym niezależny już sąd. I nie wiem też, czy to drżenie rąk, ta zauważalna trzęsiawka i plączący się język, to efekt nadużywania tego i owego, czy może już pojawił się paraliżujący organizm strach. Szczerze mówiąc w pana sytuacji, zapić się na śmierć to jest jakieś wyjście.

Po drugie, dla zachowania politycznej równowagi, zwracam się do pana posła Budki. Panie pośle ten wniosek o odwołanie tego kretyna z Żoliborza, to zwyczajna dziecinada. Po co się w ten sposób po raz kolejny ośmieszać wiedząc, że i tak nic z tego nie będzie wynikało. No, a nawet gdyby jakimś cudem to się jednak udało, to co z tego dobrego dla Polski i dla nas wyniknie? Ten baran przecież dalej będzie rządził, tak jak rządził kiedy nie był tym wicepremierem. Więc błagam odpuście sobie takie żenujące pokazówki i zamiast składać bezsensowne wioski o odwołanie jakiejś swołoczy, zajmijcie się lepiej politycznym zagospodarowaniem coraz bardziej nabrzmiewających na ulicach nastrojów.

A tak a’propos, wiewiórki mówią a wróble z Mickiewicza ćwierkają, że towarzysz Kaczor od pewnego czasu nie mieszka w swoim domu, bo został przeniesiony w inne, bezpieczne miejsce. Wedle jednych źródeł rezyduje w ochranianym ośrodku rządowym Parkowa, wedle drugich znalazł schronienie w pilnie strzeżonej jednostce wojskowej na Żwirki i Wigury. W sumie nieważne, bo jak przyjdzie czas, to go się odnajdzie.

No i po trzecie… Zamaskowani bandyci z pałkami teleskopowymi, wchodzący miedzy kobiety, to w Polsce pewien nowy standard, acz trochę ich rozumiem, bo pałowanie bezbronnych kobiet jest dużo bardziej bezpieczne a zapewne i przyjemniejsze od napierdalania się z pato-patriotycznie zorientowanymi bandytami z listopadowego marszu. Nie jest wykluczone, że tą pałującą i miotającą gazem hołotą były te wcześniej zatrzymane bandziory z marszu Bąkiewicza. Zaistniał pewien układ, tzn. wziął ich na dywanik powiedzmy pan komisarz Zięba i mówi:
Macie tu kurwa chłopaki pały, takie nowoczesne, teleskopowe, kupiliśmy je na Białorusi za pieniądze z Unii, i macie nimi napierdalać te głupie babska ile wlezie, a jak dobrze wykonacie zadanie, nie będziecie się opierdalać to w nagrodę wycofamy wobec was wszystkie zarzuty i będzie git. No, to o roboty chujki”.

No, ale tak to jest z tą naszą policją, muszą się kimś wysługiwać, bo skoro sflaczały nieco senior Czarzasty był w stanie małym palcem ciężko skatować dobrze odżywionego policyjnego byczka, to strach pomyśleć co by z tym byczkiem zrobiła młoda wkurwiona kobitka. No miazga by była. 🕷

4 komentarze dotyczące “Po pierwsze, drugie i trzecie

 1. kamrat

  No właśnie-Budka!Co rusz chce to tego,to owego i siamtego odwoływać wiedząc,że tamci obronią każdego swojego
  I że po tym głosowanie każdy z nich będzie silniejszy.Zatem -po co?!Jojczący dupek!

  Polubienie

 2. Anonim

  Spoko przyjdzie taki czas ze wywleczemy Kaczora na ulice

  Polubienie

 3. Krzycho45

  NAPRZÓD MŁODZIEŻY ŚWIATA!
  ANDRZEJ RODAN,człowiek gorszego sortu,zdradziecka morda,pisarz bardzo zakazany,filozof,historyk,autor 58 książek,w tym czterotomowa “Historia głupoty w Polsce”,TAKO rzecze:”Ta wasza cała władza jest pojebana,jej szef skurwiona ciota,rządowi to tylko przypierdolić.PRZEGRACIE Z DZIELNĄ POLSKĄ MŁODZIEŻĄ,która zna lepiej świat niż wy,tumany,czyraki,czarnki i prostaki!
  A ja jestem chłopak z łódzkiego Widzewa i popieram polską bojową młodzież!

  Pałki teleskopowe to proste,niezawodne i bardzo skuteczne narzędzia samoobrony stosowane również przez demonstrantów, przeciwko zamaskowanym bandytom.Służą również do rozbijania szyb i innych przeszkód w sytuacjach awaryjnych.Efektywne przy wykonywaniu i blokowaniu uderzeń.Dobrze sprawdzą się podczas zakładania dźwigni i innych manewrów samoobronnych.
  W polskim prawie karnym istnieje instytucja obrony koniecznej,z której korzystamy,gdy nasze dobro (zdrowie,życie) jest bezpośrednio i rzeczywiście narażone na utratę.W tej sytuacji nawet,jeżeli odpierając atak wyrządzimy krzywdę napastnikowi nie ponosimy za to odpowiedzialności karnej,ponieważ sąd może odstąpić od ukarania.
  Do obrony osobistej możesz użyć środki techniczne,których zakup nie wymaga pozwolenia Policji.Do środków tych zaliczamy:
  1) pojemniki z gazami,cieczami oraz żelami;
  2) alarmy osobiste;
  3) paralizatory.
  4) razie potrzeby do obrony osobistej można również użyć różnego rodzaju przedmioty codziennego użytku:parasol,torebka,neseser,
  walizka,długopis,pióro,flamaster,klucze,itp.

  Polubienie

 4. Pingback: Po pierwsze, drugie i trzecie — TABLOID ONLINE – komp13

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: