WIARA / KU KLUX KLER

To jest spisek

Wszystko zaczyna być jasne, mechanizmy spisku zostały obnażone. Czy wiecie dlaczego akurat teraz TVN pokazał reportaż o Dziwiszu? O tym homoseksualiście zamieszanym w tuszowanie przestępstw pedofilskich w kościele? Prawa, narodowo-katolicka strona znalazła na to oczywiste wytłumaczenie.

Otóż Moi Drodzy atak na Dziwisza i pokazanie tego „ohydnego, opartego na insynuacjach filmu” nie jest przypadkowy. Autorom tego spisku – bo przecież to ewidentny piesek – chodziło o maksymalne podgrzanie atmosfery i utrzymanie opadającej nieco nienawiści do kościoła katolickiego. Zauważyliście zapewne, że w czasie wciąż trwającego strajku kobiet, bezpardonowe, barbarzyńskie ataki na kościół, w tym te fizyczne nieco ustały, co rzecz jasna organizatorom zaczęło spędzać sen z oczu. Postanowiono wie dolać benzyny do ognia i podsycić napięcia, sprowokować do ponownych ataków. Niezależnie jakimi metodami wywołać nowy wkurw.

Tak kochani, to sprytnie zaaranżowany spisek, głęboko przemyślany, inspirowany zapewne przez wrogie Polsce ośrodki zachodnie, z obrzydzeniem patrzące na naszą głęboką, szczerą i tradycyjną religijność. To ich boli i niepokoi, bo wiedzą, że tylko Polska może się przeciwstawić szykowanej w Europie wielkiej antychrześcijańskiej rewolucji. Oni boją się naszej głębokiej i szczerej wiary, boją się – nie wstydźmy się tego słowa – naszego religijnego fundamentalizmu, wiedzą że tylko my możemy uratować Europę, dlatego tak bardzo chcą nas zniszczyć.

Dziwisza więc złożono w ofierze, rzucono go na stos, zakładając że te sprytnie spreparowane kłamstwa i półprawdy o nim zakurwią tłumy a nienawiść wzniesie na nowy poziom. Im nie wystarczają już obrazoburcze napisy na kościelnych murach, wulgarne hasła podczas mszy, oni chcą czegoś więcej, być może nawet palenia kościołów.

No i patrzcie, dzień po emisji już dochodzi do brutalnych ataków. Przed kurwią krakowską się gotuje, przed domem kardynała kipisz i wyjątkowa agresja tłumów, znów obrzydliwe plakaty na murach kościołów, plus wysyp niesłychanych wprost inwektyw rzucane w stronę hierarchów naszego kościoła.
Wszystko jest zsynchronizowane. Kilka dni temu bezpardonowo zaatakowano Gulbinowicza, dystrybuując jakieś fake newsy o jakimś jego zawieszeniu, wiedząc że ten schorowany stary i biedny człowiek, nijak nie może się bronić przed insynuacjami. No i teraz proszę bardzo… zaatakowano jeden z moralnych filarów polskiego kościoła, najbliższego współpracownika niezapomnianego ojca świętego. To bezprecedensowy atak na Polskę, na jej autorytety, na najbardziej oddanych i zasłużonych ludzi naszego kościoła, żeby zohydzić, obrzydzić, zniszczyć.

Dziwisz przeto na pomniki, oszczercy do więzienia, dość szkalowania naszego kościoła, dość ataków na nasze autorytety! 😈

11 komentarzy dotyczących “To jest spisek

 1. sugadaddy

  Widziałem na własne oczy, zatwardziałych komuchów, którzy po zmianie siły przewodniej narodu zapierdalali z baldachimem nad klechą. Jak znam życie, jeśli dojdzie do zmiany siły przewodniej, zajadli religianci, natychmiast się przestawią na np. ateizm i nadal będą wybierani na burmistrzów itp. bo lud boży durny jest jak but i tak, czy inaczej nic z tego nie rozumie.
  Dlatego edukacja jest na poziomie szkółki niedzielnej, bo tak tylko można durniami powodować.

  Polubione przez 1 osoba

 2. Plan był taki: Trzy najbardziej umoczone świnki (Sodano – rocznik 1927, Ratzinger – rocznik 1927 i Dziwisz – rocznik 1939) mają swoje lata. Grają w grę: „Kto pierwszy odwali kitę ten winny”. Wszystko będzie można zwalić na denata, ale żadnemu z nich się nie spieszy do „domu Pana”. Ten ostatni podjął dzieło nadwornego nekrocelebrycty Wojtyły i liczył, że jako najmłodszy, pozostanie tym żywym i dobrym, ale żre jak wieprz i wcale nie wygląda zdrowiej od kolegów z rocznika 27. Ene – due – like – fake- (…) – raz – dwa – trzy – dziwisz się ty!

  Polubienie

 3. @sugadaddy:
  ideologiczna nadbudowa jest dla oportunisty dowolnie wymienna. Zawsze tak było. Zawsze tak będzie. Jest to immanentna cecha oportunizmu. A oportunizm (jako fenomen ułatwiający przeżycie)jest znany biologii ewolucyjnej od jej zarania.

  Do znanego mi również faktu jak to na czele procesji bożocielnej szła zaraz po 1989 cała egzekutywa niegdysiejszego gminnego komitetu partii mógłbym dorzucić jeszcze kilka anegdot o przeciwnym znaku. Ale po co.

  Polubienie

 4. Podziwiam. Że też Cię paluchy nie piekły, gdy wklepywałeś ten tekst. Przecież nawet jego czytanie boli. Każdy wie, że to ironia, a jednak krzywi się z bólu, gdy czyta takie farmazony.

  Polubienie

  • No przecież w pewnym skrócie rzecz jasna relacjonuję tylko stanowisko prawej strony. Co ja poradzę na to, że oni tak nieestetycznie myślą…

   Polubienie

 5. Prawdę napisawszy to nie rozumiem o co chodzi : przecież historia kleru ocieka krwią i spermą niemal od początku istnienia tej korporacji . Dlaczego więc dopiero w XXI wieku zrobiono wielkie halo na ten temat ?

  Polubienie

  • Bo ludzie są mądrzejsi, wykształceni, bo nauka, bo otwarty na oścież świat jest, bo weryfikowalne są wszelki legendy, bo media, nieograniczony dostęp do wiedzy, bo gdzieś w którymś momencie doszliśmy do ściany… długo by

   Polubienie

   • „Bo ludzie są mądrzejsi, wykształceni, bo nauka”- i dlatego Gowin i Czarnek likwidują naukę. Będzie tylko nauka modlitw…

    Polubienie

 6. Anonim

  Stasiu, ty dbaj o siebie, dbaj o swoje zdrowie chłopie. Bo musisz być w dobrej kondycji żeby dotrwać do momentu kiedy będziemy wieszać cię za jaja i to nie będą pieszczoty serwowane ci przez asystenta. Więc dbaj o siebie, dbaj, nie próbuj wywinąć się tak jak Gulbinowicz próbuje

  Polubienie

 7. Niechaj nie spożywa podgarla wieprzowego -i stosuje diętę zalecaną przez osoobistego lekarza – zdrowia mu życzę – dużo warzyw i owoców !

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: