EXTRASY powiedzieli

POWIEDZIELI: Eliza Michalik

Eliza Michalik – dziennikarka telewizyjna, radiowa i prasowa. Felietonistka „Gazety Wyborczej”, a dziennikarka telewizji internetowej Onetu, oraz Radia Nowy Świat. W roku 2019 uruchomiła swój własny kanał na YouTube, na którym publikuje autorskie felietony wideo. Prowadzi także relacje na żywo na portalu Facebooku.

„…nie uważam, że za prezydentem stoją jakieś ciemne siły, że ktoś nim kieruje, ani że jego wypowiedzi wynikają z makiawelicznych kalkulacji. Przeciwnie, sądzę nawet, że Andrzej Duda nie ma pojęcia o fake newsach i dezinformacji – coś tam pewnie słyszał, ale zdziwiłabym się, gdyby potrafił wykazać się faktyczną wiedzą o tych niezwykle groźnych i złożonych mechanizmach współczesnego świata i polityki. Niestety – i dlatego to nie jest dobra wiadomość – żywię głębokie przekonanie, że prezydent Polski jest zwyczajnie niemądry. Że paple bezmyślnie, nie rozumiejąc rangi, wagi, znaczenia i wpływu, nawet mimowolnego, ani swoich słów, ani urzędu, a wszystkie szkody, które wyrządza Polsce (jego słowa o tym, że wybory w USA nie są jeszcze rozstrzygnięte poszły niestety w świat), wyrządza z bezmyślności”.

3 komentarze dotyczące “POWIEDZIELI: Eliza Michalik

 1. Anonim

  Po co się tym siurkiem w ogóle zajmować? Szkoda na niego klawiatury

  Polubienie

 2. Moim zdaniem Anżej jest Polakiem jakich wielu : nieprzyzwyczajony do samodzielnego myślenia, bojący się i nierozumiejący współczesnego świata, gdyż od myślenia ma księdza proboszcza . No i kasa, misiu kasa za nic nie robienie.

  Polubienie

 3. I to jest niestety smutna prawda o człowieku zwanym Prezydentem RP… 👎

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: